Generał przy synchronizacji

  • 3 Odpowiedzi
  • 721 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Generał przy synchronizacji
« dnia: Czerwiec 19, 2001, 15:57:00 »
Chyba nie mogę sobie poradzić z synchronizacją. Synchronizuję Palm-a z PC-tem w domu i w pracy. podczas synchoronizacji w firmie, HOTSYNC wywala mi się generałem. Po tym zdarzeniu wywala mi się również HOTSYNC w domu. Muszę włączyć wówczas nadpisywanie kalendarza z PC-ta by wróciło to do normy.




Robiłem eksperymenty różne i np. w firmie wyłączam synchronizację kalendarza. Pójdzie mi wówczas synchronizacja reszty ale w domu mam taki sam efekt potem czyli znów generał.




Co z tym zrobić? Zdarzyło się komuś takie cudo? W firmie używam WIN NT 4.0 a w domu Win 98.

Generał przy synchronizacji
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2001, 17:04:00 »
Szkoda ze nie podales wersji PalmDesktopu. Podobne problemy mialem uzywajac wersji 3.x, "General" podczas synchronizacji DateBooka. Po upgradzie PalmDesktopu (i przy okazji Hotsync) do wersji 4 (7mb do sciagniecia z Palm.com) problem sie rozwiazal. Ewentualnie mozesz poszperac po supporcie Palma, cos tam znalazlem nt uruchomienia Hotsynca z jakims parametrem ale mi nie pomoglo. Podsumowywujac, rozwaz update PalmDesktopu do v4.




Pozdravv




PalmGos :)

Generał przy synchronizacji
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 21, 2001, 19:08:00 »
PalmDesktop w wersji 4.1 możesz pobrac z działu programy/palm

Generał przy synchronizacji
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 21, 2001, 19:50:00 »
Dzięki za rady. Rzecz cał dzieje mi się na czwórce ale nie pamiętam czy nie zaczęło się to na trójce. Czynię trochę eksperymentów i gdy coś wywnioskuję może jeszcze rozszerzę diagnozę.