Forum na news-ach

  • 6 Odpowiedzi
  • 739 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Forum na news-ach
« dnia: Czerwiec 20, 2001, 09:43:00 »
Wprawdzie otrzymałem odpowiedź w tej sprawie ale pomyślałem, że moglibyśmy zastanowić się publicznie czy nie warto byłoby umieścić niniejsze forum na news-ach. Trochę kłopotów sprawia mi śledzenie wątków, ktróre mnie interesują a nie są zaczęte przeze mnie (uzbierało się ich nieco). Zresztą nie otrzymałem np. powiadomienia ostatniego o odpowiedzi na mój wątek. Pracuję w firmie softwarowej i na naszej witrynie też mieliśmy takie forum. Poczuliśmy jednak silny oddech ulgi gdy przeniosło się to na news-y. Co Wy na to?

Forum na news-ach
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2001, 09:54:00 »
Nowe forum, o zupełnie nowych funkcjach jest już w procesie beta testingu powinno pojawić się w pierwszych dniach lipca. Podziękowania należą się MacBirdiemu.

*

Offline MacBirdie

  • *****
  • 1943
  • Płeć: Mężczyzna
  • I znów Poznań ;)
    • macbirdie.net
  • Sprzęt: iPhone 4 16GB | iPad 3G 64GB | iPhone 3G 8GB
Forum na news-ach
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 20, 2001, 13:13:00 »
Jakaś tam część przyjemności po mojej stronie :)




MaciekS - chciałbyś aby w newsach było pokazanych więcej tematów jednocześnie?









Chętnie bym wysłuchał ogólnych uwag, co byście chcieli zobaczyć w nowym forum, jakie dodatkowe funkcje? Tych jemu nie brakuje, ale zawsze może być coś, co ułatwi życie :)









Przyda się "Wątki dnia na iSilo"? :) Nie ma innego konwertera command-line, więc nie narzekać :)

Forum na news-ach
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 20, 2001, 14:25:00 »
Może nieergonomicznie się poruszam po forum ale przyglądam się obecnie rozmowie w kilku wątkach. Muszę więc wejść do każdego z nich by sprawdzić czy pojawił się jakiś nowy głos bo oczywiscie za diabła nie pamiętam jaka liczba widniała obok wątka. No i klikam w te wątki zawzięcie, jadę suwaczkiem na koniec dyskusji i... cenne minutki uciekają a ostatnio coś ich mało (a w domu nie są najtańsze w dodatku) :) Na news-ach natomiast wchodzę do jedynie słusznej przeglądarki news-ów produkcji "małomiękkiego" i widzę na liście wątków te do których coś przybyło bo są one pogrubione.




W obecnej formie pewnym rozwiązaniem byłaby możliwość przypięcia się do powiadamiania emalią o nowej odpowiedzi w wątku którego nie jest się autorem.

Forum na news-ach
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 20, 2001, 18:03:00 »
Robienie własnych wątków jest na pewno fascynujące (wiem, sam robię różne rzeczy), ale może skorzystać z czegoś co jest już zrobione. Proponuję zajrzeć na http://matiz.supermedia.pl i zobaczyć jak tam to jest zrobione. Oprogramowanie którym to zrobili jest bodajże darmowe.









pozdrawiam




Jacek Szpyrka

*

Offline CHAMER

  • **
  • 217
  • Płeć: Mężczyzna
Forum na news-ach
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 20, 2001, 19:37:00 »
Nowe forum bedzie mialo zupelnie inna budowe od obecnego i duzo ciekawych funkcji. Jest juz praktycznie gotowe, trwaja betatesty. Mac odwalil kupe dobrej roboty !

*

Offline MacBirdie

  • *****
  • 1943
  • Płeć: Mężczyzna
  • I znów Poznań ;)
    • macbirdie.net
  • Sprzęt: iPhone 4 16GB | iPad 3G 64GB | iPhone 3G 8GB
Forum na news-ach
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 20, 2001, 19:38:00 »
Forum już stworzyłem kilka miesięcy temu i działa bardzo dobrze na forum.medialink.com.pl. Rozbuduję, przystosuję do serwisu (wygląd) i ruszamy.