Ekran w IIIc a m105, bateria

  • 3 Odpowiedzi
  • 734 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ekran w IIIc a m105, bateria
« dnia: Lipiec 26, 2001, 13:30:00 »
Hej!









Jaka jest roznica w jakosci ekranu pomiedzy IIIc a m105, ktory bardziej meczy wzrok? Bawilem sie moment IIIc w sklepie i wydawalo mi sie, ze widze odswiezanie ekranu. Czy to mozliwe, ze tylko ten jeden egzemplarz byl skopany? A moze mozna jakos tym sterowac?









Tak sie wiec zastanawiam, moze lepiej kupic model z monochromatycznym ekranem?









Czy bateria w IIIc dziala ok przez dlugie lata, czy tez powiedzmy po roku sporo traci ze swojej pojemnosci? Czy mozna ja wymienic, sa jakies problemy?

*

Offline Cezex

  • ***
  • 493
    • RedFish
Ekran w IIIc a m105, bateria
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 26, 2001, 15:21:00 »
Miałem IIIc przez ok półtora miesiąca. Wzrok męczył mi się wieczorem przy dłuższym czytaniu (przeszkadzała mi ziarnistość ekranu). Ale nie ma co porównywać IIIc do m105 (ewentualnie do IIIxe). Ja wybrałem IIIc właśnie ze względu na kolor.




Nie bawiłem się palmem b&w więc nie wiem jaka jest różnica.

Ekran w IIIc a m105, bateria
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 26, 2001, 17:04:00 »
W B/W wzrok sie mniej meczy. To mogotanie pojawia sie w korelacji ze swietlowkami. Nie mniej kolor powoduje wiekszy przekaz informacji, a w nowym WordSmith-ie dzieki kolorowi masz wieksza rozdzielczosc. To trzeba zobaczyc. Mialem IIIxe, teraz mam IIIc i jestem zadowolony z zamiany.

Ekran w IIIc a m105, bateria
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 26, 2001, 18:19:00 »
zobacz kilkanascie postow nizej temat juz sie przewijal przez forum (wielkosc ekranu)