Ekran

  • 8 Odpowiedzi
  • 1460 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline eolek

  • 31
Ekran
« dnia: Marzec 19, 2001, 20:58:00 »
W jaki sposób można zabezpieczać ekran palma? Słyszałem kiedyś o woskowaniu.

*

Offline Aleksander Kapica

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS
Ekran
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 19, 2001, 21:01:00 »
Poczytaj w Artykułach "Test folii Concept Kitchen"

*

Offline CHAMER

  • **
  • 217
  • Płeć: Mężczyzna
Ekran
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 19, 2001, 21:03:00 »
A nie bedzie wygodniej zalozyc folie ochronna?




O woskowaniu dowiesz sie z Zina, ktory kiedys wysylal Hiromatsu. Zapraszam na Jego strone: Hiro. Sciagnij i przeczytaj NaPalm (format iSilo)

*

Mastertext

Ekran
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 19, 2001, 22:38:00 »
W latach 70-tych odwiedziłem w Białymstoku dom mojej koleżanki, w którym dywan był szczelnie okryty folią. Jak ktoś chce mogę dać na nią namiary. Pamiętajcie jednak , że niespełna 30 lat temu była już całkiem całkiem. Sprzęt się szybciej starzeje niż szkło się rysuje. Chyba że ktoś lubi oszczędzać wydając:)

Ekran
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 19, 2001, 22:41:00 »
Tak zgadzam sie z Mastertext sam mialem folie na palmie ale je usunolem. Teraz tylko uważam na rysik by byl on czysty i od kilku miesiecy nie mam ani jednej ryski

Ekran
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 19, 2001, 23:17:00 »
Daj namiary! (na kolezanke, nie folie). To tylko zart :)




Chyba wychodze na obronce  folii. Uzywam i bardzo sobie chwale. Tyle, ze trzeba ja co jakis czas zmieniac.

*

Offline Kyniu

  • 15
Ekran
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 21, 2001, 09:51:00 »
Ja foli uzywam ale nienawidze !!! Uzywam bo mi szkoda ekranu, a nienawidze bo pogarsza kontrast.

*

Mastertext

Ekran
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 22, 2001, 01:10:00 »
Dzięki za poparcie. Dla mnie folie to temat podobny do "podręczniki do życia seksualnego" - "jak nie masz talentu to się nie nauczysz, a jak masz to po co Ci książki"

Ekran
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 22, 2001, 09:26:00 »
Chlopaki dajcie spokoj! Uzywam tego samego Palma przez dwa i pol roku i wiem, ze najlepsza ochrona jest tluszcz z paluchow. Wszystkie mycia i przecierania wysuszaja ekran Palma i ten staje sie bardziej podatny na wytarcia. Poza tym po tak dlugim czasie uzywania jedyne widzialne wytaricie sa u mnie w ramce do pisania liter (na ksztalt odcisnietego palucha). W wytartym miejscu po tak dlugim uzywaniu i nie myciu (ekranu, a nie lap :) rysik ma tak samo dobry slizg jak w innych czesciach ekranu. Przyznaje jednak, ze w poczatkowej fazie scierania troszke zdawal sie blokowac w porownaniu z malo uzywanym polem cyfr.