Co z palmem ;(

  • 8 Odpowiedzi
  • 17588 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline arti4-92

  • **
  • 155
  • Płeć: Mężczyzna
Co z palmem ;(
« dnia: Listopad 24, 2006, 09:31:27 »
Czy to prawda że system "Palm OS" nie będzie już robiony :worried: , jak to gdzie.ś przeczytałem to myślałem że sie załamie  :( . Czy ta banda balsów przesrała robić Palma :kill: . Czemu ja  :(  :(

*

elektryk

Co z palmem ;(
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 24, 2006, 09:52:16 »
no sa tam u nich wpadki, ale to nie do konca tak. zobacz treo680. to system pod innym patronatem.
a gdyby nawet to przeciez tak szybo palmos nie przestanie istniec.
nie masz co sie wnerwiac.

*

Offline Claude

  • *****
  • 2086
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc hd7, ipad2, acer iconia tab w501,
Co z palmem ;(
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 24, 2006, 10:04:21 »
Tak  treo680 to wielka rewolucja  ;) , slabiutenka bateria i brak wifi !!!!
1942, irgendwo im Nordatlantik - "Alaaarm!"....

*

elektryk

Co z palmem ;(
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 24, 2006, 10:21:26 »
przeciez mowimy o systemie, a wifi i akumulatorek to nie system. pewnie, ja tez uwazam, ze t680 zapowiada sie na niewypal. ale system jest system.

*

lucass

Co z palmem ;(
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 24, 2006, 10:30:51 »
zawsze mozna TX zakupic :P

*

Offline kwieto

  • ******
  • 2785
Re: Co z palmem ;(
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 24, 2006, 11:47:55 »
1. Nic mi o tym nie wiadomo (i firmie Palm chyba tez nie)
2. Sa plotki o przejsciu na system linuksowy, przy czym nie wiadomo ani kiedy mialoby to nastapic, ani na ile jest to realne. W kazdym razie jesli juz, system mialby zachowac kompatybilnosc wstecz (dzialaja stare aplikacje)
3. Zmiana systemu i tak nie ma wiekszego znaczenia, bo w przypadku palmtopow wersja OS jest na stale zwiazana z urzadzeniem (w rzadkich przypadkach mozliwe sa upgrade'y). Czyli jesli za rok Palm wycofa sie np. z Palm OS, to i tak nie ma to zadnego wplywu na aktualnie uzywanego przeze mnie T|X-a.
A jesli kupie nowy sprzet, w sumie dosc wszystko jedno na jakim systemie on bedzie (o ile nie bedzie to Windows Mobile :"P).

W kazdym razie - niezaleznie od tego czy bedzie to Palm OS czy jego nastepca - nic sie nie slyszy na temat wycofania sie firmy Palm z rynku, tudziez przejscia na produkcje wylacznie urzadzen opartych o WM.
Ludzie zazdroszczą ci nie tego, że coś zrobiłeś, ale tego że ci się chciało to zrobić.

*

Offline arti4-92

  • **
  • 155
  • Płeć: Mężczyzna
Co z palmem ;(
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 24, 2006, 17:26:45 »
Ja się boję, że spadnie zainteresowanie Palm OS-em ze strony programistów, tyle jest świetnych aplikacji na ten system i szkoda by było gdzyby przestały by wychodzić nowe programy ;(.

*

Offline kwieto

  • ******
  • 2785
Co z palmem ;(
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 26, 2006, 15:32:54 »
Cytat: "arti4-92"
Ja się boję, że spadnie zainteresowanie Palm OS-em ze strony programistów, tyle jest świetnych aplikacji na ten system i szkoda by było gdzyby przestały by wychodzić nowe programy ;(.


Przejrzyj sobie w jakim okresie czasu powstaje ostatnie 100 update'ow/nowych programow na palmgear i na pocketgear (oba serwisy maja takie statystyki), i wyciagnij wnioski.

stosunek jest mniej wiecej 3:1 na korzysc Palm OS.
Ludzie zazdroszczą ci nie tego, że coś zrobiłeś, ale tego że ci się chciało to zrobić.

*

Offline arti4-92

  • **
  • 155
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co z palmem ;(
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 18, 2010, 11:51:17 »
A nie mówiłem??