Bateria w Vx

  • 6 Odpowiedzi
  • 2683 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bateria w Vx
« dnia: Luty 22, 2001, 13:05:00 »
Mam pytanie. Kupiłem jakiś czas temu palm Vx z "drugiej ręki". Po kilku testach stwierdziłem, że po maksymalnym naładowaniu akumulatorka, mój palm wytrzymuje bez ładowania góra 7 dni, przy normalnym użytkowaniu (bez gierek, bez podkręcania proca, itp). Wszelkie opisy tego użądzenia, czy to u producenta, czy to w e-sklepach, wskazują na to, że palm po naładowaniu powinien pracować przez ok. 1 miesiąc. Czy z moją baterią może być coś nie tak? Wcześniej używałem IIIx i tam wszystko było zgodnie z opisami - bateryjki wystarczały rzeczywiście na miesiąc lub nawet dłużej.

Bateria w Vx
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2001, 13:14:00 »
Kolejne pytanie. Jakim cudem nowy wątek, który dodałem przed chwilą pojawił się jako odpowiedź do tego wątku?

Bateria w Vx
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 22, 2001, 13:15:00 »
A jakim cudem mój post pojawił się 2 razy?

Bateria w Vx
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 22, 2001, 13:40:00 »
A jakim cudem mój post pojawił się 2 razy?

Bateria w Vx
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 22, 2001, 15:06:00 »
notman musiałeś 2 razy wcisnąc wyślij









tomm, nie przejmoj palm vx którego mam ma mniej wiecej takie same osiagi, za bardzo nie wiem skad sie wzioł az miesiaczny wynik u palma. Zreszta baterie w palmach nie powinny być do konca wyładowywane, zalecane jest czeste ładowanie

Bateria w Vx
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 22, 2001, 15:15:00 »
Do komunikacji miedzy telefonem a palmem potrzebny jest port podczerwieni.




Pakiet mobile internet kit ma przegladarke wap, program do sms, program pocztowy i jeszcze kilka mniejszych programikow. Co daje ? Pakiet za rozsadna cene z legalnym sprawdzonym oprogramowaniem.




Poczta wielo kontowa - multimail




Pumatech robi teraz taki wynalazek który przeglada www i wap




Worda i Exela czyta np documentstogo, dobrze edytuje worda wordsmith, mozna czytac zalaczniki doc w multimail




Mam nadzieje ze wystarczy. Przejrzyj tez faq

Bateria w Vx
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 24, 2001, 20:43:00 »
Ja używam Visor Platinum+N6210. Połączenie IrDa. Działa znakomicie;poczta, przeglądanie stron wap, WWW(trochę śiermiężnie wyświetlane). Jako przegładarkę Wap/WWW polecam Blazer (BlueLark systems), po darmowej rejestracji dostajesz możliwość załadowania aplikacji.