alarm dźwiękowy w Palmie

  • 4 Odpowiedzi
  • 1393 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline borli

  • 16
alarm dźwiękowy w Palmie
« dnia: Marzec 16, 2001, 15:54:00 »
Jako były uzytkownik WinCE mam pewne przyzwyczajenia z tego systemu a PalmOS jeszcze dobrze nie rozeznałem. W WinCE miałem mozliwość ustawienia alarmów dźwiękowych w kalendarzu, które uruchamiały alarm dźwiękowy nawet wtedy, gdy palm był wyłączony. Czy tak samo działa to w PalmOS? Bo jakoś nie umiem sobie z tym poradzić.

*

Offline CHAMER

  • **
  • 217
  • Płeć: Mężczyzna
alarm dźwiękowy w Palmie
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 18, 2001, 11:34:00 »
Palm tez uruchamia sie przy alarmie. Sa dwa miejsca gdzie sterujesz dzwiekiem alarmu kalendarza - pierwsze miejsce to w ustawieniach palmtopa (Prefs -> na karcie General), musisz sie upewnic czy alarm jest w ogole wlaczony. Drugie miejsce to w samym kalendarzu, skad wybierasz rodzaj dzwonka (w kalendarzu: Menu -> Options -> Preferences).




Zobacz w instrukcji Palma, jest to ladnie wyjasnione. Proponuje tez sciagnac dodatkowy program do obslugi alarmow, da wiecej opcji konfiguracyjnych.

*

Offline borli

  • 16
alarm dźwiękowy w Palmie
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 19, 2001, 08:48:00 »
dokładnie tak zrobiłem już za pierwszym razem i echo:( alarm aktywuje się dopiero, jak włączę palma - wyskakuje dialog box z info  o alarmie i muzyczka gra. ale co mi po takim alarmie jak palma włączę długo po dacie alarmu i dowiem się, że coś przegapiłem. Acha, mam Palm Vx z OS 3.5- zainstalowałem jakąś łatkę do 3.5.2 i też nie pomogło. co robię nie tak.-instrukcję przestudiowałem.




Borli

*

Offline CHAMER

  • **
  • 217
  • Płeć: Mężczyzna
alarm dźwiękowy w Palmie
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 19, 2001, 20:41:00 »
Sprobuj zresetowac Palma. Zobacz czy nie masz zainstalowanych jakis Hackow, wylacz je wszystkie, zresetuj i sprawdz alarm. moze sie cos gryzie...




Jak nie pomoze to pisz!

*

Offline borli

  • 16
alarm dźwiękowy w Palmie
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 19, 2001, 21:56:00 »
wyłaczyłem wszyskie haki i poszło. wielkie dzięki!!! potestuje który jest sprawcą całego zamieszania.