20 gier na Palm OS

  • 21 Odpowiedzi
  • 2815 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

20 gier na Palm OS
« dnia: Lipiec 12, 2006, 10:01:54 »
Cześć

Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Tungstena T3. Kupiłem używanego, w zestawie otrzymałem kartę 16MB z dodatkowymi  grami (20gier). Wszystkie gry działają bez problemów.

Problem w tym, że zamiast gier wolałbym PiLoc'a PL. Gdyby był ktoś zainteresowany wymianą bądź odkupieniem w/w karty (49zł)  proszę o kontakt na PW.

Pzdr
Danny D

*

lucass

20 gier na Palm OS
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 12, 2006, 10:34:08 »
napisz jakie to gry .... i czy sa legalne ....

20 gier na Palm OS
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 12, 2006, 10:53:27 »
Pytanie jak mogę sprawdzić czy gry są legalne?

Pzdr

*

Offline GOKU

  • ***
  • 487
20 gier na Palm OS
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 12, 2006, 10:56:39 »
no np. czy dzialaja w pelnej wersji bez cracka, ze sie tak wtrace :P

20 gier na Palm OS
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 12, 2006, 11:11:45 »
wszystko to bliki z rozszerzeniem .prc nie wiem jak jeszcze mozna to sprawdzić?? Jak pisałem na wstępie póki co jestem zielony.... Gdyby ktoś z Was służył pomoca to moge podesłać na e-mail 1 plik żeby ktoś bardziej doświadczony ocenił...

Pzdr

*

lucass

20 gier na Palm OS
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 12, 2006, 11:13:20 »
powinienes miec klucze rejestracyjne z mailami od stron gdzie gry były kupione...ja tez moge sciagnac triala i znalesc seriala w sieci i mowic ze to orginał :P lepiej napisz jakie to gierki tzn tytuły i wszystko bedzie jasne :P

20 gier na Palm OS
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 12, 2006, 11:16:24 »
OK nie dostałem, żadnych kluczy rejestracynych ani nic takiego. Zapytam jeszcze gościa od którego mam Palma. Póki co temat zawieszam.

Wszystkim serdecznie dziękuję za pomoc.
Pzdr

*

Offline eskaj

  • 11
20 gier na Palm OS
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 12, 2006, 23:00:04 »
Przy okzaji sprawy tu poruszonej, chciałbym zapytać czy można (i ewentualnie jak to zrobić) odsprzedawać programy, do których kupiło się klucze rejestracyjne. Jeśli kupie program/grę w sklepie, mam pudełko i nośnik to nie ma problemu żeby ją potem wystawić np. w serwisie aukcyjnym. Jak wygląda sytuacja w przypadku odsprzedawania zezwoleń na kożystanie z programu (bo chyba o sprzedaż zezwoleń chodz - kodów rejestracyjnych itp.)?

*

Offline bronek

  • **
  • 206
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Era G1
20 gier na Palm OS
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 12, 2006, 23:37:03 »
oj ... ostrożnie z tym "pudełkowym" programem, wszystko zależy chyba od licencji jaka jest dołączona do programu. Pamiętaj, że raczej nigdy nie kupujesz programu "jako takiego", tylko raczej kupujesz licencję na jego użytkowanie. A szczegóły takiej licencji mogą być różne.

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
20 gier na Palm OS
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 13, 2006, 06:04:36 »
Byly "gamepacki" na kartach SD, ale taka karte latwo mozna rozpoznac po odpowiednio oznaczonej karcie (naklejka).

20 gier na Palm OS
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 13, 2006, 10:35:37 »
OK

Osoba od której kupiłem palma, nie wie nic o zadnych kodach, licencjach itp...

Zatem uważam (po Waszych sugestiach), że gry nie są legalne tym samym proszę o zamknięcie i/lub usunięcie tematu.

Pozdrawiam raz jeszcze dziękując wszystkim za okazaną pomoc.

20 gier na Palm OS
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 13, 2006, 22:10:59 »
Może wystarczyło info czy karta na której są jest oryginalna z grami czy gry wgrane są na kartę, którą można kupić w sklepie np.: Kingstona.

Przeważnie gry pakietowe są na kartach. Zresztą wystarczy że byś odpalił te gierki i wypisał tytuły, nie jest bowiem prawdą że każda gra ma kody aktywacyjne lub rejestracje. Może ma tam wszystkei gry FreeWare :)

*

lucass

20 gier na Palm OS
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 13, 2006, 22:19:06 »
to jak sa freeware to sprzedawanie ich jest nieetyczne co najmniejk bo kazdy moze je sobie w sieci znalesc  :huh:  :wkurzony:  :terrified:

20 gier na Palm OS
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 15, 2006, 10:52:20 »
Za Piloca i tak się nie wymienisz bo ten soft jest dedykowany pod numer seryjny Palma. Tak więc lepiej sobie zamów Piloca bo drogi nie jest.

Polecam:
http://www.x1.pl/pda/products2.php?prod_menu2=palmtopy&prod_menu3=os

*

lucass

20 gier na Palm OS
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 15, 2006, 12:06:50 »
Piloc pod numer seryjny palma ? kto ci takich głupot nagadał ?

20 gier na Palm OS
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 15, 2006, 12:17:55 »
Hmm no pisze tak chyba nie ?

"Podczas składania zamówienia należy podać: nazwę urządzenia, nr seryjny oraz wersję OS"

To po co im ten numer seryjny ?

*

lucass

20 gier na Palm OS
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 15, 2006, 12:51:38 »
klucze generowane sa do poszczegolnego urzadzenia , nawet w kluczu masz to wyszczegolnione :P , pierwsze litery odpowiadaja za wersje jeztkowa, kolejne, kolejne 4 to model urzadzenia np t600 to treo 600, kolejne to procesor np AARM i ostatnie 8 tp generowany klucz nie majacy nic wspolnego z urzadzeniem...kluczem do piloca mozesz go zarejestrowac na dwoch urzadzeniach z roznym numerem seryjnym, numer seryjny jest potrzebny penreaderowi do ich bazy danych...i tyle....

20 gier na Palm OS
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 15, 2006, 19:27:51 »
Czyli mogę dać komuś moją wersje i odpali ją na swoim palmie ?
Pod warunkiem że będzie miał mój numer seryjny ?

*

lucass

20 gier na Palm OS
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 15, 2006, 19:35:23 »
teoretycznie jak bedzie miec taki sam sprzet jak ty to tak , zarejestruje sie na twoj klucz... ale wtedy zlamiesz prawo ta jakby.....

20 gier na Palm OS
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 15, 2006, 19:51:07 »
No to się wie, póki co teoretyzujemy, by dokładnie wiedzieć co i jak.
Ja tam nie po to płaciłem by inni mieli za free. Trzeba dać programistom zarobić by pojawiły się kolejne wersje.

*

Offline Offca

  • 26
20 gier na Palm OS
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 23, 2006, 14:33:48 »
Sa wersje trial i jest taki sklep jak *** tylko wiekszosc softu w tym sklepie jest nielegalna... Ja wole kupic oryginal bo jednak nie po to ludzie ciezko pracuja zeby ktos po prostu kradl ich prace... :kill:

*

Offline RoNi

  • ****
  • 815
  • Płeć: Kobieta
  • Sprzęt: TX, Tungsten E, Treo 680, Motorola Moto Z
20 gier na Palm OS
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 23, 2006, 15:43:41 »
Cytat: "Offca"
Sa wersje trial i jest taki sklep jak **** tylko wiekszosc softu w tym sklepie jest nielegalna... Ja wole kupic oryginal bo jednak nie po to ludzie ciezko pracuja zeby ktos po prostu kradl ich prace... :kill:


... sklep, którego adres wpisujesz w innym wątku... skąd ten brak konsekwencji?