2 pytanka (mp3 i Tungsten W)

  • 2 Odpowiedzi
  • 1344 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kari

  • **
  • 128
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fortuna gardłem się przelewa! :D
    • Biały Ikar
  • Sprzęt: Nexus 4
2 pytanka (mp3 i Tungsten W)
« dnia: Czerwiec 06, 2005, 17:02:57 »
mam pytanie odnośnie słuchania mp3 używając do tego celu palma. chodzi mi głównie o wykorzystanie baterii. jak długo czynią?? ile tak na prawdę daje wyłączenie ekranu podczas słuchania??

a drugie pytanie dotyczy palmtopa "Tungsten W".  chciałem poznać wasze zdanie na jego temat. opłaca go się kupować?? osiada słaby procek, ale np. w moim visorku (zdaje się, że taki sam procesor) podkręciłem go do 66Mh, a pewnie i wyżej by poszedł, więc chyba nie tak źle :). w zamian za to posiada ekran w hi-res, co jest niewątpliwie plusem, przy z kolei nie najnowszym OS'sie, ale dzięki pewnym modyfikacją, można uruchamiać programy z OS 5 (właśnie dzięki tym modyfikacją, jest możliwa obsługa OS 4). co najważniejsze, posiada także telefon, ale znów, da się rozmawiać tylko i wyłącznie przez dołączony kablek (swoją drogą ciekawe, dlaczego nie posiada wbudowanych mikrofonu i głośnika). choć pewnie dorobienie do niego mikrofonu i głośnika, nie jest tak trudne??? jak widać, miej więcej jego specyfikacje znam, ale chciałbym jeszcze poznać zdanie innych osób, na jego temat. może ktoś go posiada??
Visor Neo, Dell Axim X30, Treo 650, Universal, iPhone 3G, 3GS, HP Pre 3, Nexus 4
iPad 1 16Gb, iPad 1 3G 32Gb

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
2 pytanka (mp3 i Tungsten W)
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 06, 2005, 20:40:15 »
Cytat: kari
mam pytanie odnośnie słuchania mp3 używając do tego celu palma. chodzi mi głównie o wykorzystanie baterii. jak długo czynią?? ile tak na prawdę daje wyłączenie ekranu podczas słuchania??
Na przykładzie T3 wygląda to tak:
http://img14.imgspot.com/u/05/145/10/T3powerconsumption.jpg

Jest tam sekcja dotycząca muzyki.

*

Offline Maciej Wójcik

  • *****
  • 1038
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Treo 600, IBM ThinkPad T60, Asus eee 701, Nokia E71
2 pytanka (mp3 i Tungsten W)
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 06, 2005, 21:00:48 »
Cytat: kari
ale dzięki pewnym modyfikacją, można uruchamiać programy z OS 5 (właśnie dzięki tym modyfikacją, jest możliwa obsługa OS 4).
Programy z OS5 nie będą działały, bo były tworzone pod inną architekturę procesora.