"Fatal Exception" w PalmVIIx

  • 1 Odpowiedzi
  • 1292 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

"Fatal Exception" w PalmVIIx
« dnia: Listopad 10, 2005, 00:46:43 »
Wgralem do Palma VIIx plik NexTime.prc i nagle zrobil sie reset, a jak sie tylko palm ponownie uruchomi to znow wyskakuje "Fatal Exception" i jedyne co mozna zrobic to nacisna "reset" pojawiajacy sie pod tym napisem.

Powiedzcie co zrobic, bo jestem w tym temacie niezbyt obeznany ale przed wgranie owego pliku robilem synchronizacje.

Plik wgrywalem "po najprostszej lini oporu" czyli przeciagnij do okienka podczerwieni i poczekaj az sie zaladuje do palma.

PS. NIe mam kabla wiec pozostaje tylko IRDA


[Dodano: 2005-11-10 01:12:02]
Znalazlem na forum podobny problem i zgodnie z tym, co bylo tam napisane zrobilem hard reset, ale teraz chcialby przywrocic te ustawienia ktore mam u siebie na dysku, a niewiem jak sie do tego zabrac.

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
"Fatal Exception" w PalmVIIx
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 10, 2005, 10:32:22 »
Cytat: zuzek
Znalazlem na forum podobny problem i zgodnie z tym, co bylo tam napisane zrobilem hard reset
Następnym razem polecam najpierw zrobić tzw. Warm Reset czyli uruchomienie palma bez programów wgrywających się na starcie. Wtedy jest szansa, że system normalnie się uruchomi i będziesz mógł wykasować kłopotliwy plik.

Cytat: zuzek
ale teraz chcialby przywrocic te ustawienia ktore mam u siebie na dysku, a niewiem jak sie do tego zabrac.
Wystarczy przerpowadzić synchronizację, powinieneś dostać zapytanie czy chcesz synchronizować dane istniejącego użytkownika czy może chcesz utworzyć nowe konto.