Prosba

  • 6 Odpowiedzi
  • 1832 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Prosba
« dnia: Luty 22, 2001, 16:22:00 »
Witam.





Czytam sobie to forum, linkow nawet sporo.


Ale sciagniecie wielu narzedzi graniczy z cudem. Wchodze na jakas strone i dostaje 500 Error :)


Ja wiem, ze webadmin to trudna funkcja :)


A powaznie to chodzi o to, ze moze ktos zrobilby w Polsce cos ala mirror wszystkich narzedzi ? A moze cos takiego juz dawno jest, a poprostu ja to przeoczylem ???





Pozdrawiam ...

Prosba
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2001, 09:11:00 »
Podaj mi dokladne linki by wystarczyło klicknac i sciagac to moge wrzucic na palmpage.

Prosba
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2001, 10:01:00 »
No i tu wlasnie zaczynaja sie schody :(


FTPSearch nie znajduje mi zadnych dzialajacych linkow do programow wymienionych na stronie Hubzone czy jakos tak.


No i jak tu cos pisac jak nie ma w czym :(

Prosba
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 24, 2001, 15:14:00 »
Proponuje na poczatek www.palmos.com tam można zncząc sa bezpłatne programy do pociągniecia. Zobacz tez 1 wątek w tym forum tam jest sporo linkow.

Prosba
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 21, 2001, 13:37:00 »
Linki na HubZON!e sa nieaktualne - sorki, to moja wina - stroniczke robilem dawno i nie odswiezalem jej od tamtego czasu. Postaram sie w koncu cos z tym zrobic. Na razie proponuje www.palmos.com/dev - sadze, ze to bardzo dobra lektura.

Prosba
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 21, 2001, 22:39:00 »
Dotrzymałem słowa. Wszystkie linki, jak i generalnie treść strony została zaktualizowana. 'Szybki wstep do programowania dla PalmOS' znajduje się pod adresem www.hubson.w.pl/palmOS/programowanie.html . Zapraszam! Czekam na uwagi.

*

Offline MacBirdie

  • *****
  • 1943
  • Płeć: Mężczyzna
  • I znów Poznań ;)
    • macbirdie.net
  • Sprzęt: iPhone 4 16GB | iPad 3G 64GB | iPhone 3G 8GB
Prosba
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 22, 2001, 15:23:00 »
Część Toolsów dostępna jest tu - polskie łącze, dobre łącze :)