Pomozcie!

  • 5 Odpowiedzi
  • 1373 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pomozcie!
« dnia: Kwiecień 24, 2001, 12:33:00 »
Po zinstalowaniu Desktop Software nie moge HotSync-owac Palma z Compem! Musze zkonfigurowac jakos port(u mnie COM4) gdyz sadze, ze o to rozbija sie sprawa! Pomozcie ja na ten temat nie mam zielonego pojecia co trzeba zrobic! Z gory dziekuje!

Pomozcie!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 02, 2001, 14:02:00 »
Na pasku zadań obok zegara jest ikona HOT-SYNC.


1. Kliknąć,


2. Wybrać "Setup"


3. Wybrać "Local"


4. Ustawić właściwy numer portu COM - na liście wyboru będą dostępne wszystkie porty szeregowe komputera.



Pomozcie!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 02, 2001, 14:07:00 »
No i oczywiście wybrać rodzaj połączenia LOCAL:


1. Kliknąć HOT-SYNC


2. Wybrać LOCAL


3. Klinąć HOT-SYNC - przy LOCAL ma być zapalony ptaszek



Pomozcie!
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 03, 2001, 12:04:00 »
Super! Wszystko zrobilem jak mowicie! P{roblem w tym ze mam z tylu slot portu COM, w panelu sterowania porty com od 1-4(1-mysz 4-modem) a porty 2 i 3 nie sa uzywane i nie moge skonfigurowac ich dla hotsync-u! Jak je udostepnic ????

Pomozcie!
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 11, 2001, 23:17:00 »
A moze nie chodzi o konfiguracje portu ? Mialem podobny problem na kompie Ojca. Po instalacji oprogramowania w wersi 4.1 ( zdaje sie) za cholere nie dalo sie synchronizowac. Niepomagalo configurowanie czegokolwiek. Problem byl jednak banalny. Hot Sync standardowo uaktywnil jedynie synchronizacje okreslona jako Local USB po zaznaczeniu Lokal Serial wszystko bylko OK. Moze masz ten sam problem ?

Pomozcie!
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 13, 2001, 23:02:00 »
Bardzo prawdopodobne, że jakaś aplikacja obok Hot -Synca zajmuje w tym samym czasie dostęp do COM-a.