Kasiuta v1.3 beta

  • 5 Odpowiedzi
  • 1537 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasiuta v1.3 beta
« dnia: Lipiec 10, 2001, 17:20:00 »
Zapraszam do testowania Kasiuty w wersji 1.3.




Szczegóły na tej stronie.

Kasiuta v1.3 beta
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 10, 2001, 18:50:00 »
Jeśli ktoś już zdążył tam zajrzeć, to teraz informuję, że pojawiła się beta2 ze zmniejszoną ilością bugów. Zachęcam do szukania następnych.

Kasiuta v1.3 beta
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 15, 2001, 14:57:00 »
beta4 - to już prawie koniec :)

Kasiuta v1.3 beta
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 27, 2001, 21:58:00 »
Program Kasiuta mozna tez sciagnac ze strony: http://www.freewarepalm.net/financial/kasiuta.shtml




Autor strony jest wyraznie zawiedzony, ze "with polish interface (only)" ;)  moze bys tak opracowal wersje anglojezyczna, na pewno znalezli by sie zainteresowni programem nie wladajacy j. polskim.

Kasiuta v1.3 beta
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 28, 2001, 01:11:00 »
Żebys wiedział, że wersja angielska powstanie. A w zasadzie już powstała i jest testowana przez moich anglojęzycznych kolegów.









Kasiuta English najprawdopodobniej będzie nosiła nazwę 'Cashuta' albo 'Cashutea' - to niby prosta kalka z polskiego, ale słowo kluczowe 'cash' jest na swoim miejscu.









"with polish interface (only)" to moje własne słowa. Program na serwerze www.freewarepalm.net znajduje się za moją zgodą i prośba administratora tamtego serwisu. Macierzystym serwerem publikacji tej aplikacji jest jednak serwis PalmGear. FreeWarePalm ciagnie wszystkie updaty automatycznie z PalmGear.









Mam nadzieje znaleźć klientów i nie ukrywam, że mam ochotę delikatnie na nich zarobić. Powiedzmy, że 'Kasiuta' jest pisana dla sławy, a jej angielska siostra 'Cashutea' dla pieniędzy. :) W wersji niezarejestrowanej, po każdej transakcji będzie pojawiał się nag_screen.









Polska wersja, czyli 'Kasiuta' pozostanie nadal freeware - w końcu kolegów z podwórka można traktować na innych prawach.

Kasiuta v1.3 beta
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 28, 2001, 13:30:00 »
"Polska wersja, czyli 'Kasiuta' pozostanie nadal freeware - w końcu kolegów z podwórka można traktować na innych prawach"









I to cieszy, ze na lepszych (czyt. tanszych :)