RECENZJA LG Optimus 2x

  • 3 Odpowiedzi
  • 9436 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)

*

Offline mrk26

  • *
  • 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Optimus 2x
Odp: RECENZJA LG Optimus 2x
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 02, 2011, 14:20:25 »
Recenzja spoko, dodam tylko że jak dla mnie wykonanie tego telefonu jest super, nie zawiewa tandetą jak w przypadku np. SGS2, a co do aparatu to muszę przyznać że porównywałem SE Arc w tych samych warunkach oświetleniowych i jak na moje oko to arc cienko się prezentował.

*

Offline michalkielce

  • **
  • 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • michalkrzos@interia.eu
  • Sprzęt: nokia n 85, nokia 5800xm,motorola milestone.....
Odp: RECENZJA LG Optimus 2x
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 12, 2011, 13:55:34 »
Nie zgodzę się arc to świetny telefon,i jeszcze lepszy aparat.Sam używam LG i również jestem z niego zadowolony,ale arc jest super.
Kwasu


*

Offline Plichu

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
    • Wszystko i nic
  • Sprzęt: LG Swift 2X
Odp: RECENZJA LG Optimus 2x
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 27, 2011, 13:41:11 »
Może opiszę swoje wrażenia z użytkowania tego LG.
Może się zdarzyć że będą porównania do moich poprzednich słuchawek.

Na początku należy zaznaczyć że to moja pierwsza komórka od LG. I nigdy w żaden sposób nie byłem do tej firmy negatywnie nastawiony więc mam nadzieję że moja ocena będzie w miarę obiektywna.

Sprzęt kupiłem nowy, nieużywany w euro rtv agd w cenie 1400PLN. Zdecydowałem że nie przeznaczę więcej na telefon (wcześniej miałem zarówno HTC Sensation jak i SGS'a 2 za które wybuliłem po prawie 2k).

Jeśli chodzi o wydajność to jest ona niższa niż Galaxy S2 (sensation pewnie też) aczkolwiek ja nie należę do osób które podniecają się wynikami w linpacku. Dla mnie liczy si ogólna responsywność systemu (mam kiepskie doświadczenia po ostatniej motoroli milestone gdzie jej szybkość doprowadzała mnie do szału).

Telefon od tej strony spisuje się jak najbardziej przyzwoicie (nie wiem jak na stockowych romach bo od początku używam cm7).
Hardware, biorąc pod uwagę moje potrzeby, powinien mi wystarczyć spokojnie na rok, półtorej spokojnej pracy (raczej nie gram w jakieś rozbudowane gry, głównie internet, aplikacje użytkowe).

Wykonanie jak dla mnie lepsze niż SGS'a 2, i prawie tak dobre jak Sensation (mimo wszystko trochę brakuje mi aluminium w 2x).

Wyświetlacz moim zdaniem spisuje się bardzo dobrze. Nie jestem masochistą który użytkuje telefon w niewiadomo jakiej pozycji dlatego kąty widzenia nie są dla mnie aż tak istotne, a na odwzorowanie barw Super Amoleda + nie mogę patrzeć (po pierwszym uruchomieniu SGS'a 2 myślałem że zejdę tak jaskrawe były te kolory).

4 cale to moim zdaniem optymalny (dla mnie) rozmiar. Milestone wydawała się już za mała, z kolei SGS i Sensation ciut za duże (o ile w Sensation ostatecznie nie czułem tak tego rozmiaru, to przy Galaxy S 2 już tak z racji że ma zupełnie inny kształt i moim zdaniem gorzej leży w dłoni).

Audiofilem nie jestem więc tutaj nie mogę nic powiedzieć. Grać gra, dla mnie ok.

Co do procesora (nie mam tu na myśli wydajności) to chodzą słuchy że nvidia nie ułatwia przeportowania ICS'a na naszego LG. Jak to się rozwinie, zobaczymy. Póki co żyję w niepewności.

Podsumowując jeżeli chodzi o te półkę cenową (za nowe urządzenie) uważam że LG 2x jest najlepszym wyborem.