wm 6.1 VGA by galapogos01

  • 125 Odpowiedzi
  • 31983 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
wm 6.1 VGA by galapogos01
« dnia: Maj 12, 2009, 18:59:06 »
ROM znalazlem na xda-dev, zreszta o temacie na xda-dev pisalem w drugim watku, dotyczacym wm 6.5, niedawno ktos go zalinkowal i postanowilem sprawdzic najnowsza wersje romu wrzuconego w ow topik:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=480237&page=9

link do ROM-u: http://www.megaupload.com/?d=JTJ3CR3L 

rom tylko VGA. dosc szybki, mam wrazenie, ze pamiec nie cieknie w nim jak w sorgu, ogolnie wzgledem sorga- jakies 20% szybszy.
rom od samego poczatku mile mnie zaskoczyl szybkoscia i calkiem przyjemnymi themesami(wzgledem sorga w ktorym pod tym wzgledem byla bieda). jak na razie nie zauwazylem wiekszych wad, jedyne co to po zmienieniu regional settings trzeba bylo recznie wybrac format zegara na 24-ro godzinny :)
obraz systemu w jest w wersji lite, generalnie pozbawiony wszystkich smieci, brak mi jednak tego fajnego programu, zdaje sie asus alarm sie nazywal- ze swietnym budzikiem :(. po flashowaniu dobrze jest od razu wrzucic advanced configuration tool i poustawiac sobie wszystko jak nalezy, bo mi np. braklo watkowania wiadomosci sms, informacji o wyslaniu wiadomosci(wlaczone bylo na stale za to delivery report) czy zegara na taskbarze(w zamian wskaznik baterii- czego nie znosze).  dalej nie wymieniam bo glownie sa to rzeczy, do ktorych przywyklem uzywajac pocketow, kazdy lubi inaczej. generalnie jednak wszystko mozna bezproblemowo poustawiac pod siebie wiec polecam ten leciutki program.

z rzeczy bardziej wkurzajacych jesli ktos uzywal rom-u sorga: po otrzymaniu wiadomosci pod prawym soft keyem nie mamy opcji dismiss jako pierwszej, tak wiec szybkie przeczytanie i odznaczenie wiadomosci jest mniej wygodne.
nie ma takze newmenu, ja osobiscie malo z tego korzystalem, w tym romie pod lewym SK jest phone, co oczywiscie latwo mozna przemapowac, jednak gdy jestesmy na ekranie today to lewy soft key jest tak jakby dublem zielonej sluchawki... ja sie tego oczywiscie dosc szybko pozbylem :)
co do samego telefonu- wreszcie nie ma klawiatury ekranowej, tj. dialpada! pojawia sie on tylko przy wprowadzaniu pinu, wreszcie nie ma tego bezsensownego wygladu klawiatury alfanumerycznej na ekranie i zaraz pod nim takiej samej tylko harware'owej :) kiedys nawet kombinowalem z mortscriptem by w sorgu ukrywalo ta ekranowa, tu nie ma tego problemu :)

z zainstalowanego softu: gry pozostaly te same, tj. pasjans i bubblebreaker, aparatem nadal zarzadza coolcamera w wersji 1.15.1 autofokus dziala bez problemu, zainstalowany emulator javy, windows messenger(w naszym kraju zupelnie zbedna raczej rzecz), SIM MANAGER(czego w sorgu braklo i trzeba bylo chrzanic sie z doinstalowywaniem juz na samym poczatku jesli nie przywracalismy kontaktow z backupu) i jako bonus spb screenshot(ale bez spb imageera oczywiscie).
w opisie rom-u stoi, iz ma on latke, by domyslnie bylo abc na klawiaturze(no chyba, ze ja cos pochrzanilem czytajac pa angielski), tak czy inaczej domyslnie jest XT9 angielski, wiec bez latki z toucha duala ani rusz. w romie mamy takze block recognizera i letter recognizera jesli ktos lubi pisac po ekranie. z sorga brakuje null keyboard, czyli klawiatury, ktorej nie ma co pozwalalo na wygodnie pisanie z klawiatury sprzetowej(bez wyskakujacego co chwile input panela) np w operze- trzeba to sobie doinstalowac.
w menu ustawien mam wrazenie, ze czesc ikonek jest VGA(znaczna wiekszosc) a czesc QVGA, nie stanowi to jednak wielkiego problemu.
co do samego VGA, to jak juz wczesniej wspomnialem, nie mamy mozliwosci korzystania z tej unikatowej funkcji jaka oferuje nasz asus- mianowicie przelaczania sie miedzy rozdzialkami. mi to nie przeszkadza bo i tak zawsze wykorzystywalem pelne mozliwosci tego ekranu i uzywalem VGA, ktore jest w przeciwienstwie do QVGA ostre jak brzytwa. juz nie wspominajac, ze QVGA jest na tym panelu rozdzielczoscia sztuczna i nieostra. poza tym nie wiem czy to nowy sterownik VGA czy inne cholerstwo, jednak RAM nie cieknie jak na sorgu.
wiekszego testu stabilnosci nie mialem na razie jak wykonac, jednak troche sie juz bawie i nie ma problemow.
ten ROM tchnal nowego ducha w mojego p750, jestem pod sporym wrazeniem szybkosci dzialania
to na razie tyle, polecam :)
jeszcze maly edit: w systemie zainstalowane jest cos na ksztalt touchFLO, mozna przewisjac listy np. programow palcem przeciagajac z gory na dol zamiast belka po lewej stronie. no i po HR mamy ~170MB wolnej pamieci urzadzenia  :ok:



« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2009, 19:19:47 wysłana przez re_ »

*

Offline Godbole

  • 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS P750/Garmin Asus M10
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2009, 19:06:09 »
dzięki za opis. Wygląda obiecująco :) Czekam na dalsze wrażenia, pewnie w weekend tez go wrzucę :)

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 12, 2009, 19:14:29 »
wrzuc, warto sprawdzic. system po SR startuje w 20-pare sekund. dodam jeszcze, ze ROM ma od razu schowany tray, wiec jak ktos nie reflektuje traya to nie trzeba bawic sie w ukrywanie ikon tam znajdujacych sie.

*

Offline kermitjr

  • ***
  • 298
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 12, 2009, 19:55:07 »
To w końcu ten ROM w którym piszesz jest z WM 6.1 czy z WM 6.5? Bo się pogubiłem już... ;)
iPhone 3G 8GB Black iOS 4.1
Asus P750
Mio MOOV 200

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 12, 2009, 20:19:29 »
przeciez jasno napisalem, ze wm 6.1 :)

*

Offline kermitjr

  • ***
  • 298
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 12, 2009, 20:22:36 »
Z racji tego, że wrzuciłeś info o tym romie również tutaj: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=131451.0 ubzdurałem sobie, że to WM 6.5 ;) Sorry za zamieszanie ;)
iPhone 3G 8GB Black iOS 4.1
Asus P750
Mio MOOV 200

*

Offline szymon74

  • ***
  • 291
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus P750,HTC Kaiser, Wizard, Samsung SGH-U900,  Nokia E51, Samsung Nc10 iPlus, PSP 1000, iPod Classic plus sterta gratów w szufladzie
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 12, 2009, 23:26:46 »
Za kilka dni przyjedzie do mnie asus p750. Czy ten rom wgrywa się tak jak w przyklejonym temacie o sorgu? Sorry, że pytam, ale wcześniej miałem htc a tam jest inaczej. Dzięki za odpowiedź
Visca el Barca


*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 13, 2009, 13:02:10 »
rom jest w postaci pliku nb0, wrzucasz na sformatowana karte nie wieksza niz 2GB(nie moze byc SDHC) i wprowadzasz podlaczonego pod ladowarke pocketa w tryb force mode (klawisz notatek, wlacznik w gore, yoystick w gore + soft resert). rom wgrywa sie w pare minut.

*

Offline szymon74

  • ***
  • 291
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus P750,HTC Kaiser, Wizard, Samsung SGH-U900,  Nokia E51, Samsung Nc10 iPlus, PSP 1000, iPod Classic plus sterta gratów w szufladzie
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 13, 2009, 15:53:15 »
Dzięki za odpowiedź. Jak Asus przyjedzie to sobie wgram.
Visca el Barca


*

Offline elektromax

  • 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus  P750
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 14, 2009, 20:03:38 »
Cz mógłby ktoś zamieścić screeny z tego softa?
Ile pamięci ram pozostaje wolne zaraz po uruchomieniu urządzenia?
Czy istnieje możliwość spolszczenia, bądź czy istnieją gotowe spolszczenia?

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 15, 2009, 12:27:26 »
po SR mam okolo 25-26MB wolnego RAM.
co do spolszczen to nie wiem, nie mam zamiaru nawet sprawdzac bo spolszczenia to syf, ktory potrafi namieszac w systemie.

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 15, 2009, 12:31:07 »
25 to przyjemnie, lepiej niż w sorgu  :)

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 15, 2009, 13:47:08 »
w sorgu mialem troszke ale niewiele mniej. ogolem po paru dniach moge powiedziec, ze jest to bardzo przyjemny ROM. mam zamiar w przyszlym tygodniu w nim pogrzebac i sprobowac ugotowac na jego bazie cos swojego(o ile sie tak da) bo cos bym wywalil, cos zmienil, cos dodal...





jedyna rzecza jaka mnie wkurza to to, ze trzeba po SR nacisnac zielona sluchawke raz by pojawilo sie okienko do wpisania PIN. na poczatku tak nie bylo, moze to ja cos schrzanilem, ale nie umiem przywrocic do stanu poprzedniego, bo prosba o wpisanie pin znika sama i trzeba ja wywolac.
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2009, 15:32:22 wysłana przez re_ »

*

Offline szymon74

  • ***
  • 291
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus P750,HTC Kaiser, Wizard, Samsung SGH-U900,  Nokia E51, Samsung Nc10 iPlus, PSP 1000, iPod Classic plus sterta gratów w szufladzie
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 15, 2009, 20:01:08 »
To znowu ja :mrgreen:. Wprowadziłem asusa w tryb force mode, ale krzyczy, że nie może znaleść pliku AsusP750.cap. O co chodzi? Wgrałem na karte plik romu czyli PegasusP.nb0. Proszę o pomoc.

Już sobie poradziłem. Trzeba było wcisnąć joy w dół a nie w górę. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2009, 20:12:32 wysłana przez szymon74 »
Visca el Barca


*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 15, 2009, 23:01:00 »
Trzeba było wcisnąć joy w dół a nie w górę.
dokladnie, bo jeden z tych trybow jest dla .nb0 a drugi dla .cap

*

Offline Godbole

  • 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS P750/Garmin Asus M10
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 17, 2009, 19:02:29 »
Zainstalowałem wczoraj i wszystko wyglada fajnie :)
Pamięć nie wycieka, po SR 25,5 MB - nigdy tyle nie mialem. Potestuję i naszpię więcej. :)

*

Offline zecke

  • 26
    • Blog
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 20, 2009, 09:55:57 »
I jak tam Panowie testy tego romka ?

Ja niestety nie mam czasu by testować, dlatego czekam na gotowce. Najbardziej mnie interesuje czy dobrze będzie hulała automapa (mam wersje 5.0.5). Bo bez niej nie raz się gubiłem w obcym mieście :) A z chęcią przerzuciłbym się z sorga na coś lepszego

Pozdrawiam

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 20, 2009, 12:35:11 »
dobrze hula. zrob sobie aktualizacje AM z tej wersji co masz bo nowsze sa lepsze.

chodzi bardzo dobrze, jest stabilniejszy niz sorg(wgralem do niego patch na stablnosc + patch na baterie ze strony supportu asusa), mniej zre baterie.
z dodatkowo zauwazynych wad: pseudo touch flo dfo przewijania palcem dziala WSZEDZIE i bardzo latwo lapie. mi osobiscie to przeszkadza, komu innemu moze nie. no i w operze mobile trzeba korzystac z ekranowej klawiatury bo z hardwareowej wpisuja sie niestety tylko cyfry :(

*

Offline zecke

  • 26
    • Blog
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 20, 2009, 14:44:37 »
No to mnie przekonałeś :) A te poprawki ze strony Asusa, to jak konkretnie się nazywają ? Nie chce sobie potem namieszać.

Dzięki

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 20, 2009, 15:00:01 »
dokladnie nie pamietam ale sa one tam opisane jako battery fix i poprawka dla WM na zdaje sie "hang isssue" choc i bez tego jakichs problemow ze stabilnoscia nie odnotowalem. nie instalowalem takze innych poprawek.
dodam, ze nie sprawdzalem jeszcze parowania dwoch urzadzen po BT i mozliwe, ze i ten fix bedzie potrzebny- na sorgu BT potrafil mi marudzic i ratowal dopiero SR. tu nie mialem jeszcze okazji tego sprawdzac.
przymierze sie w przyszlym tygodniu(taaak, znowu odkladanie ale czasu zabraklo) do poprawienia tego obrazu pamieci, zobaczymy co z tego wyjdzie. na pewno sa rzeczy, ktore bym chcial wyrzucic z tego ROM-u i takie, ktore bym chcial dodac. oczywiscie do tych, ktore bym chcial dodac nie bedzie nalezec spolszczenie systemu.

tak juz na marginesie, ilosc wolnego RAM-u spada, co jest zupelnie normalne, ale nie tak jak w ROM-ie by sorg. RAM ucieka mniej wiecej tak, jak uciekal mi w htc universal, czyli bylo to cos, co moglem zaakceptowac. odnosze tez wrazenie, ze wszystko chodzi jakby lepiej i SR moge spokojnie wykonywac po ok. 3 dniach.
i zaczalem na powaznie rozwazac przelutowanie asusa na 128MB RAM... jak widze po 5 dniach na htc elfin, ze RAM-u pozostalo ~70MB to az mnie cholera bierze, tu by pozostalo z 15MB, na czym tez da sie pracowac, jednak maja porownanie z urzadzeniem na 128MB RAM() to potrafi czasem czlowieka strzelic bo ilosc wolnego RAM-u jest tu jedyna rzecza jakiej musze pilnowac :(

mimo wszystko jednak ja czuje roznice w przedkosci tych okienek wzgledem sorga, nawet po zapchaniu todaya wtyczkami. procesor oczywiscie ma ustawione na sztywno 520mhz, nie wiem jak sprawa wyglada jesli ustawimy automatyczne taktowanie, nigdy z tego nie korzystalem.
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2009, 15:04:33 wysłana przez re_ »

*

Offline szymon74

  • ***
  • 291
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus P750,HTC Kaiser, Wizard, Samsung SGH-U900,  Nokia E51, Samsung Nc10 iPlus, PSP 1000, iPod Classic plus sterta gratów w szufladzie
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 20, 2009, 17:50:17 »
Trochę potestowałem ten rom i:
-czasami zacina się CoolCamera( nie chce robić zdjęcia,czarny ekran.Pomaga SR)
-wyżej wymieniona opera nie widzi liter na klawiaturze sprzętowej.
To wszytko co na razie zauważyłem.
Visca el Barca


*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 20, 2009, 18:17:06 »
moze za malo zdjec robie by to zauwazyc z tym aparatem... przycisk masz poprawnie zmapowany? bo zauwazylem, ze po zmianie w przyciskach na Camera aplikacja zaczela szalec, musi byc camera przez male "c" :)

*

Offline szymon74

  • ***
  • 291
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus P750,HTC Kaiser, Wizard, Samsung SGH-U900,  Nokia E51, Samsung Nc10 iPlus, PSP 1000, iPod Classic plus sterta gratów w szufladzie
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 20, 2009, 18:52:25 »
Jest przez małe c. Istnieje nowsza wersja CoolCamery? Może to rozwiąże sprawę :S.
Visca el Barca


*

Offline zecke

  • 26
    • Blog
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 21, 2009, 21:43:13 »
Zainstalowałem :) Dużo szybszy od Sorga, na razie się bawię. Jak przestawić na zegar 24 godzinny ? Szukałem w ustawieniach regionalnych, ale niestety nie znalazłem

Dzięki
Rafał

Ps. Zainstalowałem tą łatkę dotyczącą stabilności, ale niestety nie mogę znaleźć na stronie asusa łatki do baterii...
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2009, 22:41:08 wysłana przez zecke »

*

Offline Godbole

  • 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS P750/Garmin Asus M10
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 22, 2009, 08:26:49 »
Masz w regional settings ->Time I zmieniasz Time Style.
Napisane: Maj 22, 2009, 08:24:54
Mam pytanie dotyczące wtyczki "Device lock" chciałem zmapowac blokowanie pod lewym przyciskiem ale nie moge znaleźć mijsca położenia pliku uruchamiającego. Czy ktoś może mi pomóc?

*

Offline zecke

  • 26
    • Blog
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 22, 2009, 17:55:48 »
Dzięki Godbole. Ja doinstalowałem jeszcze sobie:     P750 backlight patch ze strony asusa.

Mam jednak jeszcze 2 wątpliwości:

1. Czy do tego romu można dograć:     ASUS PDA Phone radio firmware V4.6.8 for all P750 ROM version with channel products only. ?

2. Jak do cholery wyłączyć to angielskie T9 ? Próbowałem: input->word completion-> i tu odznaczyłem sugestię słów, ale nadal mi wyskakują podpowiedzi !

EDIT: Problem nr 2 rozwiązany - łatka HTC Dual ;)

Dzięki za pomoc
Rafał
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2009, 17:59:59 wysłana przez zecke »

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 22, 2009, 18:06:34 »
radio ROM jest niezalezny od ROM-u jaki masz na urzadzeniu.
a co do latki to pisalem o niej nawet.
co do blokowania urzadzenia- chcesz przypisywac do przycisku to samo co juz masz pod suwakiem?



tu jest latka na abc, to tak dla potrzebujacych:
http://www.sendspace.com/file/bkxnk8

*

Offline zecke

  • 26
    • Blog
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 22, 2009, 18:37:17 »
re_ czyli mogę go śmiało zainstalować ? Na swoim mam wersję radia: V4.5.4-PP i się zastanawiam czy ta poprawka na stronie Asusa coś polepszy ?

---
Co do samego romu - to polecam wszystkim użytkownikom Sorga bo jest dużo szybszy :)

Dzięki
Rafał


Ps. Wersję baterii mam 1.3 - nie wiem czy to dobrze czy źle
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2009, 18:38:57 wysłana przez zecke »

*

Offline Godbole

  • 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS P750/Garmin Asus M10
Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 22, 2009, 20:57:08 »
Zacytuję siebie i zapytam jeszcze raz :)

Mam pytanie dotyczące wtyczki "Device lock" chciałem zmapowac blokowanie pod lewym przyciskiem ale nie moge znaleźć mijsca położenia pliku uruchamiającego. Czy ktoś może mi pomóc?
co do blokowania urzadzenia- chcesz przypisywac do przycisku to samo co juz masz pod suwakiem?
tak, bo suwak czesto się przesuwa a poza tym jestem przyzwyczajony do blokady. Miałem S2U2 ale za dużo pamięci zjadało. I tu znowu pojawia się ten sam probem z RAM-em :(
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2009, 23:06:13 wysłana przez Godbole »

Odp: wm 6.1 VGA by galapogos01
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 26, 2009, 08:19:54 »
szczerze mówiąc jak dla mnie jest sporo szybszy.. zwłaszcza szybkość pojawiania się Menu Start i opcji telefon (zwłaszcza że nie wyskakują te cyferki po wciśnięciu zielonej słuchawki = BRAWO dla autora . bo strasznie mnie to wkurzało).. ilość pamięci też większa niż w Sorgu 0,22 .. całkiem niezle.. trochę mi brakuje tego Menu pod lewy softKey.. i "AltTab" do przechodzenia pomiędzy aplikacjami.. wiecie może jak to się nazywa albo skąd dorwać?? podoba mi  się też menedzer połączeniem z tymi przesuwakami trybów.. ogólnie polecam
pozdrówka
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2009, 08:22:49 wysłana przez romeroo »