Problem z wibracją p750

  • 1 Odpowiedzi
  • 3235 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Problem z wibracją p750
« dnia: Marzec 05, 2011, 15:41:34 »
Witam, posiadam p750 od kilku miesięcy i zauważyłem w nim trochę denerwujący problem, a dokładniej chodzi o to, że ma bardzo delikatną wibrację. W porównaniu do innych telefonów które miałem (e66, data messenger, n73) jest praktycznie niezauważalna.. Czasami gdy telefon wyciszony, na wibracji dzwoni na biurku, podczas gdy inne telefony warczały, że słychać je było z innego pokoju ten jest niesłyszalny z 1-2 metrów. W kieszeni udało mi się przez ten czas może z 5 razy poczuć przychodzącego smsa, więc coś chyba jest nie tak?

Zastanawiam się nad wysłaniem telefonu na gwarancję, ale nie wiem może one tak po prostu mają? Jak to jest? A przy okazji wysyłania do serwisu, jakie uszkodzenia obudowy są objęte gwarancją? I co w przypadku, gdy serwis nie rozpatrzy gwarancji, jakie koszta spadają na mnie?

*

Offline v3ct0r

  • **
  • 160
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS P750, MIO P560
Odp: Problem z wibracją p750
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2011, 14:35:28 »
jakie uszkodzenia obudowy są objęte gwarancją? I co w przypadku, gdy serwis nie rozpatrzy gwarancji, jakie koszta spadają na mnie?
http://pdaclub.pl/forum/p750/pekniecie-obudowy/
pewno koszty przesyłki
a co do wibracji mój normalnie wibruje jak reszta telefonów więc coś masz nie tak, spróbuj wgrać na nowo rom a potem się baw w serwisy jak nie pomoże