PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Pozostałe platformy => Symbian OS => Perły z lamusa => Ovi Maps => Wątek zaczęty przez: adamdziaduch w Luty 08, 2011, 09:21:58
-
Nokia udostępniła nową wersję map - 0.2.42.122... Wersja ta przeznaczona jest, tylko i wyłącznie, do Ovi Maps 3.06 (beta)...
-
ktoś już odkrył co się zmieniło / co nowego?
-
ktoś już odkrył co się zmieniło / co nowego?
W danych statystycznych - w porównaniu z poprzednią wersją - większych zmian nie widać, ale od 2 dni używam nowych map i mogę stwierdzić, że w tej chwili (przynajmniej w mojej okolicy) dane adresowe są odzwierciedleniem rzeczywistości, a nie, jak było to dotąd, wynikiem interpolacji... Dodano też mnóstwo odcinków dróg i ulic i, w obecnym stanie, mapa Ovi, przynajmniej dla części Wrocławia, w której mieszkam, jest porównywalna, z tą z AutoMapy... Pojawiły się nawet odcinki dróg, które nie są jeszcze, w całości, oddane do użytku (np. AOW) - na szczęście, w przeciwieństwie do sytuacji sprzed ponad roku (odcinek A4 do granicy z Niemcami, który jeszcze nie był wykonany, a już był uwzględniany przy wyznaczaniu trasy), są one zablokowane dla nawigacji...
-
Czy jest w tej wersji mapy naniesiona obwodnica Jaworzna - Dąbrowy Narodowej ( w ciągu drogi krajowej 79)
-
Jest tak jak na obrazku, ale tak było już w poprzedniej wersji map
-
Nie o ten odcinek obwodnicy pytałem (on był już oddany dawniej). Proszę o sprawdzenie odcinka oddanego w grudniu 2010, rozpoczynającego się od ronda przy Fashion House w Sosnowcu doprowadzonego do ul. Wojska Polskiego w Jaworznie (w AM 6,7 już jest) Sprawdziłem w http://maps.ovi.com (http://maps.ovi.com) i jeszcze nie ma tej drogi, a chyba tam powinien już być najpierw. Dostawca map Nokii coś przysypia, jeśli inni jakoś potrafią nadążyć za zmianami. Tak samo brak np. obwodnicy Ropczyc na Podkarpaciu.
-
Dostawca map Nokii coś przysypia, jeśli inni jakoś potrafią nadążyć za zmianami.
Jest tak samo jak w google i targeo
-
Czy jest w tej wersji mapy naniesiona obwodnica Jaworzna - Dąbrowy Narodowej ( w ciągu drogi krajowej 79)
Ta wersja map to dokładnie to samo, co znajdziesz na tej stronie: http://www.navteq.com/ (http://www.navteq.com/) ... Strona: http://maps.ovi.com/ (http://maps.ovi.com/) zawiera poprzednią wersję map - mapy, z których korzysta aplikacja w telefonie, są nowsze...
-
Dostawca map Nokii coś przysypia, jeśli inni jakoś potrafią nadążyć za zmianami. Tak samo brak np. obwodnicy Ropczyc na Podkarpaciu.
Nie przeszdzaj, jacy inni? Obwodnicę Dąbrowy Narodowej jest tylko na mapach AM i UMP,
Navteq nie ma szans na osiągniecie takiego tempa aktualizacji map.
A obwodnica Ropczyc już powinna być, na maps.ovi nie jest wystawiona najnowsza wersja mpy.
-
Potwierdzam obwodnica Ropczyc jest!