transfer danych

  • 7 Odpowiedzi
  • 1196 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline drogi

  • ***
  • 277
  • Sprzęt: HTC Diamond, Samsung I5700
transfer danych
« dnia: Kwiecień 30, 2009, 11:21:33 »
Witam, jakim programem mógłbym zobaczyć które działające programy w danej chwili korzystają z internetu? Np. w TaskManager można zobaczyć obciążenie procesora itp, ale nie znalazlem nic na temat wychodzących połączeń.

*

Offline Kruszon92

  • ***
  • 334
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC Diamond. Diamentowy telefon nie dla idiotów.
  • Sprzęt: Nokia e65. HTC Touch Diamond
Odp: transfer danych
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 30, 2009, 13:05:27 »
Chcesz zobaczyć jakie procesy są aktywne w trakcie działania internetu tak ?
Od Czasu zakupu HTC moja dziewczyna jest zazdrosna.

hello kity telefon odbiegający od normy.

*

Offline drogi

  • ***
  • 277
  • Sprzęt: HTC Diamond, Samsung I5700
Odp: transfer danych
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 30, 2009, 13:38:22 »
Chcesz zobaczyć jakie procesy są aktywne w trakcie działania internetu tak ?

Chciałbym zobaczyć jakie procesy korzystają/uruchamiają połączenie z internetem.
Powiem tez dlaczego, od poniedziałku tego tygodnia to dzisiaj diamond "zjadł" mi 260zł na połączenie GPRS. Ogólnie instaluje od czasu do czasu jakieś programy, i chciałbym teraz zobaczyć który program to robi (wszystkie które wiem że korzystają z internetu jak pogoda wyłączam) dodatkowo używam NoData która działała świetnie ale dziwnym trafem zmieniła połączenie na enable, napewno zrobił to jakiś program i chciałbym złapać który aby na przyszłość omijać go wielkim łukiem. Powiem jeszcze że przez te kilka dni korzystania z diamonda nie widziałem aktywnego połączenia, więc albo robił to nocą albo po cichu bez żadnej informacji.

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: transfer danych
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 30, 2009, 14:02:03 »
Zły dział.
Zainstaluj SPB Wireless Monitor.

*

Offline Krzysiecw

  • Ekspert HTC Magic
  • *****
  • 2415
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Diamond
Odp: transfer danych
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 30, 2009, 14:02:40 »
Chcesz zobaczyć jakie procesy są aktywne w trakcie działania internetu tak ?

Chciałbym zobaczyć jakie procesy korzystają/uruchamiają połączenie z internetem.
Powiem tez dlaczego, od poniedziałku tego tygodnia to dzisiaj diamond "zjadł" mi 260zł na połączenie GPRS. Ogólnie instaluje od czasu do czasu jakieś programy, i chciałbym teraz zobaczyć który program to robi (wszystkie które wiem że korzystają z internetu jak pogoda wyłączam) dodatkowo używam NoData która działała świetnie ale dziwnym trafem zmieniła połączenie na enable, napewno zrobił to jakiś program i chciałbym złapać który aby na przyszłość omijać go wielkim łukiem. Powiem jeszcze że przez te kilka dni korzystania z diamonda nie widziałem aktywnego połączenia, więc albo robił to nocą albo po cichu bez żadnej informacji.

A najlepiej zeby przypadkowo Ci sie nie łączył z netem uzyj programu No Data ...

*

Offline drogi

  • ***
  • 277
  • Sprzęt: HTC Diamond, Samsung I5700
Odp: transfer danych
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 30, 2009, 14:09:41 »
Zły dział.
Zainstaluj SPB Wireless Monitor.

może się myle, ale ten program pozwala na zliczanie pakietów itp. ja chciałbym wiedzieć który program to robi, chyba że jest w tym programie taka opcja?

A najlepiej zeby przypadkowo Ci sie nie łączył z netem uzyj programu No Data ...

przeczytaj cały tekst w którym pisze że używam.

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: transfer danych
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 30, 2009, 14:10:54 »
Jest, on generuje bardzo zaawansowane statystyki i zlicza przepływ danych do/z każdej aplikacji osobno...

*

Offline drogi

  • ***
  • 277
  • Sprzęt: HTC Diamond, Samsung I5700
Odp: transfer danych
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 30, 2009, 14:12:21 »
Jest, on generuje bardzo zaawansowane statystyki i zlicza przepływ danych do/z każdej aplikacji osobno...

oki, już sobie popatrzę