sms

  • 2 Odpowiedzi
  • 1124 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sms
« dnia: Maj 04, 2009, 10:55:38 »
czy jest jakis latwy sposob, zeby przelaczac smsy z trubu takiego czatowego na zwykly i spowrotem? obie formy sa spoko, ale dosc czesto zmieniam te ustawienia, bo w roznych sytuacjach roznie sie przydaja. (za pomoca advanced configuration tool). jest moze jakis programik, ktory by to jakis sprytnie zmianial, zebym mogl sobie np ten programik podczepic pod jakis guzik (za pomoca np ae button). najlepiej, zeby to byl poprostu taki programik, po ktorego wlaczeniu jest jeden tryb sms'ow, a po wylaczeniu (albo wlaczeniu jeszcze raz) drugi. lub cos zblizonego... albo moze skrypt jakis... ma ktos jakis pomysl??

i tak, zeby nie zakladac osobnego tematu, czy jest jakas mozliwosc, zeby ustawic filtry w wiadomosciach sms, zeby wiadomosci od np grupy osob trafilay do jednego folderu, a od innej grupy do innych. no i raporty, zeby trzymac w innym osobnym folderze? zna ktos cos takiego? pozdr

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: sms
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 04, 2009, 11:03:14 »
SMS Tweaker

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=387884

Nie wiem czy to będzie spełniać Twoje oczekiwania, ale spróbuj
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

Odp: sms
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 04, 2009, 22:55:39 »
program fajny, o to chodzilo! dzieki. tylko teraz byloby milo jeszcze te filtry na poczte.. :)