Program do pisania smsów.

  • 7 Odpowiedzi
  • 6585 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline dabrov

  • 22
  • Sprzęt: M800
Program do pisania smsów.
« dnia: Styczeń 09, 2009, 18:14:17 »
Witam, nie wiedziałem gdzie zapytać- jeśli źle wybrałem to od razu przepraszam Adminów i Modów.

Moje pytanie: czy jest jakaś aplikacja która pozwoli mi napisać smsa na komputerze i wysłać go gdy mam Etena podłączonego do PC lub zarządzać kontaktami tym zapisanymi na SIM i na Etenie.. Nie używam Outlooka (tam podobno jest taka opcja, tak?)

dzieki z góry za odpowiedz.
pozdrawiam

*

Offline ..k..l..m..n..

  • *****
  • 2602
  • Sprzęt: LG Swift 3D, HTC Leo, Eten M700
Odp: Program do pisania smsów.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 09, 2009, 19:02:33 »
Metod jest kilka, dwie przykładowe.

Metoda 1: Instalujesz darmowy MyMobiler i po podłączeniu PDA z PC widzisz na monitorze PC wszystko co wyświetlane jest na ekranie PDA - nie ma więc potrzeby instalowania czegokolwiek dodatkowego.

Metoda 2: Instalujesz programik typu Jeyo Mobile Companion i po podłączeniu PDA z PC zarządzasz PDA z poziomu PC. Znajdziesz też odpowiedniki darmowe tego programu.

Przeszukaj forum, było o tej tematyce sporo.
LG Swift 3D: Froyo
HTC Leo: EnergyROM 28244 Sense 2.5 Cookie 2.0
Eten M700: _TB_TB_ WM6.1

*

Offline Sirrah

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Nexus 7
Odp: Program do pisania smsów.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 10, 2009, 00:14:33 »
Ja znam taki program :) Ostatnio się na niego natknąłem. Nazywa się Efficasoft Mobile Express. Służy do zarządzania kontaktami i smsami z poziomu komputera. No i przede wszystkim jest darmowy.
 
http://www.efficasoft.com/mobileexpress/index.html
Phone: Galaxy Nexus (GSM)
ROM: AOKP JB-MR1 Build 3

Odp: Program do pisania smsów.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2009, 00:30:23 »
Również polecam Mobile Express. Mimo tego, że jest on darmowy ma wszystkie potrzebne funkcje. No i nie wiesza mi się ciągle, tak jak to Yeyo potrafił robić. Kontaktami też możesz zarządzać z poziomu Mobile Express - nie jestem pewien, czy z karty sim tez.
Mały minusik - nie potrafi pobrać dodatkowych folderów utworzonych w Pocket Outlook, więc jeśli sortujesz smsy po różnych folderach to nie będą one widoczne.

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: Program do pisania smsów.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 10, 2009, 09:07:32 »
Jak już jesteśmy przy Mobile Express, bo widzę że znacie go dobrze. Czy taki program może być pomocny przy przenoszeniu danych ze zwykłej komórki na PDA z poziomu PC? Bo często ludzie o to pytają i myślę, że wielu ucieszyłaby taka informacja.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

*

Offline dabrov

  • 22
  • Sprzęt: M800
Odp: Program do pisania smsów.
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 10, 2009, 11:04:24 »
dziękuję za zainteresowanie.. skorzystam z porad i zobaczymy w praniu, który będzie naj..

pisanie sms na pc i przesyłanie
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 12, 2009, 21:19:53 »
mam pytanie pewnie banalne jak zrobić żeby pisać sms-a na kompie, a potem wysłać go do telefonu ?

Odp: pisanie sms na pc i przesyłanie
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 12, 2009, 21:33:58 »
to chyba najlepsza odpowiedz na Twoje pytanie ;)
http://www.efficasoft.com/mobileexpress/index.html