potwierdzenie CHĘCI wysłania sms-a lub zmiana sofkeya "wyślij" na coś innego

  • 5 Odpowiedzi
  • 1268 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Gemis

  • ***
  • 428
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gemis Home Page
  • Sprzęt: były:(Palm III => PalmIIIxe => iPaq3970 =>SPVC550=>HTC Trinity), jest:(iPaq rx3715 and HTC Iolite)
Od niedawna posiadam telefon bez sprzętowej klawiatury, tylko jedna rzecz mnie irytuje... korzystam z EZIinput
... no i zdarza mi się ( niestety często ) nacisnąc softkey-a "wyślij" w trakcie pisania wiadomości. Jest na to jakiś sposób ? :) Szukałem odpowiedzi na forum, ale wyszukiwarka nic sensownego nie znalazła.

 ( swoją drogą coś z tą wyszukiwarką ostatnio dziwnego się stało, starsza wersja znajdowała wszystko co trzeba )

*

Offline ..k..l..m..n..

  • *****
  • 2602
  • Sprzęt: LG Swift 3D, HTC Leo, Eten M700
Będzie z tym ciężko z systemowym programem do wysyłania smsów - raczej nie podmienisz tego softkeya na nic innego.

Pozostaje albo uważać przy pisaniu albo zacząć używać jakiegoś programiku do redagowania smsów, który nie ma tego nieszczęsnego "Send" pod lewym softkeyem...
LG Swift 3D: Froyo
HTC Leo: EnergyROM 28244 Sense 2.5 Cookie 2.0
Eten M700: _TB_TB_ WM6.1

*

Offline weer

  • *
  • 67
  • Płeć: Mężczyzna
    • Torrent Master
  • Sprzęt: Glofiish x600
Możesz jeszcze zrobić tak, że najpierw pisz sms-a a dopiero potem wpisz numer. Bez numeru nigdzie nie wyślesz przez przypadek a to chyba jest jedyne "zabezpieczenie"

*

Offline Gemis

  • ***
  • 428
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gemis Home Page
  • Sprzęt: były:(Palm III => PalmIIIxe => iPaq3970 =>SPVC550=>HTC Trinity), jest:(iPaq rx3715 and HTC Iolite)
tak wlasnie bede robil, swoją drogą na xda widze ze nie jestem odosobnionym przypadkiem .... szkoda ze nikt tego nie rozwiązał.

*

Offline Super_Ghost

  • ****
  • 670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Palm Pre|GC5066HD
też mam taki poblem.. próbowałem skopiować polecenie zapytania przed akcją, z przycisku usuń (w sensie na poziomie rejestru). Ale albo tak się nie  da, albo nie zadziałało, ponieważ nie jestem dobry w rejestrze ;)
Jakby ktoś obeznany z ukrytymi funkcjami w rejestrze mógłby rzucić okiem na sprawę, będziemy wdzięczni :)

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Możesz jeszcze zrobić tak, że najpierw pisz sms-a a dopiero potem wpisz numer. Bez numeru nigdzie nie wyślesz przez przypadek a to chyba jest jedyne "zabezpieczenie"
Gorzej jeżeli piszesz SMS-a korzystając z trybu "odpowiedz" wtedy numer odbiorcy wpisuje system  :S