Nietypowy blacklist POSZUKUJĘ

  • 5 Odpowiedzi
  • 17663 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Bisztov

  • *
  • 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z, HTC Touch Pro 2
Nietypowy blacklist POSZUKUJĘ
« dnia: Czerwiec 12, 2011, 11:04:05 »
Poszukuje programu typu black list na sms ale z jedną opcją. Chodzi mi o to, że jak ktoś do nas napisze SMSa to jesli jest na zbanowanej liście to żeby nie dostała ta osoba raportu doręczeń. Czy jest coś takiego?

*

adtech

Odp: Nietypowy blacklist POSZUKUJĘ
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 12, 2011, 14:38:49 »
To jest operacja wykonywana po stronie operatora telefonii komórkowej.

*

Offline Bisztov

  • *
  • 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z, HTC Touch Pro 2
Odp: Nietypowy blacklist POSZUKUJĘ
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 12, 2011, 18:00:26 »
Czyli lipa?Na symbiana był kiedyś program typu black list ale jeśli chodzi o połączenia. W większości programów które testowałem BL to jak się kogoś banowało a ktoś dzwonił to przeważnie był jeden sygnał a potem kogoś odrzucało. W tamtym programie można było zrobić tak, że od razu odrzucało bez żadnych podejrzeń to myślałem, że jest jakiś program BL który symulowałby wyłączony telefon i raport by nie dochodził. Chyba że ktoś zna taki program to proszę o link lub nazwę programu. I może właśnie tu tkwi szkopuł żeby coś symulowało wyłączony telefon?

*

adtech

Odp: Nietypowy blacklist POSZUKUJĘ
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 12, 2011, 19:25:30 »
No taki program jest, można odrzucać połączenia na bazie blacklist. Callfirewall się nazywa :)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=307178

*

Offline Bisztov

  • *
  • 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z, HTC Touch Pro 2
Odp: Nietypowy blacklist POSZUKUJĘ
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 12, 2011, 20:45:06 »
A co z tymi raportami przy BL? Nie da się czegoś zrobić żeby symulowało wyłączony telefon przy danym numerze i nawet raporty nie dochodziły? Wiem, że już napisałeś, że jest to od strony operatora ale jeśli można oszukać połączenie że telefon jest wyłączony to i może z raportami da sięcoś takiego zrobić?

*

adtech

Odp: Nietypowy blacklist POSZUKUJĘ
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 12, 2011, 23:09:27 »
Panie, nie da rady. Zauważ, że ten callblocker tylko odrzuca połączenie, wcale nie "oszukuje" sieci, że telefon jest wyłączony dla danego numeru.