MarketPlace

  • 6 Odpowiedzi
  • 1158 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline JNS

  • *
  • 94
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
MarketPlace
« dnia: Wrzesień 17, 2009, 19:15:27 »
Witajcie,
Ostatnio głośno w sieci o oficjalniej premierze WM6.5 oraz MarketPlace. Ok wszystko fajnie i pięknie ale zastanawiałem się jak Microsoft ogarnie całą masę różnorodnych urządzeń z okienkami. Wszedłem wiec http://www.microsoft.com/windowsmobile/catalog/cataloghome.aspx .. no i niestety przeraziłem się nie dość że opisy aplikacji są w większości bardzo ubogie to w grach nie ma żadnych informacji o tym w jakich rozdzielczościach działają.. Na dodatek te przekierowanie "buy it from".. Bez komentarza. Być może w Mobilnym MarketPlace program będzie automatycznie pokazywał tylko te aplikacje które będą działały na naszym urządzeniu.. Tak powinno być ale czy będzie. Wątpię... Na pewno serwis mobilny zostanie przebudowany jednak zapewne niewiele. Więc chyba zapowiada się wielki bałagan i niewypał.. Microsoft tonie
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2009, 19:22:14 wysłana przez JNS »

*

Offline pogar

  • ***
  • 266
  • Sprzęt: HTC HD7, HTC Touch HD2
Odp: MarketPlace
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 11, 2009, 21:42:10 »
tutaj jest instalka : http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=4669566&postcount=549, ale u mnie  po jej zainstalowaniu i uruchomieniu skrotu nie dzieje sie nic (poza nawiazaniem polaczenia internetowego).

*

smokku

Odp: MarketPlace
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 11, 2009, 23:46:05 »
A co to ma wspólnego z Blackstone?

*

Offline tranzystor

  • ****
  • 500
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry 9000, PlayBook 16GB OS2
Odp: MarketPlace
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 12, 2009, 08:32:12 »
Witajcie,
Ostatnio głośno w sieci o oficjalniej premierze WM6.5 oraz MarketPlace. Ok wszystko fajnie i pięknie ale zastanawiałem się jak Microsoft ogarnie całą masę różnorodnych urządzeń z okienkami. Wszedłem wiec http://www.microsoft.com/windowsmobile/catalog/cataloghome.aspx .. no i niestety przeraziłem się nie dość że opisy aplikacji są w większości bardzo ubogie to w grach nie ma żadnych informacji o tym w jakich rozdzielczościach działają.. Na dodatek te przekierowanie "buy it from".. Bez komentarza. Być może w Mobilnym MarketPlace program będzie automatycznie pokazywał tylko te aplikacje które będą działały na naszym urządzeniu.. Tak powinno być ale czy będzie. Wątpię... Na pewno serwis mobilny zostanie przebudowany jednak zapewne niewiele. Więc chyba zapowiada się wielki bałagan i niewypał.. Microsoft tonie


wcale nie tonie   a ze malo aplikacji, no coz  dopiero wystartował, aplikacja marketplace  sprawdza  podczas laczenia czy jest  to wersja softu  standart czy prof   i pokazuje aplikacje spelniajace  dane kryteria co do rozdzielczosci nie jest to brane  pod  uwage - narazie

dla ciekawosci marketplace na platforme standard  pokazuje jedna aplikacje w rodzimym jezyku  wiec  ilosc  narazie jest  powalajaca ... ale jak to sie mowi  "nie odrazu Rzym zbudowano"

*

Offline orzo

  • *****
  • 1042
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MarketPlace
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 28, 2009, 17:08:38 »
a ja mam takie pytanie... czy da się jakoś ominąć tę 'blokadę' językową? Polski marketplace nie udostępnia zbytnio dużej ilości programów, natomiast niemiecki, czy brytyjski krocie więcej.. da się jakoś uzyskać dostęp do tych zagramanicznych?  :ohreally:
Mio P560 -> Toshiba G900 , iPod touch 2g -> Samsung Galaxy S2

*

Offline tranzystor

  • ****
  • 500
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry 9000, PlayBook 16GB OS2
Odp: MarketPlace
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 28, 2009, 21:04:49 »
Tak da sie   w ustawieniach regionalnych  ustaw  inna  lokalizacje  :proud:
Ja zmieniłem na UK i od razu wiecej aplikacji mi sie  pojawiło   :P

*

Offline orzo

  • *****
  • 1042
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MarketPlace
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 29, 2009, 19:19:18 »
u mnie jakoś to nie dział...  :( ustawiłem na uk, i czas przestawiłem na Londyn... i dalej polski martekplace. :-|
Mio P560 -> Toshiba G900 , iPod touch 2g -> Samsung Galaxy S2