Manager do GPRS?

  • 3 Odpowiedzi
  • 810 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Upgreydd

  • *
  • 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Too Weird To Live, Too Rare To Die...
    • Monitoring
  • Sprzęt: Samsung SGH-i780
Manager do GPRS?
« dnia: Listopad 19, 2009, 09:07:00 »
Czy istnieje jakis program pozwalajacy zarzadzac polaczeniami GPRS?
Chodzi o to, ze telefon potrafi sam mi sie polaczyc z GPRS (jakas aplikacja) i sobie dane wysylac. Chcial bym by przed wyslaniem jakichkolwiek danych pytal mnie czy aplikacja ma miec dostep permanetny czy tylko ten raz. Taki a'la firewall dla GPRS. Natknal sie ktos na takie cos?

*

notosiup

Odp: Manager do GPRS?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2009, 10:20:34 »
kiedyś korzystałem z gprsmonitor, ale nie pamiętam czy miał taką opcję. Poszukaj i wypróbuj.

*

Offline ..k..l..m..n..

  • *****
  • 2602
  • Sprzęt: LG Swift 3D, HTC Leo, Eten M700
Odp: Manager do GPRS?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2009, 12:09:24 »
Jest przyklejony (jedyny) wątek na temat blokowania GPRS w dziale, w którym zapytałeś: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=110506.0

Jeśli chodzi o pytanie się o pozwolenie przy każdej próbie połączenia przez GPRS - czegoś takiego raczej (jeszcze) nie ma - choć trzeba przyznać, że przydałoby się...

GPRS Monitor nie ma takiej opcji, umożliwia tylko śledzenie zużycia pakietów, w podziale na aplikacje. Nie ma w nim możliwości blokowania połączeń. Fajnie jakby autorzy pomyśleli o tym w jakiejś następnej wersji programu.
LG Swift 3D: Froyo
HTC Leo: EnergyROM 28244 Sense 2.5 Cookie 2.0
Eten M700: _TB_TB_ WM6.1

*

Offline Upgreydd

  • *
  • 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Too Weird To Live, Too Rare To Die...
    • Monitoring
  • Sprzęt: Samsung SGH-i780
Odp: Manager do GPRS?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 19, 2009, 22:37:15 »
A nie wiecie czy moze da rade stworzyc siec OpenVPN dla telefonu? Chcialem ograniczyc ilosc polaczen GPRS dla telefonu, mogl bym wtedy laczyc sie przez openVPN z serwerem dedykowanym i przez niego puscic polaczenie internetowe... tym sposobem bede mial jedno polaczenie wychodzace... jak by byli chetni to mogl bym zalozyc jakis serwer dedykowany dla ludzi... zrzuta na oplate miesieczna i bedzie latal 24/7 ;]