Jak wykorzystać gps z win w aucie?

  • 0 Odpowiedzi
  • 16820 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ninik

  • **
  • 113
    • http://www.dominik.chmaj.net
Jak wykorzystać gps z win w aucie?
« dnia: Styczeń 13, 2012, 03:47:44 »
hej,
został mi z starych czasów eten gloofish m800, w skrocie 600MHz cośtam ramu, vga, GPS no i niestety win mobile.
mam też uchwyty do auta i jakieś ładowarki, słowem cały zestaw, nie mam za to co z tym zrobić.
Tel używałem ze dwa lata temu jeszcze, ale był w tej roli tragiczny. Dzisiaj leży i się kurzy, z racji GPS pomyślałem, że może warto jakoś to włożyć do auta i mieć tam na stałe.
Przyszedł pomysł na HUD, idea fajna, ale niestety jak sie okazuje po vga i win mobile soft tego typu jest tragiczny. Nie ma najprostszego i dzialajacego programu, co dopiero zeby byl taki typu awesome hud z ifona.
Nie znam się na programikach nawigacyjnych, może któryś ma jakiś ciekawy panel samochodowy i wart jest uwagi? Używałem dawno temu automapy, ale nie przypominam sobie by miała coś ekstra w tym temacie?
Ogólnie jak wspominałem chodzi o zagospodarowanie sprzętu, głupio wyrzucić, warte nie jest wiele, a w sumie ma gps i całkiem szybki procesor, ma też niestety beznadziejny system do tego w najgorszym możliwym wydaniu. A może jest możliwość zmiany tego badziewia na coś innego niż win, albo przynajmniej uproszczenie go żeby dzialal deko szybciej. wifi, bluetooth i gsm moze nie istniec w nim. O gnufishu wiem, ale poza tym ze costam dziala to podejrzewam, ze softu na to jest zero.