Jak przenieść wiadomości Omnia->Omnia II

  • 2 Odpowiedzi
  • 2672 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jak przenieść wiadomości Omnia->Omnia II
« dnia: Czerwiec 11, 2010, 11:40:21 »
Witam,

Właśnie stałem się posiadaczem nowej Omnii i zastanawiam się czy istnieje możliwość przeniesienia wiadomości SMS ze starszego modelu :?: Kontakty, wiadomości e-mail i kalendarz można zsynchronizować z programem Outlook przez Centrum obsługi urządzeń z systemem Windows Mobile ale może są do tego lepsze programy, które dodatkowo pozwalają zsynchronizować skrzynkę SMS :?: Wiem, że w telefonach Nokia jest program transfer danych który pozwala przekopiować wszystko między telefonami przez bluetooth. Czy dla Omni istnieje podobny program :?: Mam nadzieje, że niczego nie przeoczyłem ale na forum nie udało mi się znaleźć odpowiedzi.

*

slotwik

Odp: Jak przenieść wiadomości Omnia->Omnia II
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 11, 2010, 11:47:10 »
W Google wrzuć "pim backup" i w pierwszym linku masz program do robienia kopii SMS itd do wyboru, kopiujesz pliczek na nowy tel i przywracasz z kopii. Na pewno są łatwiejsze sposoby ale tylko to mi teraz przyszło do głowy.

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Jak przenieść wiadomości Omnia->Omnia II
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 11, 2010, 12:20:16 »
Temat wałkowany w dziale Oprogramowanie PPC miliard razy - pim.vol lub PIM Backup  - zamykam.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G