Internet, co robić by sam się rozłączał?

  • 5 Odpowiedzi
  • 4588 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline weekend173t

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Htc Hd 2 (Leo), Samsung Soul SGH-U900
Internet, co robić by sam się rozłączał?
« dnia: Luty 07, 2010, 17:10:24 »
Witam, mam następujący problem. Mianowicie chciałbym aby po każdym zamknięciu programu rozłączał się internet. Teraz mam tak, że jak np korzystam z opery i ją zamknę, albo pobieram pogodę to internet się uruchomi i cały czas pracuje, co widać w powiadomieniach i trzeba za każdym razem to wyłączać w Menu Komunikacja-> połączenie danych... Czy da się zrobić coś, by zawsze automatycznie rozłączał? Pozdrawiam

*

Offline Kaudii

  • *****
  • 1473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Leo, SGS, SGS II
Odp: Internet, co robić by sam się rozłączał?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2010, 18:06:45 »
zajrzyj tutaj  http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=610657   swietnie sie sprawuje i wspiera język polski, duze mozliwosci konfiguracji, lacznei z wylaczaniem po jakims czasie bezczynnosci

*

Offline weekend173t

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Htc Hd 2 (Leo), Samsung Soul SGH-U900
Odp: Internet, co robić by sam się rozłączał?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2010, 13:42:59 »
Rzeczywiście, polecam świetny program!

P.S: Dzięki za poradę...

*

Offline jareklie

  • ***
  • 260
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: S Galaxy Tab + HTC HD2 +T-Mobile move +SPV M650
Odp: Internet, co robić by sam się rozłączał?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2010, 14:11:39 »
Tylko zapytam: czy na pewno to rozłączanie będzie dla Ciebie tak opłacalne? Obliczałeś to?
Zwykle są taryfy internetowe, które są "zaokrąglane" w górę po każdym zamknięciu sesji, co wychodzi zwykle drożej niż podtrzymywanie sesji
(o ile wiem, zachodzi wtedy wymiana jakiś niewielkich pakietów)...
już było (od 2002 r.): SE p800, MDA Compact, Dell Axim x50, FS Loox 720, HTC Wizard , HTC Universal, HTC Trinity, HTC Artemis, (UMPC) Samsung Q1, HTC Touch HD, HP iPAQ 614c, (UMPC) Sony ux280p, Qtek 8310, Omnia2  + AKTUALNE   -> co dalej? ;)

*

Offline Wlladyslaw

  • *
  • 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S4
Odp: Internet, co robić by sam się rozłączał?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 09, 2010, 21:30:54 »
Tylko zapytam: czy na pewno to rozłączanie będzie dla Ciebie tak opłacalne? Obliczałeś to?
Zwykle są taryfy internetowe, które są "zaokrąglane" w górę po każdym zamknięciu sesji, co wychodzi zwykle drożej niż podtrzymywanie sesji
(o ile wiem, zachodzi wtedy wymiana jakiś niewielkich pakietów)...
A z drugiej strony, jak gubisz zasieg to na nowo pobierasz pakiet i wyjdzie de fakto drozej.
" Zanim nie skorzystalem z internetu, nie mialem pojecia, ze na swiecie jest tylu idiotow."

*

Offline NewNickPL

  • 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Internet, co robić by sam się rozłączał?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 12, 2010, 17:58:01 »
Witajcie. Zainstalowałem sobie ten program, ale nie chce działać poprawnie. Ustawiam rozłączanie po 30 sekundach nieaktywności sieci ale nic sie nie dzieje, patrze czy jest pobieranie SPB Writescośtam i od minuty jest 0.0 KB/s i połączenie nadal jest aktywne. Zostawiłem więc telefon na godzinę i patrze ze na pasku stanu połączenia jest napisane ze telefon jest połączony przez ponad godzinę, odpalam program a on pokazuje ze jest połączenie dopiero o d5 minut... Da się jakoś to naprawić, albo ew. inny program który sam rozłączy mi internet?
Regulamin forum poczytaj bo będzie warn.