eksport SMSow do pliku/ow tekstowego

  • 2 Odpowiedzi
  • 2120 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eksport SMSow do pliku/ow tekstowego
« dnia: Marzec 07, 2010, 15:51:10 »
Dzien dobry,

chce wyciagnac z telefonu kilkadziesiat SMSow po bliskiej mi osobie i w zwiazku z tym poszukuje programu do tego.

Powodem jest fakt, ze jak robie backupy i restore w telefonie, to musze wgrywac cala historie SMSow, a w 4 lata troche sie tego zebralo. Po wgraniu backupa telefon staje sie niewiarygodnie wolny. Chce wiec wyrwac z historii co najwazniejsze, zachowac na kompie, a reszte pozegnac.

Czytalem, ze PIM backup podobno moze to robic, ale niestety probowalem i nic z tego - backup leci zawsze do pojedynczego pliku (format i wielkosc zalezna od wybranych opcji backupu, ale to caly czas format niedostepny dla worda).

Z gory dzieki!

*

Offline Syndicate

  • *
  • 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HP Ipaq RX1950, HP Ipaq H4150, Asus MyPal A696
Odp: eksport SMSow do pliku/ow tekstowego
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 19, 2010, 12:43:59 »
Dzien dobry,

chce wyciagnac z telefonu kilkadziesiat SMSow po bliskiej mi osobie i w zwiazku z tym poszukuje programu do tego.

Powodem jest fakt, ze jak robie backupy i restore w telefonie, to musze wgrywac cala historie SMSow, a w 4 lata troche sie tego zebralo. Po wgraniu backupa telefon staje sie niewiarygodnie wolny. Chce wiec wyrwac z historii co najwazniejsze, zachowac na kompie, a reszte pozegnac.

Czytalem, ze PIM backup podobno moze to robic, ale niestety probowalem i nic z tego - backup leci zawsze do pojedynczego pliku (format i wielkosc zalezna od wybranych opcji backupu, ale to caly czas format niedostepny dla worda).

Z gory dzieki!

Mam ten sam problem. Trochę się naszukałem i coś znalazłem. Nie wiem tylko jak się spisuje w praktyce, ale dzisiaj przetestuje.
Zwie się to iMobile Tool SMS Backup. Ma sporo ciekawych opcji.

http://www.imobiletool.com/sms-backup.html
W kolekcji (stan - nowe):
Palm IIIXe, 3com Palm IIIe, 3com IIIx, 3com Palm Pilot, Palm V, Palm Vx, PALM VIIx, Palm m515, Handspring Visor, Handspring Visor Deluxe

*

slotwik

Odp: eksport SMSow do pliku/ow tekstowego
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 19, 2010, 21:13:09 »
Nie jestem pewien ale chyba program sms-chat 1. cos tam mial taka mozliwosc, robil to do .txt.
Do sprawdzenia chyba na stronie VITO Technology (nie jestem pewien bo mialem "inna" wersje).:-)