Blokowanie odbierania połączeń poprzez dotyk

  • 4 Odpowiedzi
  • 1688 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Blokowanie odbierania połączeń poprzez dotyk
« dnia: Luty 23, 2010, 20:48:20 »
Witam, ja już pisałem w temacie, denerwuje mnie to że kiedy mam telefon w kieszeni to często gdy ktoś dzwoni odbiera mi to połączenie przez przypadek (w końcu nie trudno o to by telefon w kieszeni się o coś otarł i się coś nacisnęło). Czy jest jakaś możliwość by można było odebrać połączenie tylko poprzez naciśnięcie klawisza?

*

Offline Sly1981

  • 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro 2
Odp: Blokowanie odbierania połączeń poprzez dotyk
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2010, 21:33:23 »
Było już o tym wiele razy - wszystkie romy oparte na buildzie od 2.03 mają już w dialerze "suwak" do odbierania a nie przycisk i tego już raczej nie odbierzesz/odrzucisz przez przypadek w kieszeni.

Jeżeli masz rom z serii 1.93 i nie chcesz zmieniać możesz zainstalować program S2U2, w którym też można skonfigurawać sposób odbierania połączeń.

Z resztą S2U2 i tak możesz doinstalować nawet jak masz nowszy ROM, to bardzo dobra propozycja na blokadę telefonu/wygaszanie ekranu/itp poprawiająca żywotność na baterii
Diamond -> Rhodium

*

Offline szkic

  • *****
  • 1013
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Touch Diamond
Odp: Blokowanie odbierania połączeń poprzez dotyk
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2010, 22:30:57 »
jak chcesz miec slider to sciagnij slide2answer
mozesz tez sciagnac answearkeysdisabler (to blokuje ekran dotykowy jak ktos dzwoni ale polecam to wyzej)
poza tym jak kolega wyzej napisal s2u2, pocket shield, touch lock pro

byla juz cala masa takich tematow

Odp: Blokowanie odbierania połączeń poprzez dotyk
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 24, 2010, 12:57:49 »
A nie ma ktoś linka do programu slide2answer? Bo szukam go i jakoś nie mogę nigdzie znaleźć :(

*

Offline szkic

  • *****
  • 1013
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Touch Diamond
Odp: Blokowanie odbierania połączeń poprzez dotyk
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 24, 2010, 13:51:12 »
na xda na pewno jest
nie wiem moze tego sprobuj http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=3087652&postcount=1

Po??czone: Luty 24, 2010, 13:52:08
eee wlasnie mi sie przypomnialo, ze u mnie na chomiku to jest :D nick taki jak tu, plik Diamond_PhoneCanvas Patch.cab