3G Monitoring

  • 3 Odpowiedzi
  • 1175 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline NewNickPL

  • 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
3G Monitoring
« dnia: Marzec 06, 2010, 15:59:36 »
Witam, na wstępie chciałbym powiedzieć, że szukałem takiego programu anie nie znalazłem na forum.

Szukam takiego programu jak ten na androida:

http://www.google.pl/search?hl=pl&client=firefox-a&hs=0aG&rls=org.mozilla:pl:official&ei=F2ySS9OxPI2GnQPgu8GvCA&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&ved=0CAUQBSgA&q=3g+watchdog&spell=1

Chodzi o to aby można było podać mu ilość MB do wykorzystania w każdym miesiącu i datę kiedy się dostaje tą paczkę danych, aby ciągle działał w tle i odróżniał WiFi od 3G, jeżeli taki temat już był to proszę o zamknięcie i podanie linka do rozwiązania, bo zamknięcie tematu i nie podanie rozwiązania do niczego nie doprowadzi i za jakiś czas znów ktoś sie o to zapyta.
Regulamin forum poczytaj bo będzie warn.

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: 3G Monitoring
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2010, 16:01:38 »
Najporządniejszy jest SPB Wireless Monitor.
I przenoszę w odpowiednie miejsce.

*

Offline McAron

  • **
  • 128
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2 , SPV M650 , AM 6.6
Odp: 3G Monitoring
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2010, 16:32:51 »
Potwierdzam. SPB Wireless Monitor to chyba najlepszy (moim zdaniem) program do monitorowania ruchu w sieci. Bogata ilość ustawień pozwala dopasować go do własnych potrzeb. Ustawia się m.in. limit transferu danych w odpowiednim przedziale czasowym i można spać spokojnie, bez obaw o jego niekontrolowane przekroczenie. Dodatkowo ma się podgląd jakie ilości transferu przypadają na konkretne działania. Poza tym program jest w polskiej wersji językowej tak więc nie sprawi on kłopotu nikomu. :ok:

*

Offline NewNickPL

  • 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: 3G Monitoring
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 07, 2010, 01:13:34 »
Prawie jest idealny, jeszcze nie umiem go do końca obsługiwać, ale jest w miarę. Czy któryś użytkownik mógłby mi powiedzieć, czy da się ustawić gdzieś żeby program odliczał pozostałą ilość MB do wykorzystania w danym miesiącu?
Regulamin forum poczytaj bo będzie warn.