Windows Phone Device Manager - coś jak ActiveSync i WindowsMobileDeviceCenter

  • 41 Odpowiedzi
  • 36522 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Windows Phone Device Manager - coś jak ActiveSync i WindowsMobileDeviceCenter
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 02, 2012, 21:48:37 »
1. Jak restartujesz komputer to WPDM się uruchamia z autostartu ?
2. Jak podłączasz telefon do komputera to pierwsze się uruchamia Zune czy WPDM ? (powinno to drugie)
3. Zrobiłeś restart kompa po instalacji ?
4. Sprawdziłeś i ewentualnie odblokowałeś porty, o których pisze Julien w swoim wątku ? (nie moge dostac sie do tego watku, brak autoryzacji)
5. Sprawdziłeś czy firewall lub antywirus nie blokują połączenia ?

1. tak
2. tylko WPDM
3. tak
4. nie, za chwile poszukam jak to zrobić
5. próbowałem na wyłaczonym firewallu (ESET Smart Security) i dalej bez efektów

juz mam te porty, jak je teraz dodac do windowsa ? przestawilem ESET na tryb uczaczy sie i zezwolilem na kazde polaczenie WPDM ale to tez nic nie dalo. wgralem tez ten plik do rejestro co niby pomaga polaczy sie z WPDM ale tez nic nie dalo
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2012, 22:15:57 wysłana przez Konrado87 »

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Odp: Windows Phone Device Manager - coś jak ActiveSync i WindowsMobileDeviceCenter
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 02, 2012, 23:01:36 »
To ja już nie mam pomysłów dla Ciebie. U mnie gra i buczy.

Odp: Windows Phone Device Manager - coś jak ActiveSync i WindowsMobileDeviceCenter
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 03, 2012, 00:19:17 »
odinstalowalem tego ESET Nod, teraz mam tylko zapore, dodalem te porty i nic, wyłaczyłem zapore i dalej mi nie wykrywa, mogłbys pokazać jak wyglądają te odblokowane porty u Ciebie ?

Odinstalowalem Zune i WPDM, zainstalowalem ponownie i juz nawet Zune mi nie wykrywa telefonu, rece mi opadaja...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2012, 02:56:58 wysłana przez Konrado87 »

*

Offline bubutm

  • 11
  • Płeć: Mężczyzna
    • Serwis Wedkarze.info
Ja mam z tym programem problem , otóż zrobiłem aktualizację do najnowszej wersji 1.9 i nie mogę odpalić już tego programu mam takie błędy:






Dlaczego?

*

Offline jsek

  • **
  • 101
Witam.
Zainstalowałem ten program i mam problem. Telefon łączy się z kompem, lecz nie działa wszystko jak trzeba, brak wszystkich katalogów widzi tylko 2 katalogi.
Proszę o pomoc.

*

Offline bubutm

  • 11
  • Płeć: Mężczyzna
    • Serwis Wedkarze.info
Ja mam problemy tylko z wersją 1.9 nie wiem czemu.
 Zainstaluj wersję 1.8 i sprawdź.

*

Offline jsek

  • **
  • 101
Wersja 1.8 to samo. połączony lecz nie ma wszystkiego.

Po ponownej instalacji nie chce się uruchomić TouchXperience w telefonie :(.
Macie jakieś pomysły jak to naprawić.
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2012, 14:59:21 wysłana przez jsek »

Odp: Windows Phone Device Manager - coś jak ActiveSync i WindowsMobileDeviceCenter
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 15, 2012, 17:28:52 »
witam
potwierdzam ,że cięzko odpalić ten program aby widział telefon ale koniec konców działa teraz tylko trzeba poznać jego możliwości . Przy okazji edycji katalogów WPDM gdzie w telefonie szukać swoich mp3 i zdjęć typu ulubione ???

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Odp: Windows Phone Device Manager - coś jak ActiveSync i WindowsMobileDeviceCenter
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 15, 2012, 19:56:13 »
Zdjęcia i mp3 znajdziesz w dziwnej lokalizacji bo: MyDocument/Zune/Content/0300 (o ile dobrze pamiętam, a ich nazwa nie ma nic wspołnego z tymo co widzisz w Zune).

Odp: Windows Phone Device Manager - coś jak ActiveSync i WindowsMobileDeviceCenter
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 19, 2012, 14:01:21 »
no tak , pytanie pierwsze czy mozna tam wrzucić przez WPMD jakiegoś "jpg" i czy będzie widoczny z pozycji telefonu ???
i drugie pytanie jak hurtem dodać zdjęcia do ulubionych ??? jakoś nie bardzo sobie radzę z organizacją
jpg-w.

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Odp: Windows Phone Device Manager - coś jak ActiveSync i WindowsMobileDeviceCenter
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 19, 2012, 14:10:47 »
Dodawanie multimediów najwygodniej jest wykonywać przez Zune bo następuje jakiś magiczny rodzaj szyfrowania, który przesądza o ich widoczności w albumach. Co do ulubionych to nie wiem - nie używam praktycznie tej opcji.

*

Offline ainaruth

  • **
  • 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC 7 Pro, Transformer Prime
Odp: Windows Phone Device Manager - coś jak ActiveSync i WindowsMobileDeviceCenter
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 02, 2012, 02:44:16 »
Cytuj
Zune 4.8 or later is required.
No to mam problem, bo za cholerę nie jestem w stanie zainstalować Zune na moim kompie z Win7 x64. Już kiedyś miałem z tym problem, ale wtedy pomogło przeinstalowanie .Net Framework 3.5 i 4.0. Teraz już nic nie pomaga. Ciągle mam błąd podczas instalacji ERROR: 0xc1010072

Niestety na laptopie z XP, gdzie mam Zune, nie pójdzie większość programów do obsługi WP7. Nie mogę ani zrobić backupu, ani upgrejdować systemu do WP7.8
Nokia 3310 -> Nokia 5510 -> Nokia 6800 -> Nokia 6822 -> Samsung i600 -> SPV E650 -> SPV M3100 -> HTC Touch Pro -> HTC 7 Pro

HTC 7 Pro: Windows Phone 7 (Mango) -  Sianto v1.6 7.10.8835.35
Asus Transformer Prime TF201:  Android (JB) - 4.1.1