nie działająca poczta Windows Live; błąd 80072ee5

  • 2 Odpowiedzi
  • 18198 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nie działająca poczta Windows Live; błąd 80072ee5
« dnia: Styczeń 22, 2012, 20:14:23 »
Witam; nie mogę zrozumieć dlaczego nie mogę się połączyć z moją pocztą w usłudze windows live. Konto poczty hotmail jest tym głównym kontem w moim telefonie ( jak sie okazało już nie można go zmienić). Zmieniam ustawinia synchronizacji i ciągle nic. Najczęściej wyskakujące błedy to 80072ee5. Teoretycznie to tylko błąd adresu serwera jednak dlaczego zakładając zwykłą skrzynkę w tym telefonie HTC MOZART na ten adres wszystko działa.

*

Offline jarekt

  • ****
  • 755
  • Płeć: Mężczyzna
  • na stanie Wizard, Uni, TouchHD, HTCHero, Milestone
  • Sprzęt: THD, Hero, Milestone
Odp: nie działająca poczta Windows Live; błąd 80072ee5
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2012, 21:32:25 »
Witam; nie mogę zrozumieć dlaczego nie mogę się połączyć z moją pocztą w usłudze windows live. Konto poczty hotmail jest tym głównym kontem w moim telefonie ( jak sie okazało już nie można go zmienić). Zmieniam ustawinia synchronizacji i ciągle nic. Najczęściej wyskakujące błedy to 80072ee5. Teoretycznie to tylko błąd adresu serwera jednak dlaczego zakładając zwykłą skrzynkę w tym telefonie HTC MOZART na ten adres wszystko działa.
Przywróć telefon do ustawień fabrycznych jeśli nie działa właściwie. Tracisz w zasadzie tylko SMSy i historie połączeń - reszta jest w chmurze. U mnie działa fajnie zarówno konto Google jak i Exchange, konta z live w zasadzie nie używam. Przy okazji hardresetu może warto założyć drugie konto hotmaila z ktorym pewnie już problemów nie będzie.

Odp: nie działająca poczta Windows Live; błąd 80072ee5
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 25, 2012, 22:19:22 »
Ok. Spróbuje. A czy nie jest tak że jak te konto będzie działo to będę miał zsynchronizowane kontakty w telefonie z tymi w hotmail.com? Bo szczerze mówiąc tej poczty nie zamierzam używać jedynie przeczytałem że to jest sposób do zsynchronizowania kontaktów.