Zjadanie kasy i samoczynne łączenie się przez sieć gsm

  • 1 Odpowiedzi
  • 2273 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Piotrix

  • *
  • 52
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: jest HTC HD2 było HD/ Diamond
Cześć     mam  problem  z moim hd2  i  win mobile 6,5 pro ,   gdy  włączę  wifi     a  mam  sieć  w  domu   i w  innych miejscach co wiem że jest  to  on  i  tak   łączy się z netem  poprzez    gsm    i  zjada mi  pieniądze  nie mogę  z tym dać  sobie  rady  co  go   wyłączę   przesyłanie danych siecią komórkową to samo czynie się włącza i  coś sobie pobiera    ,   jak  nad   tym  zapanować    że  gdy   nie ma w  zasięgu  wifi   to  ma się  nie łączyć no  chyba że ja na to pozwolę  a  nie  wiem  jak to  ustawić  ??

Pozdro.   

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Zjadanie kasy i samoczynne łączenie się przez sieć gsm
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2012, 07:53:35 »
Ogarniaj swoje posty zanim wyślesz - co to ma być, spacja Ci się zacięła? Już dostałeś za to upomnienie, teraz będzie moderowany jeśli jeszcze jeden taki post napiszesz. Szukajki umiesz używać?

http://pdaclub.pl/forum/oprogramowanie-wylacznie-dla-ppc-phone-edition/nodata-gdy-nie-chcemy-by-maszyna-laczyla-sie-bez-naszej-wiedzy/

Zamykam
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G