SWYPE już do pobrania :D

  • 361 Odpowiedzi
  • 135664 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline goofy3

  • *****
  • 1530
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG 4X P880, Samsung i600
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 17, 2009, 16:14:37 »
Powalczyłem trochę z tym, dodałem 10tys polskich słów ze słownika wrzuconego przez jacka i jako tako to działa, ale nadal nie w takim stopniu aby używać tego na codzień (brakuje słówek, mieszają się z angielskimi).
Macie może polski T9 w takiej formie jak plik od jacka?

*

Offline gadowsk

  • ****
  • 716
  • Płeć: Mężczyzna
    • gadowsk
  • Sprzęt: HTC Touch Diamond w PLAY
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 17, 2009, 17:23:26 »
Ja mam dla harkorowców słownik w formacie .txt co ma 2,733,883 słówek polskich i waży 34.5 MB :grin:
Chyba nikt nigdy nie będzie go potrzebował ale jak ktoś chce to mogę podesłać ;) Oczywiście PDA ze względu na ograniczoną pamięć pewnie i tak takiego nie przetrawi :D

Swoją drogą z niecierpliwością czekam na prawdziwy polski słownik dla Swype'a :D Chętnie bym z takowego skorzystał :D
HTC Touch Diamond
ROM: Windows Phone Mystique Titanium 2.3
Radio: 1.17.25.09 + Rilphone 1.15.25.14

*

Offline tplewa

  • ****
  • 688
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 17, 2009, 17:51:05 »
hmmm troche sie pobawilem i musze powiedziec ze nawet z angielskim jest ok.

Na poczatku trudno bylo mi sie przestawic z FingerKeyb (brak wibry i pokazywania "wyzej" wcisnietego klawisza)...
Jednak programik zalapal juz troche slow i mozna powili go uzywac tak jak to ma przewidziane. Odnosnie pakowania calego slownika to tak samo mysle ze nie ma to zbytnio wiekszego sensu. Kazdy jak by nie patrzec uzywa ograniczonej liczby slow podczas pisania SMS-ow czy e-maili.

Do tego zamiast slownika lepiej tutaj wpakowac jakas tresc ebook-a lub roznych artykulow (ze wzgledu na odmiane slow)... przynajmniej tak mi sie wydaje... Osobiscie jeszcze poza pisaniem skopiowalem tresc kilkudziesieciu e-maili aby nauczyc klawiature slowek :)

Osobiscie pisze glownie e-maile po polsku i angielsku, wiec nauczone polskie slowka swietnie sie pokrywaja i nie trzeba przelaczac jezyka. Przez kilka dni nauczyl sie juz dosc sporo slowek ktore uzywam najczesciej. Obecnie malo kiedy juz musze wprowadzic cos recznie :)

W sumie moze sie to nie sprawdzic jak ktos chce pisac jakies eseje uzywajac bogatego slownictwa  :E

Jednym slowem fajna sprawa tylko trzeba sie troche przestawic (przyzwyczaic) i nie zwracac zbytnio uwagi na dokladnosc jak sie jedzie palcem po klawiaturce - to przynajmniej mnie na poczatku troche dezorientowalo. Teraz macham palcem jak popadnie i dziala bardzo przyzwoicie.

Na Touch HD WVGA swietnie dziala w pionie jak i poziomie :)

Dodane:

A jeszcze odnosnie pozbywania sie z tresci "ogonkow" zamiast zabawy w word itp. polecam programik do konwersji gżegżółka http://www.gzegzolka.com


« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2009, 18:21:55 wysłana przez tplewa »
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."

*

Offline ciubas

  • **
  • 245
  • Płeć: Mężczyzna
    • ciubas.pl
  • Sprzęt: Omnia 2 + E50 + HTC Desire
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 17, 2009, 22:16:43 »
link nie działa?

nie wiecie czy śmignie na mniejszych ekranach (omnia lub tytn2) ?
MDA -> S200 -> TYTN II/5800XM -> Omnia -> Omnia 2/HTC Desire

*

Offline may

  • ******
  • 2541
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Sensation
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 17, 2009, 22:45:10 »
Były też wersje na QVGA i chyba na WQVGA
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2009, 22:50:46 wysłana przez may »
Po trupach, po trupach...do celu...na Wawelu
  


*

Offline rasquer

  • *
  • 94
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to...Android!
    • ALTERgrupa - alternatywa dla Twojej strony!
  • Sprzęt: HTC Magic & BB 7290
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 18, 2009, 00:15:42 »
Znalazłem gdzieś w necie CAB'a ze Swype'm.
Po ściągnięciu rozpakowałem i moim oczom ukazał się plik o nazwie: "SWYPE_i900.cab" - idealnie, bo mam właśnie Omnie.

Dla zainteresowaych trybem WQVGA:
śmiga w pionie i poziomie bardzo ładnie, w ciągu 2dni dodałem jakieś tysiąc słów - ale nadal średnio co drugie słowo muszę ręcznie wpisywać :/
base64
YWx0ZXJncnVwYS5wbA==

*

Offline ciubas

  • **
  • 245
  • Płeć: Mężczyzna
    • ciubas.pl
  • Sprzęt: Omnia 2 + E50 + HTC Desire
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 18, 2009, 00:18:28 »
chyba znalazłem: !!!/15/ - nie wiem czy na 100% działa ale ten wysłany przez jednego z użytkowników jest po prostu genialny i szybko się uczy!

[gmod]LINK DO STRONY Z NIELEGALNYM OPROGRAMOWANIEM[/gmod]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2010, 16:13:31 wysłana przez Bysio »
MDA -> S200 -> TYTN II/5800XM -> Omnia -> Omnia 2/HTC Desire

*

Offline Visitor

  • **
  • 172
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA I, MDA Compact IV, HTC HD2, Galaxy S4
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 18, 2009, 07:45:38 »
Do tego zamiast slownika lepiej tutaj wpakowac jakas tresc ebook-a lub roznych artykulow (ze wzgledu na odmiane slow)... przynajmniej tak mi sie wydaje... Osobiscie jeszcze poza pisaniem skopiowalem tresc kilkudziesieciu e-maili aby nauczyc klawiature slowek :)


Masz na to jakiś "sprytny" sposób (może wystarczy to wkleić do maila?), czy po prostu przepisujesz?

Edit:
Ok, znalazłem informacje na XDA - wystarczy wkleić nowe wyrazy do maila lub smsa i nacisnąć przycisk Swype.

W takim razie mam jeszcze jedno pytanie: czy jest sposób żeby sprawdzić ile mamy dodanych słów, czy trzeba je sobie liczyć?  :worried:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2009, 10:37:42 wysłana przez Visitor »

*

Offline woj99

  • 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy i5700 Spica
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 18, 2009, 11:51:17 »
Tak tylko dla uściślenia, to trzeba wkleić do smsa słowa, które chcemy mieć w słowniku i je wszystkie zaznaczyć i dopiero wtedy nacisnąć przycisk swype :) W zależności od ilości słów, to może potrwać nawet dłuższą chwile... (kiedy wkleiłem maksymalną ilość smsów - 166 zdaje się, to myślałem, że omnia się zwiesiła na dobre i tylko chwili brakowało do SR, ale się odwiesiła i słówka dodane  :ok: )

*

Offline ciubas

  • **
  • 245
  • Płeć: Mężczyzna
    • ciubas.pl
  • Sprzęt: Omnia 2 + E50 + HTC Desire
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 18, 2009, 12:57:07 »
nie tylko do sms, ale też do worda np. jak tak zrobiłem z listą sms z sms-chat  no i wczytał - tylko pamiętajcie żeby nie było słów które już sa w słowniku bo może zwariować, tak jak mnie (ps. wczytywało się z 5 minut)
MDA -> S200 -> TYTN II/5800XM -> Omnia -> Omnia 2/HTC Desire

*

Offline tplewa

  • ****
  • 688
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 18, 2009, 13:51:48 »
nie tylko do sms, ale też do worda np. jak tak zrobiłem z listą sms z sms-chat  no i wczytał - tylko pamiętajcie żeby nie było słów które już sa w słowniku bo może zwariować, tak jak mnie (ps. wczytywało się z 5 minut)


eee nic nie zwariuje po prostu je pomija.... jak recznie zaznaczysz np. jedno slowo ktore juz jest w slowniku to zapyta sie czy je usunac.
Tak samo jak wspominalem program sie sam uczy podczas gdy piszemy na klawiaturce w normalny sposob, nie trzeba wtedy naciskac przycisku "swype" slowa same wpadaja do jego pamieci...

Tak jak mowilem na poczatku moze nie jest najwygodniej, ale jak juz sie nauczy troche slowek to robi sie coraz bardziej sympatycznie...
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."

*

Offline woj99

  • 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy i5700 Spica
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 18, 2009, 13:58:57 »
Mi jakoś w wordzie nie działa... Jestem w trakcie kopiowania słówek ze słownika t9 (potem jeszcze wrzucę smsy  ;)) i zobaczymy czy coś z tego wyjdzie i będzie można normalnie pisać  :ohreally:

*

Offline goofy3

  • *****
  • 1530
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG 4X P880, Samsung i600
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 18, 2009, 14:14:54 »
Ja właśnie z worda dodałem, tylko pamiętajcie że Swype nie doda wam 2,000,000 od razu, trzeba plik podzielić na parę mniejszych, mi bez problemu dodał 10,000 słówek, ale trochę to trwało (+/- 10min). Kopiowanie do sms nie ma większego sensu bo jest ograniczenie na 6sms (przynajmniej w tym romie co ja mam)

*

Offline szczecinianin

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC EVO 3D
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 18, 2009, 14:25:51 »
Witam.
Mam takie pytanko.
Jak już program nauczy się paru słówek to gdzie on zapisuje tą nową bazę danych ?
Czy tą nową bazę danych można jakoś skopiować i wrzucić tu na forum by inni mogli ją sobie ściągnąć i skopiować do telefonu ?
Pozdrawiam.

*

Offline may

  • ******
  • 2541
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magic, HTC Sensation
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 18, 2009, 14:28:31 »
A czytasz Ty wątki przed zadaniem pytania ?
Wątek ma tylko dwie strony, jak można być takim leniem ?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2009, 14:30:10 wysłana przez may »
Po trupach, po trupach...do celu...na Wawelu
  


*

Offline woj99

  • 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy i5700 Spica
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 18, 2009, 15:18:31 »
Kopiowanie do sms nie ma większego sensu bo jest ograniczenie na 6sms (przynajmniej w tym romie co ja mam)

U mnie jest to 175 smsów  ;) (w vito sms-chat)

*

Offline ciubas

  • **
  • 245
  • Płeć: Mężczyzna
    • ciubas.pl
  • Sprzęt: Omnia 2 + E50 + HTC Desire
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 18, 2009, 15:33:58 »
a nie masz ograniczenia do 60 znaków, bo mi coś vito wariuje ze znakami polskimi...

działa w wordzie czy jakimkolwiek innym programie tekstowym - wystarczy zaznaczyć i wczytuje bez problemu...

ps. napisałem jeżeli słówek jest bardzo dużo, mnie omnia zwariowała i wciąż wyświetlała komunikat o tym że słowo już jest w słowniku...
MDA -> S200 -> TYTN II/5800XM -> Omnia -> Omnia 2/HTC Desire

*

Offline woj99

  • 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy i5700 Spica
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 18, 2009, 16:52:18 »
Ja wgrywam bez polskich znaków i nie chodziło mi o ilość znaków tylko o ilość sms'ów (175*160 znaków=28000 znaków  :wink: )

*

Offline conneXion

  • **
  • 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: sgs , akg k420
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 18, 2009, 23:01:55 »
jak juz ktos powrzucal polskie slowo to moze moglby udostepnic pliczek ...

bylibysmy wdzieczni.

*

Offline Hornet15re1

  • ***
  • 421
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 19, 2009, 01:10:39 »
Kurde klawiatura jest niesamowiata jak bedzie tylko polski słownik to bedzie gitara :proud:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2009, 01:53:22 wysłana przez Hornet15re1 »
Nokia 3210-Nokia 3330-Nokia 6610-Nokia 6822a -Nokia N70 - HTC DIAMOND - HTC TOUCH PRO-SAMSUNG SPICA - HTC DESIRE Z
 
W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc, teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...

*

Offline goofy3

  • *****
  • 1530
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG 4X P880, Samsung i600
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 19, 2009, 11:27:53 »
jak juz ktos powrzucal polskie slowo to moze moglby udostepnic pliczek ...

bylibysmy wdzieczni.

Proszę bardzo. Ale jak pisałem wcześniej, ma 10000 słów i to tylko do p, więcej nie chciało mi się wrzucać. Dodatkowo wrzucamy plik dodany do jacka podzielony na party po 10000 słów w każdym (taką ilość bezproblemowo Swype dodaje)

*

Offline Hornet15re1

  • ***
  • 421
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 19, 2009, 13:19:02 »
Jak toś wrzuci do bazy wszystkie słowa to mógłby dodać pliczek data na forum...ja próbowałem własnoręcznie dodawać ale sprzet chyba mi tego nie przerobił  :(
Nokia 3210-Nokia 3330-Nokia 6610-Nokia 6822a -Nokia N70 - HTC DIAMOND - HTC TOUCH PRO-SAMSUNG SPICA - HTC DESIRE Z
 
W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc, teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...

*

Offline woj99

  • 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy i5700 Spica
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 19, 2009, 13:54:06 »
Ja dodałem do słownika wszystkie słówka z t9, ale i tak większość słów proponuje angielskich i lipa... Na razie sobie raczej odpuszczę, bo już tylko mogę się do swype zniechęcić  :wink:

Trzeba mi zaczekać na prawdziwy polski słownik do tej klawiaturki...

*

Offline Hornet15re1

  • ***
  • 421
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 19, 2009, 14:02:39 »
Nawet jak sie zapoda wszystkie polskie słowa to trzeba wywalić te angielskie bo inaczej dupa bedzie :-|
Nokia 3210-Nokia 3330-Nokia 6610-Nokia 6822a -Nokia N70 - HTC DIAMOND - HTC TOUCH PRO-SAMSUNG SPICA - HTC DESIRE Z
 
W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc, teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...

*

Offline tplewa

  • ****
  • 688
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 19, 2009, 16:45:48 »
Nawet jak sie zapoda wszystkie polskie słowa to trzeba wywalić te angielskie bo inaczej dupa bedzie :-|


Moze i tak ale oficjalnej wersji PL to czuje ze sie szybko nie doczekasz, a to ze w tabelce podpowiedzi od czasu miedzy polskimi sa jakies angielskie slowa nie jest to dla mnie jakas tragedia i tak pisze sie duzo sympatyczniej...

Inna sprawa to wlasnie to co mowilem lepiej wpakowac slowa z wlasnych e-maili i smsow bo jest to zbior slowek jakie najczesciej uzywamy, niz slownik z ktorego uzywamy tylko jakis procent slowek...

Moze to nie dotyczy wszystkich ale osobiscie nie tworze na PDA wysylajac SMS-y czy e-maile wypracowan na lekcje Polskiego :) wiec slownictwo jest w pewnym zakresie ograniczone do tematow jakie poruszam...




« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2009, 16:50:41 wysłana przez tplewa »
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."

*

Offline kamas2006

  • *
  • 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Dream
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 19, 2009, 18:58:38 »
Ja dodałem do słownika wszystkie słówka z t9, ale i tak większość słów proponuje angielskich i lipa... Na razie sobie raczej odpuszczę, bo już tylko mogę się do swype zniechęcić  :wink:

Trzeba mi zaczekać na prawdziwy polski słownik do tej klawiaturki...

Możesz kolego zapodać gotowy pliczek na forum?
Przydałby się do czasu oficjalnego słownika, bo na niego jeszcze pewnie trochę poczekamy :(
Motorola C200 -> Nokia 3510 -> Nokia 3510i -> Mitsubishi Trium Aria -> Motorola V500 -> Motorola A1000 -> Samsung i600 -> Nokia E90 -> HTC Touch Diamond -> HTC DREAM\G1

*

Offline woj99

  • 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy i5700 Spica
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 19, 2009, 21:54:08 »
Zamieszczam plik z dodanymi słówkami ze słownika t9. Od razu mowię, że nieciekawie to wygląda... Trzeba zmienić rozszerzenie z txt na udb.

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 19, 2009, 22:32:14 »
Dzisiaj spróbowałem, działa to świetnie, popróbuję z tym pliczkiem od woj99.


Nawet jak sie zapoda wszystkie polskie słowa to trzeba wywalić te angielskie bo inaczej dupa bedzie :-|


Moze i tak ale oficjalnej wersji PL to czuje ze sie szybko nie doczekasz, a to ze w tabelce podpowiedzi od czasu miedzy polskimi sa jakies angielskie slowa nie jest to dla mnie jakas tragedia i tak pisze sie duzo sympatyczniej...

Inna sprawa to wlasnie to co mowilem lepiej wpakowac slowa z wlasnych e-maili i smsow bo jest to zbior slowek jakie najczesciej uzywamy, niz slownik z ktorego uzywamy tylko jakis procent slowek...

Moze to nie dotyczy wszystkich ale osobiscie nie tworze na PDA wysylajac SMS-y czy e-maile wypracowan na lekcje Polskiego :) wiec slownictwo jest w pewnym zakresie ograniczone do tematow jakie poruszam...



Zgadzam się, na razie to najlepsze wyjście, ale można spróbować z gotowcami.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 20, 2009, 01:33:05 »
W pliku dodane słówka do testu.Skoro ten wątek został otwarty  ponad 1800 razy moja propozocja jest tak aby w pliku .txt zamieszczac słowa jakie musieliście dodac ręcznie(słowa a nie całe słowniki).Musicie określic jaki bedzie bazowy plik user data (mój czy jakiś inny) i raz w tygodniu ktoś z nas zamieści user data z tymi słówkami robiąc w ten sposób bardziej funkcjonalnym swype i gotowy do kolejnych testów.Zaleta jest taka że będziemy mieli jeden plik aktualizowany o słowa jakie brakują nam w codziennym użytkowaniu i będziemy go tworzyc razem a nie każdy z osobna.
Jest to jedyne wyjście przy braku możliwości exportu z pliku User Data do txt.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2010, 20:40:11 wysłana przez jacek256 »

*

Offline kamil004

  • **
  • 159
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD
Odp: SWYPE już do pobrania :D
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 20, 2009, 17:45:59 »
dali byscie lepiej linka do CABa ze SWYPE

Juz znalazlem


[gmod]LINK DO NIELEGALNEGO OPROGRAMOWANIA[/gmod]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2010, 16:14:23 wysłana przez Bysio »