Program do YouTube

  • 11 Odpowiedzi
  • 2996 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline dszyszko

  • 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro
Program do YouTube
« dnia: Styczeń 01, 2009, 21:10:11 »
Mam pytanie czy posiada ktos program, do sciagania plikow z YouTube'a?
Wiem ze w sieci jest wiele programow tego typu, ale to co znalazlem to tylko mozna nim sciagnac plik a obejrzec w innym playerze.
Mialem kiedys Nokie w ktorej mialem program, MobiTube i nim moglem ogladac filmu online z YouTube, w tle moglem rowniez zapisywac ogladany plik, a pozniej moglem rowniez obejrzec ten plik, mozna powiedziec w jednym programie wszystko co dotyczy YouTube.
Czy ktos spotkal sie z takim programem?
Z gory dzieki
HTC Touch Pro
ROM        PROven 3.2 PLK
RADIO     1.08.25.20M1

*

Offline yanes

  • **
  • 132
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus A636 +Nokia E51+Samsung S8
Odp: Program do YouTube
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 01, 2009, 21:28:20 »
Tu masz youtube player  http://www.wm6software.net/multimedia/youtubeplay_1_0_0_9.html  robi dokładnie to samo co robił Mobitube na nokii.

*

Offline dszyszko

  • 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro
Odp: Program do YouTube
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 01, 2009, 22:38:25 »
Dzieki yanes o to mi chodzilo :) Dziala fajnie, chodz jednak do MobiTube jeszcze mu brakuje :) poniewaz tam mialem w programie w przegladarce plikow na karcie male screeny z filmiku i wiedzialem od razu co to za filmik. Tutak niestety mam tylko sam eksplorator i widze tylko nazwy, a jak nazwy mam w postaci "kodu" z YouTuba to wyszukanie odpowiedniego pliku troche zajmuje. :( Bede  musial chyba pozmieniac po prostu nazwy plikow na opis filmu.
Ale dzieki wielkie za linka.
HTC Touch Pro
ROM        PROven 3.2 PLK
RADIO     1.08.25.20M1

*

Offline zmrok

  • **
  • 128
  • Płeć: Mężczyzna
    • Urban Highline Festival w Lublinie
  • Sprzęt: DHD
Odp: Program do YouTube
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 02, 2009, 01:14:41 »
HTC YouTube Player - masz tam podglad filmikow w postaci screena

*

Offline grzegorzb50

  • ***
  • 455
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 4,  LG E900
Odp: Program do YouTube
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 02, 2009, 01:49:34 »
przegladarka skyfire obsluguje yt bez problemu. :)

*

Offline dszyszko

  • 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro
Odp: Program do YouTube
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 02, 2009, 19:14:30 »
Dzieki wszystkim za info, musialem sobie poradzic przez zmiane nazw plikow.
WIem ze HTC YouTube Player ma scrreny, jednak nie mozna w nim (a ja w kazdym badz razie nie znalazlem) opcji zeby przegladac zapisane na dysku pliki. MoiTube dzialalo na tej zasadzie ze moglem wyszukac dowolny plik z YouTube'a, podczas ogladania go zapisac, a dodatkowo moglem obejrzec ponownie to co juz zapisalem sobie na karcie pamieci. MOzna powiedziec uniwersalny player i download plikow .flv. Poza tym pliki zapisane na karcie byly dokaldnie tak samo widoczne jak na serwisie YouTube w postaci screenow, wiec nie bylo problemu z odszukaniem odpowiedniego. Tutaj programem YouTube player moge sciagnac sobie plik i obejrzec, ale wyszukiwanie tylko na podstawie nazw plikow (a niestety moje pliki byly w postaci "kodu" z YouTube, wiec byla zabawa ze zmiana nazw plikow) ale juz sobie poradzilem i dzieki za pomoc
HTC Touch Pro
ROM        PROven 3.2 PLK
RADIO     1.08.25.20M1

*

Offline fly.high

  • **
  • 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • always fly.high
  • Sprzęt: HTC Touch Pro
Odp: Program do YouTube
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 01, 2009, 13:51:08 »
ja odgrzeje kotleta.
u mnie oryginalnie w romie Orange (wiem wiem, w najbliższym czasie zmienie) nie ma klienta Youtube, widziałem go na filmikach z Touch Pro.
każda próba odpalenia doinstalowanych klientów youtube, znalezionych na XDA kończy się niepowodzeniem. program instaluje się do \windows, odpalam youtube.exe i nic się nie dzieje. ktoś ma podobny problem z HTC YouTube player?
always fly.high - b.ball 4 life

*

Offline repo

  • 42
    • Książki audio
  • Sprzęt: HTC Touch Pro
Odp: Program do YouTube
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 02, 2009, 22:41:57 »
Ja mam podobny problem. PDA również na oryginalnym robię oranżady, sprawdzałem już dwa programy do filmików z YouTube i żaden nie odtwarza, teraz testuje coreplayer i również nie daje rady.

*

Offline marianpower

  • ****
  • 960
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pozycjonowanie stron
  • Sprzęt: HD2 , DESIRE, SENSATION

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Program do YouTube
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 03, 2009, 08:20:32 »
polecam do sciagania WVD
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline konrads6

  • **
  • 225
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Evo 3D
odp: Program do YouTube
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 18, 2010, 16:00:04 »
witam.
zna ktoś jakiś program do ściagania filmów z Yt ew. mp3 z przeglądem ? wszystkie tutaj wymienione już nie działają.
pozdro

Odp: Program do YouTube
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 20, 2010, 21:15:07 »
mVu Mobile Viewer