Polska wersja i-nigma 3.03.01

  • 2 Odpowiedzi
  • 3382 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline wal24

  • ***
  • 368
  • Płeć: Mężczyzna
    • Hobby
  • Sprzęt: HTC Touch HD, HTC LEO
Polska wersja i-nigma 3.03.01
« dnia: Styczeń 23, 2011, 14:56:10 »
Poniżej opis programu zaczerpnięty z neta. Aby było po polsku trzeba wejść w Menu\Settings\Language i wybrać Polski.

i-nigma to prosta aplikacja umożliwiająca skanowanie i odczytywanie popularnych kodów QR (QR code) za pomocą telefonu wyposażonego w system Windows Mobile. Wykorzystuje ona kamerę wbudowaną w telefon.
Po uruchomieniu i-nigma wystarczy zbliżyć kamerę telefonu do skanowanego kodu QR (QR code) na odległość około 15 cm. Aplikacja odczytuje zapisany w kodzie tekst lub odnośnik internetowy. Udana operacja sygnalizowana jest dźwiękiem, który można spersonalizować. Telefon może otworzyć przeglądarkę, aby udać się pod odczytany adres lub wysłać go w wiadomości tekstowej SMS. Podręczne archiwum przechowuje odczytane ostatnio kody.
Popularne kody QR (QR code) umożliwiają otwieranie internetowych odnośników w telefonie, bez konieczności żmudnego ich wpisywania. Jeśli chcesz szybko, bezproblemowo i darmowo skanować QR cody w Windows Mobile, pobierz I-nigma.

Plik wystawiłem na zaprzyjaźnionym forum, gdyż jest za duży i nie da się udostępnić na tym forum (ma 525.12 kB).
http://forum.mobione.pl/polskie-wersje-programow/polska-wersja-i-nigma-3-03-01/
ROM: MeLoN-HD2_1.7 23152-3.14 PLK,  Radio: 2.15.50.14, HSPL: 2.08

Odp: Polska wersja i-nigma 3.03.01
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2011, 11:02:37 »
Witam. Czy ma ktoś pomysł jak skonfigurować i-nigmę, żeby po wczytaniu kodu strona internetowa otwierała się w innej przeglądarce niż domyślna? Mam HTC Touch2 i zainstalowaną dodatkowo Operę Mini. To jest moja główna przeglądarka. Niestety otwierając strony przez I-nigmę otwiera mi się domyślna przeglądarka (normalna systemowa Opera). Ma ktoś jakiś pomysł na to?

*

Offline JohnyS

  • ***
  • 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HD2, Note2
Odp: Polska wersja i-nigma 3.03.01
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 07, 2011, 21:02:54 »
Sprawdź, czy w ustawieniach systemowej Opery jest opcja "Set Opera as default browser" - jeśli jest, to odznacz ją i przestanie być przeglądarką domyślną.