MobileGadu

  • 1789 Odpowiedzi
  • 272394 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline kamerunczyk

  • *
  • 53
  • Płeć: Mężczyzna
  • Regulamin
  • Sprzęt: MDA Compact 4, htc magic, motorola milestone
Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1590 dnia: Sierpień 01, 2011, 09:49:09 »
testuje 2dzien i jak narazie wszystko dziala i nic sie nie dzieje. super sprawa to nowe gg:)

Połączone: Sierpień 01, 2011, 09:49:55

*

Offline PiKNew

  • ***
  • 437
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPaq h5550, Loox n560
Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1591 dnia: Sierpień 01, 2011, 10:12:22 »
Omnia II standardowo ma czarny ekran co powoduje parę małych problemów:
- nie widać komunikatów połączenia z serwerem (czarna czcionka na czarnym tle)
- obrazki statusów jak i emotikonki są zawsze wyświetlane z białym tłem co wygląda mało estetycznie przy czarnym ekranie.

Wyślij screenshot e-mailem. Mam dużą wyobraźnię, ale tutaj wolę to zobaczyć. Wyślij też screenshot zakładki z jakąś testową rozmową - czy tam też jest problem?

PS. Rozważam wprowadzenie dodatkowych 2 (może 3) opcji: tło INFO, czcionka INFO, tło "rozmowa".

interfejs obsługi:
- ani w tej ani w poprzedniej wersji nie mogłem zmusić programu do poprawnego wyświetlania grup użytkowników

Całkowicie niezrozumiałe.

- nie wiem co inni o tym sądzą, przeszkadza mi przycisk ">>" czyli "wyślij". na klawiaturze ekranowej i tak mam enter. inni mają entery na klawiaturze sprzętowej więc moim zdaniem jest on niepotrzebny, a zawsze jestem zestresowany, że go nacisnę bo jest tuż obok backspace'a z klawiatury ekranowej.

Indywidualne odczucia. Co najwyżej można pomyśleć nad dodatkową opcją do ukrywania tego przycisku.

testuje 2dzien i jak narazie wszystko dziala i nic sie nie dzieje. super sprawa to nowe gg:)

Każdy opis każdego ew. błędu powinien być dokładny (bez tego o żadnej poprawce nie może być mowy, nie będę zgadywał co mogło być nie tak) i wysłany najlepiej na maila.

Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1592 dnia: Sierpień 01, 2011, 19:11:58 »
ja mam i780 wm.6.5 128dpi czy bedzie wersja tego gg na wlasnie taki system??

*

Offline eMeMek

  • 24
  • Sprzęt: Motorola Moto E XT1021
Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1593 dnia: Sierpień 02, 2011, 13:07:53 »

- nie wiem co inni o tym sądzą, przeszkadza mi przycisk ">>" czyli "wyślij". na klawiaturze ekranowej i tak mam enter. inni mają entery na klawiaturze sprzętowej więc moim zdaniem jest on niepotrzebny, a zawsze jestem zestresowany, że go nacisnę bo jest tuż obok backspace'a z klawiatury ekranowej.

Indywidualne odczucia. Co najwyżej można pomyśleć nad dodatkową opcją do ukrywania tego przycisku.

Wiele zależy od tego czy telefonu używa się palcem czy rysikiem.

Generalnie to wszystko są już tylko kosmetyczne zmiany, bo program robi to co trzeba. Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz. W MobileGadu nie ma możliwości zmiany opisu przed zalogowaniem się na serwer, też błaha sprawa a jednak fajnie gdyby była taka możliwość.

Za pierwszym testem miałem małe problemy po ściągnięciu listy kontaktów z serwera. Program natychmiast rozłączał się z serwerem. Próbowałem kilka razy i problem się powtarzał, obecnie jednak nie jestem w stanie odtworzyć tej sytuacji. Po tym jak zrobiłem sobie update listy kontaktów przez AQQ wszystko działa normalnie. Warto by inni użytkownicy przetestowali bardziej tą opcję, wtedy będzie wiadomo czy to był tylko przypadek.

Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1594 dnia: Sierpień 02, 2011, 14:25:02 »
Ja u siebie na HTC HD mam problem z wyswietleniem klawiatury ekranowej, ale taki sam problem miałem w poprzedniej wersji gg.

Żeby klawiatura ekranowa mi wyskoczyła muszę kilka razy wyjść na ekran główny telefonu (nie zamykajac gg) powchodzić spowrotem do otwartej aplikacji i może sie wtedy pojawi. Nie wyswietla mi się nigdzie przycisk wysuwania klawiatury

*

Offline PiKNew

  • ***
  • 437
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPaq h5550, Loox n560
Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1595 dnia: Sierpień 02, 2011, 20:39:34 »
Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz. W MobileGadu nie ma możliwości zmiany opisu przed zalogowaniem się na serwer, też błaha sprawa a jednak fajnie gdyby była taka możliwość.

Tzn.? Bo z tego, co napisałeś wnioskuję, że chodzi o jakąś nową funkcję, której teraz MG nie ma a nie o błąd działania istniejącej funkcji...

Warto by inni użytkownicy przetestowali bardziej tą opcję, wtedy będzie wiadomo czy to był tylko przypadek.

Zgadza się. Po to jest beta.


Połączone: Sierpień 02, 2011, 20:41:40
Ja u siebie na HTC HD mam problem z wyswietleniem klawiatury ekranowej, ale taki sam problem miałem w poprzedniej wersji gg.

Żeby klawiatura ekranowa mi wyskoczyła muszę kilka razy wyjść na ekran główny telefonu (nie zamykajac gg) powchodzić spowrotem do otwartej aplikacji i może sie wtedy pojawi. Nie wyswietla mi się nigdzie przycisk wysuwania klawiatury

Przydałyby się screeny. Wyślij na maila.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2011, 20:41:40 wysłana przez PiKNew »

*

Offline eMeMek

  • 24
  • Sprzęt: Motorola Moto E XT1021
Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1596 dnia: Sierpień 02, 2011, 20:52:08 »
Tzn.? Bo z tego, co napisałeś wnioskuję, że chodzi o jakąś nową funkcję, której teraz MG nie ma a nie o błąd działania istniejącej funkcji...

Nie chodzi o błąd, tylko obecnie gdy nie jest się połączonym z serwerem nie można wybrać opcji "zmień status". Status można zmienić dopiero po połączeniu z serwerem bądź też ustawiając go na stałe w opcje->konfiguracja->ogólne.

Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1597 dnia: Sierpień 02, 2011, 21:04:11 »
da sie nowa wersję zainstalować? bo jak narazie to moge uruchomić gg tylko z karty

*

Offline PiKNew

  • ***
  • 437
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPaq h5550, Loox n560
Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1598 dnia: Sierpień 02, 2011, 21:47:52 »
Nie chodzi o błąd, tylko obecnie gdy nie jest się połączonym z serwerem nie można wybrać opcji "zmień status". Status można zmienić dopiero po połączeniu z serwerem bądź też ustawiając go na stałe w opcje->konfiguracja->ogólne.

Co da zmiana statusu jak nie jesteś podłączony? Delikatnie mówiąc to trochę to nie ma sensu.

Teraz masz 2 opcje - zmiana bieżącego status oraz status po zalogowaniu (ustawiany w opcjach). To, co sugerujesz to de facto "status po zalogowaniu". Ale skoro to już jest to po co dodawać.


Połączone: Sierpień 02, 2011, 21:52:01
da sie nowa wersję zainstalować? bo jak narazie to moge uruchomić gg tylko z karty

To jest z kategorii pytań "dla początkujących". Przeszukaj forum / internet z pytaniem "jak zrobić skrót do programu" :-|
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2011, 21:52:02 wysłana przez PiKNew »

*

Offline PiKNew

  • ***
  • 437
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPaq h5550, Loox n560
Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1599 dnia: Sierpień 04, 2011, 23:05:32 »
Najnowsza wersja do pobrania tutaj (build 3.1.7215.80).

Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1600 dnia: Sierpień 06, 2011, 13:37:07 »
Dzień dobry,

po tygodniu pracy mogę napisać to:

1. nie jestem w stanie zaimportować kontaktów i archiwum z poprzedniej wersji.
nadgranie w innym katalogu na stary profil nie przynosi rezultatów, kontakty wchodzą jedynie poprzez import z serwera.

2. używam Omni2 i kolory są ok (ktoś zgłaszał, że tło jest czarne). moj ROM to JI1

3. sugeruję poprawę funkcjonalności czyli przeniesienie kontaktów do jednej z zakładek. obecnie mam okno rozmowy i po prawej kontakty, które są przy rozmowie zbędne. Wystarczy je wrzucić w kolejną zakładkę INFO, ROZMOWA 1..2..3, KONTAKTY i będzie miód. poprawi to czytelność programu w trybie poziomym.

4. klawisz ">>>>" jest zbędny w epoce obecnych klawiatur ekranowych lub sprzętowych. każdy ma w nich Enter a klawisz ten proponuję wykorzystać do wygaszenia ekranu. Dla mnie może to być tylko skrót do wygaszenia ekranu poprzez program ShutXP, którego muszę używać aby wygasić ekran z MG. fajnie by było gyby po uruchomieniu PDA wracał do ekranu z MG a przy używaniu ShutXP MG musi zostać zrzucone w tło. Nie wiem co łatwiej zaimplementować.


i to by było na tyle...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2011, 13:38:39 wysłana przez AndroidSucks »

*

Offline eMeMek

  • 24
  • Sprzęt: Motorola Moto E XT1021
Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1601 dnia: Sierpień 06, 2011, 18:33:49 »
3. sugeruję poprawę funkcjonalności czyli przeniesienie kontaktów do jednej z zakładek. obecnie mam okno rozmowy i po prawej kontakty, które są przy rozmowie zbędne. Wystarczy je wrzucić w kolejną zakładkę INFO, ROZMOWA 1..2..3, KONTAKTY i będzie miód. poprawi to czytelność programu w trybie poziomym.

Kontakty-->Ukryj listę

Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1602 dnia: Sierpień 06, 2011, 21:56:18 »
Wybacz ale wchodzenie w Kontakty, przewijanie menu do dołu i wybór "ukryj listę" jest dużo bardziej niewygodne niż trzymanie ich na automatycznie schodzącej w tło zakładce.
Ale rozumiem, że chciałeś sobie nabić licznik wpisów  :mrgreen: .



*

Offline PiKNew

  • ***
  • 437
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPaq h5550, Loox n560
Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1603 dnia: Sierpień 06, 2011, 22:32:33 »
1. nie jestem w stanie zaimportować kontaktów i archiwum z poprzedniej wersji.
nadgranie w innym katalogu na stary profil nie przynosi rezultatów, kontakty wchodzą jedynie poprzez import z serwera.

MG2 obsługiwał protokół gg6/7, mg3 obsługuje gg10, pisałem o tym, że część danych może być utracona. Z archiwum muszę sprawdzić... Nie przypominam sobie, bym coś zmienił w formacie, ale jest to prawdopodobne.

2. używam Omni2 i kolory są ok (ktoś zgłaszał, że tło jest czarne). moj ROM to JI1

To jest jednostkowy przypadek, ale pewnie dorobię jeszcze opcję koloru tekstu na info.

3. sugeruję poprawę funkcjonalności czyli przeniesienie kontaktów do jednej z zakładek. obecnie mam okno rozmowy i po prawej kontakty, które są przy rozmowie zbędne. Wystarczy je wrzucić w kolejną zakładkę INFO, ROZMOWA 1..2..3, KONTAKTY i będzie miód. poprawi to czytelność programu w trybie poziomym.

Zbyt duża i pracochłonna byłaby to zmiana. Mogę pomyśleć ew. o skrócie do ukrywania / pokazywania listy (np. zamiast/obok przycisku do wysyłania).

4. klawisz ">>>>" jest zbędny w epoce obecnych klawiatur ekranowych lub sprzętowych. każdy ma w nich Enter a klawisz ten proponuję wykorzystać do wygaszenia ekranu. Dla mnie może to być tylko skrót do wygaszenia ekranu poprzez program ShutXP, którego muszę używać aby wygasić ekran z MG. fajnie by było gyby po uruchomieniu PDA wracał do ekranu z MG a przy używaniu ShutXP MG musi zostać zrzucone w tło. Nie wiem co łatwiej zaimplementować.

Przycisk "wyślij" - ew. dodatkowa opcja do ukrycia. Jak ktoś sobie chce...
Nie będzie integracji z innymi aplikacjami. Bo ich jest prawie tyle, co użytkowników PDA i ich preferencji.


Połączone: Sierpień 06, 2011, 22:35:17
2. używam Omni2 i kolory są ok (ktoś zgłaszał, że tło jest czarne). moj ROM to JI1

Jeśli możesz = wyślij mi screen'a na adres email. Napisz też jaka dokładnie jest tam wersja WM.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2011, 22:35:17 wysłana przez PiKNew »

Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1604 dnia: Sierpień 07, 2011, 09:31:50 »
DO ADMINÓW.

nie można wysłać załącznika gdyż:
a) system nie obsługuje takowej możliwości
b) nawet po zalogowaniu nie widać adresów e-mail

nie za bardzo wiem dlaczego są one ukrywane ale nasuwa mi się jedno pytanie - czy osoba, która podjęła taką decyzję zna pojęcie "persecutoria" ?  :E.

jeśli oczywiście e-mail kolegi PiKNew był podawany na którejś z 54 stron to poproszę o podrzucenie numeru tej strony

pozdrawiam serdecznie


*

Offline PiKNew

  • ***
  • 437
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPaq h5550, Loox n560
Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1605 dnia: Sierpień 07, 2011, 13:43:11 »
Proponuję kliknąć w menu MG -> O Programie...

*

Offline glopolekxd

  • 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Htc touch HD
Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1606 dnia: Sierpień 08, 2011, 09:22:21 »
Przy probie instalacji na blackstone z wm 6.1 wyskakuje problem. Wersja z 2 na poczatku smiga wysmienicie tylko wlasnie brak komunikacji z numerami powyzej 17 mln. Chcialem zainstalowac nowa wersje ale wyskoczylo mi takie cos

"Nie mozna otworzyc pliku"mobilegadu". Albo nie zostal on podpisany przy uzyciu zaufanego certyfikatu,albo nie mozna znalesc jednego z jego skladnikow.Jesli problem wystepuje nadal sprobuj ponownie zainstalowac lub przywrocic ten plik."

Moglby ktos mi cos pomoc.
HTC Touch HD

*

Offline zgf1

  • **
  • 176
Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1607 dnia: Sierpień 08, 2011, 17:53:25 »
Cytuj
3. sugeruję poprawę funkcjonalności czyli przeniesienie kontaktów do jednej z zakładek. obecnie mam okno rozmowy i po prawej kontakty, które są przy rozmowie zbędne. Wystarczy je wrzucić w kolejną zakładkę INFO, ROZMOWA 1..2..3, KONTAKTY i będzie miód. poprawi to czytelność programu w trybie poziomym.

Tez bym glosowal na te opcje, ale skoro nie mozna tak to nawet przycisk ukrycia bedzie fajna sprawa.


Ogolnie daloby sie odchudzic troszke interfejs?
Mniejsze zakladki i paski przewijania? (wezsze)

Ja jestem wlasnie po tescie mg3 podczas podrozy pkp po calej polsce, program znakomity, zawsze mozna byc w kontakcie.


A jest mozliwosc jesli mamy tel z klawiatura sprzetowa aby strzalkami (prawo/lewo) zmieniac zakladke z rozmowca?

Opcja ukrycia zakladki info tez bylaby mile widziana, moze podobny myk (ukrywanie przyciskiem jak zaproponowales z kontaktami)?

*

Offline eMeMek

  • 24
  • Sprzęt: Motorola Moto E XT1021
Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1608 dnia: Sierpień 09, 2011, 17:09:23 »
To ja znowu sobie nabiję postów ;) Program daje duże możliwości konfiguracyjne. Przy rozdzielczości 800x480 obecny interfejs odpowiada mi głównie dlatego, bo mogłem sobie zmienić szerokość kontaktów w opcjach - np. ja mam 22% zamiast standardowych 35%, a w poziomie mógłbym dać jeszcze mniej powiedzmy 15% i tyle spokojnie wystarczy do komfortowej rozmowy.

*

Offline PiKNew

  • ***
  • 437
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPaq h5550, Loox n560
Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1609 dnia: Sierpień 09, 2011, 19:15:21 »
A jest mozliwosc jesli mamy tel z klawiatura sprzetowa aby strzalkami (prawo/lewo) zmieniac zakladke z rozmowca?

Napisz, jak wtedy poruszać kursorem w polu edycyjnym wiadomości?

*

Offline eMeMek

  • 24
  • Sprzęt: Motorola Moto E XT1021
Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1610 dnia: Sierpień 09, 2011, 20:10:05 »
zakładka z kontaktami to niemalże to samo co konfiguracyjna opcja 99% .. wtedy brakowałoby już tylko wspominanego przycisku do szybkiego ukrycia listy kontaktów

*

Offline PiKNew

  • ***
  • 437
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPaq h5550, Loox n560
Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1611 dnia: Sierpień 09, 2011, 21:00:05 »
zakładka z kontaktami to niemalże to samo co konfiguracyjna opcja

Tego nie rozumiem  B)

.. wtedy brakowałoby już tylko wspominanego przycisku do szybkiego ukrycia listy kontaktów

A to już zrobiłem. Za jakieś 30 minut dam link.

PS. Sprawdziłem przejście z MG2 na MG3 - archiwum mi się zachowało. Czy ktoś inny może napisać, że rzeczywiście archiwum zostało "utracone"?

Jeśli nie będzie zbytnich problemów z następną wersją, to uznamy ją za RC i później dodam do "auto-aktualizatora".


Połączone: [time]Sierpień 09, 2011, 21:24:46[/time]
Najnowsza wersja do pobrania tutaj (build 3.1.7220.15).
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2011, 21:57:40 wysłana przez PiKNew »

*

Offline zgf1

  • **
  • 176
Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1612 dnia: Sierpień 10, 2011, 13:02:40 »
Cytuj
Napisz, jak wtedy poruszać kursorem w polu edycyjnym wiadomości?
Hmm fakt, choc nie uzywalem kursorow w polu wiadomosci, ale ktos moze tego uzywac.
Moze w takim razie np klawiszem TAB?

*

Offline eMeMek

  • 24
  • Sprzęt: Motorola Moto E XT1021
Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1613 dnia: Sierpień 10, 2011, 13:12:32 »
chodzi mi o Opcje -> Konfiguracja -> Interfejs -> Szerokość listy kontaktów [%]  = 99%

To nie ja prosiłem o zakładkę z kontaktami więc niech inni się wypowiedzą czy takie rozwiązanie ich satysfakcjonuje.

*

Offline PiKNew

  • ***
  • 437
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPaq h5550, Loox n560
Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1614 dnia: Sierpień 11, 2011, 12:36:37 »
Jak z auto-aktualizatorem? Czy są jakieś problemy? W szczególności jestem zainteresowany przejściem z MG2 do MG3.

Poniżej kilka informacji technicznych:
1. Aktualizacja z MG2 do MG3 zostanie wykonana zawsze do wersji 3.1.7221.1 (MG2 wyświetli, że jest dostępna wersja "3.1.0.0", gdyż tam był jeszcze problem z poprawnym formatowaniem i wyświetlaniem numeru wersji).
2. Kolejne aktualizacje będą wykonywane w obrębie MG3

Czyli jeśli ktoś wciąż używa MG2 a zdecyduje się na MG3 to aktualizacja przebiegać będzie dwustopniowo:
a) MG2 > MG3 (3.1.7221.1)
b) MG3 (3.1.7221.1) > MG3 (najnowsza wersja)

W pkt. a - w informacjach wyświetlanych w opisie wersji 3 jest umieszczony czerwony tekst z zaleceniami dotyczącymi procesu.
W pkt. b - przy ostatnim wpisie dotyczącym MG2 (2.0.0.6057) jest link, umożliwiający pobranie tej wersji programu, zapewne dla hobbystów :ok:


Do zrobienia:
1. Wysyłanie SMSów (mam oprogramowaną tylko bramkę T-Mobile, gdyż dostęp jest oficjalnie opisany), jeśli ktoś jest programistą i miałby ochotę to mogę udostępnić klasę (C++) abstrakcyjną (interfejs) do SMS, należałoby zaimplementować mało mówiącą metodę Send() w klasie dziedziczącej. Więc jeśli ktoś czuje się na siłach - proszę o kontakt na maila. W uproszczeniu (przykład dla "Plus", pełnym kodem oczywiście mogę się podzielić oraz wyjaśnić interfejs):

BOOL Plus::Send(const TCHAR* tRecipient,const TCHAR* tMessage,SMS_PARAMS* pSmsParams)
{
PLUS_PARAMS* pPlusParams = dynamic_cast<PLUS_PARAMS*>(pSmsParams);
if(Validate(tRecipient,tMessage,pPlusParams))
{
// ToDo...
}
return FALSE;
}

2. Przesyłanie plików (temat rzeka)...

*

Offline eMeMek

  • 24
  • Sprzęt: Motorola Moto E XT1021
Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1615 dnia: Sierpień 11, 2011, 17:06:36 »
Jak z auto-aktualizatorem? Czy są jakieś problemy? W szczególności jestem zainteresowany przejściem z MG2 do MG3.

Najwięcej problemów sprawiło mi znalezienie klawisza do aktualizacji.

Najpierw sprawdziłem z poprzednią wersją testową. Nie było żadnych problemów. Natomiast przy aktualizacji z ostatniej wersji MG2 wcięło mi listę kontaktów, ale koniec końców po pobraniu listy z serwera wszystko działa.

*

Offline kao3991

  • **
  • 157
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC BlueAngel, HTC Universal
Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1616 dnia: Sierpień 11, 2011, 22:49:46 »
jedno malutkie pytanie - jest opcja, żeby dało się w wiadomości wstawić znak nowej linii? teraz chyba się nie da, albo ja nie umiem. poza tym - świetna robota, zdecydowanie przebija Palringo :)

*

Offline PiKNew

  • ***
  • 437
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPaq h5550, Loox n560
Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1617 dnia: Sierpień 12, 2011, 11:03:26 »
jedno malutkie pytanie - jest opcja, żeby dało się w wiadomości wstawić znak nowej linii? teraz chyba się nie da, albo ja nie umiem

Nie da się.

*

Offline zgf1

  • **
  • 176
Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1618 dnia: Sierpień 12, 2011, 11:48:17 »
Jest szansa dorobic przycisk do ukrywania zakladki info tak jak listy kontaktow?

*

Offline PiKNew

  • ***
  • 437
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPaq h5550, Loox n560
Odp: MobileGadu
« Odpowiedź #1619 dnia: Sierpień 12, 2011, 12:10:11 »
Jest szansa dorobic przycisk do ukrywania zakladki info tak jak listy kontaktow?

To już przesada, w czym ta zakładka przeszkadza? Przecież przycisk zajmmie miejsce, tak samo jak sama zakładka. Efektywnie kliknąć przycisk to to samo co kliknąć zakładkę. Więc po co?