Ankieta

Potrzebujesz odrębnego programu dla bramki SMS?

Tak
Nie

MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!

  • 127 Odpowiedzi
  • 34949 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline blady.bb

  • ****
  • 720
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Universal, HTC Leo
Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 06, 2010, 22:27:38 »
Drodzy Forumowicze! Zacznę od tego, że jestem tak miło zaskoczony zainteresowaniem, że aż mi zabrakło słów. Nawet nie wiecie jaka to wielka radość kiedy coś nad czym się spędziło sporo czasu spodobało się innym! Jak zobaczyłem ilość pobrań, która nagle tak szybko wzrosła to mnie zamurowało! Dziękuję za to wszystko. To dla mnie największa zapłata pomijając olbrzymią satysfakcję :ok:

Nie będę cytować wszystkich Waszych wiadomości, postaram się w podpunktach odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Może znalazłem mały błąd, nie wiem czy tak jest u wszystkich ale u mnie jako domyślna ustawiona jest bramka orange, po włączeniu programu nie mogę pobrać obrazka gdyż jest nieaktywny przycisk, dopiero przełączenie na "all" a potem na orange rozwiązuje sprawę.

Właśnie ustawiłem sobie Orange jako domyślną bramkę i faktycznie jest błąd - dziękuję za jego zgłoszenie, oczywiście poprawię to w następnej wersji aplikacji.

Wiadomości SMS do sieci PLAY
Niestety, jak już pisałem chyba kilka postów wyżej jest problem z wysyłaniem wiadomości SMS do sieci PLAY. Oczywiście jedyna bramka, która to "umożliwia" to All. Na stronie ów bramki pisze, że wysyłanie wiadomości SMS do sieci PLAY chwilowo zawieszone. Myślę, że już niedługo usługa ruszy pełną parą :D Dodam, że jeśli znacie jakąś bramkę internetową do PLAY możecie podać ja, postaram się ją dodać.

Temat MiniSMS w sieci
Myślę nad dodaniem tego programu na stronę http://www.freewarepocketpc.net/. Pewnie tak znajdzie się też kilka osób, które zainteresuje program.

Odpłatności
Względem powyższego punktu chciałbym, żeby program pozostał darmowy. Tak jak napisałem w przedmowie - największą zapłatą jest satysfakcja. Jedyne co mi przyszło na myśl w kategorii zarobkowej to jakieś wolne datki typu Donate - tak, żebym miał jeszcze większy zapał do pracy i jakiś grosz na ciastka :D

Aktualizacje
Pasjonuje się programowaniem, jest to moje ulubione zajęcie na studiach i poza nimi tak więc będę dbał o moich użytkowników i aktualizował program w ramach poprawek i zmian wynikających ze strony operatorów.

Na koniec odniosę się jeszcze do posta uzytkownika ania99911.
-Odpowiedź na Twoje pierwsze pytanie kryje się w konfiguracji pliku config.txt. Znajduje się on w katalogu aplikacji. Jak go ustawić jest napisane w pierwszym poście. Plik, którego używasz jest plikiem demonstracyjnym :ok: Jeżeli sobie nie poradzisz pisz na PW.

-Dodam skrót w następnej wersji, dzięki za sugestię.

-Z tego co wiem to można się poruszać między formularzami za pomocą tabulatora, jeżeli pominąłem tą opcję w najnowszej wersji (była przepisywana na nowo) to dodam w następnej.

-Świetna sugestia - dodam.

-Co do listy ostatnich numerów - postaram się zrobić :)

-Co do skrajnych uwag to myślałem już nad tym i będę się starał to osiągnąć, w sumie taki jest cel tej aplikacji. Ma być mini - czyli kilka opcji na krzyż i wysyłać sms'y.

Zakończenie
Jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie! Mam nadzieję, że będzie Was jeszcze więcej. W tym momencie mam dużo materiału do poprawek więc pewnie niedługo puszczę aktualizację.

Pozdrawiam i czekam na dalsze sugestie.

Blady
HTC Universal [G3]
Radio: 1.17.00
ROM: Tomal v8.81 Regular (64MB device) WM6.1 - Hybrid Build: 21042.1.6.0
MiniSMS

*

Offline KOoCuRr

  • 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA Vario II (Hermes) x 2 - Nokia 6650 Slide
Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 07, 2010, 21:03:47 »
Program jest naprawdę super :ok: ale dlaczego dzienny limit sms-ów mam 29 :shock: a sms-y mogę wysalać do max 100 znaków, czasami do 70.

Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 09, 2010, 11:56:18 »
A ja mam inny problem.
Brak możliwości wysyłania smsow przez internet w telefonie. próbowałem się łączyć przez H, UMTS i GPRS, na wszystkich wywala mi błąd połacznia z siecią.
Po WIFI wszystko jest OK. Testowałem na orange i simplus.
dodam jeszcze ze gdy korzystam z przeglądarki internetowej w telefonie to ona chodzimi bez problemu (chodzi mi o modem w tel a nie wifi)
HTC HD2
ROM: Leo Storm 1.2.9 Lobuz_1 Edition
Radio: 2.10.50.19_2

*

Offline wizzz

  • 45
  • Sprzęt: HTC Touch HD  Laurentius26 1.59.709.0 R1.17.25.09
Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 09, 2010, 19:13:40 »
Mam pytanie jak edytować dla siebie z własnym podpisem ten plik config.txt, gdzie i jak to zrobić?

Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 09, 2010, 22:09:08 »
Mam pytanie jak edytować dla siebie z własnym podpisem ten plik config.txt, gdzie i jak to zrobić?

Na swoim leonie edytujesz plik config.txt
w miejscu Blady wpisujesz swój podpis
w miejscu 500000000 wpisujesz numer telefonu ktory ma sie pojawiac domyslnie podczas uruchomienia programu.

Plik znajduje się w \program files\minisms

*

Offline wizzz

  • 45
  • Sprzęt: HTC Touch HD  Laurentius26 1.59.709.0 R1.17.25.09
Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 10, 2010, 10:30:04 »
 :ok: Wielkie dzięki za pomoc ;)

*

Offline blady.bb

  • ****
  • 720
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Universal, HTC Leo
Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 10, 2010, 10:44:42 »
A ja mam inny problem.
Brak możliwości wysyłania smsow przez internet w telefonie. próbowałem się łączyć przez H, UMTS i GPRS, na wszystkich wywala mi błąd połacznia z siecią.
Po WIFI wszystko jest OK. Testowałem na orange i simplus.
dodam jeszcze ze gdy korzystam z przeglądarki internetowej w telefonie to ona chodzimi bez problemu (chodzi mi o modem w tel a nie wifi)
HTC HD2
ROM: Leo Storm 1.2.9 Lobuz_1 Edition
Radio: 2.10.50.19_2

Ogólnie rzecz biorąc rodzaj połączenia nie ma znaczenia. Pierwsze rozwiązanie Twojego problemu jakie przyszło mi na myśl to spróbuj się połączyć przed włączeniem programu. Napisz koniecznie rezultat. Jak dalej nie będzie działać spróbujemy czegoś innego.
HTC Universal [G3]
Radio: 1.17.00
ROM: Tomal v8.81 Regular (64MB device) WM6.1 - Hybrid Build: 21042.1.6.0
MiniSMS

Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 10, 2010, 17:52:39 »
A ja mam inny problem.
Brak możliwości wysyłania smsow przez internet w telefonie. próbowałem się łączyć przez H, UMTS i GPRS, na wszystkich wywala mi błąd połacznia z siecią.
Po WIFI wszystko jest OK. Testowałem na orange i simplus.
dodam jeszcze ze gdy korzystam z przeglądarki internetowej w telefonie to ona chodzimi bez problemu (chodzi mi o modem w tel a nie wifi)
HTC HD2
ROM: Leo Storm 1.2.9 Lobuz_1 Edition
Radio: 2.10.50.19_2

Ogólnie rzecz biorąc rodzaj połączenia nie ma znaczenia. Pierwsze rozwiązanie Twojego problemu jakie przyszło mi na myśl to spróbuj się połączyć przed włączeniem programu. Napisz koniecznie rezultat. Jak dalej nie będzie działać spróbujemy czegoś innego.

Faktycznie miałeś rację. Problem rozwiązany.

I jeszcze mam małą informacje.
Pare razy pisałem na numer 502xxxxxx (orange)
oczywiście klikałem znaczek"O" zeby pobrać obrazek.
Co się okazało osoba która ma owy numer przeszła z nim do sieci PLAY
Chciałem wysłać do tej osoby eske z bramki "all" ale kończyło się to niepowodzeniem.
I jeszcze ważna sprawa. pare postów do tyłu ktoś coś pisał na temat uaktywnienia smsów z internetu w sieci PLAY. Ta osoba która jest teraz w PLAY z numerem 502xxxxxx nic nie uaktywniała. po prostu smsy z netu dochodzą, ale tylko z bramki orange.

*

Offline tetrus

  • 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTN II
Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 15, 2010, 12:14:02 »
Co się okazało osoba która ma owy numer przeszła z nim do sieci PLAY
Chciałem wysłać do tej osoby eske z bramki "all" ale kończyło się to niepowodzeniem.
Sprobuj wysylac dalej na bramke Orange.
Mialem numer w Orange, przeszedlem do Play i smsy ida bez problemu.

*

Offline Gemis

  • ***
  • 428
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gemis Home Page
  • Sprzęt: były:(Palm III => PalmIIIxe => iPaq3970 =>SPVC550=>HTC Trinity), jest:(iPaq rx3715 and HTC Iolite)
Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 15, 2010, 12:27:56 »
Bardzo fajny programik :) Prosty i funkcjonalny.

W nowej wersji jeśli mogę coś zasugerować, z przyjemnością zobaczyłbym:

- rozwijane menu z np 5 ostatnimi numerami (i nazwiskami).
- trochę większy przycisk wyboru numeru odbiorcy ( taki bardziej fingerfriendly ;) )

Pozdrawiam serdecznie i gratuluje pomysłu:)

*

Offline JcL

  • 7
Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 16, 2010, 13:38:16 »
to jest najlepsza aplikacja jaką ostatnio u siebie zainstalowałem !! czegoś takiego szukałem !!:) U mnie taniej jest połączyć się z netem niż wysyłać horrendalnie drogie w moim abonamencie smsy !!

Dlaczego jest limit 60 wiadomości dla wszystkich bramek ??


Dzięki wielkie

PS. Można zrobić osobny program dla bramki plusa :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2010, 13:40:51 wysłana przez JcL »

*

Offline wizzz

  • 45
  • Sprzęt: HTC Touch HD  Laurentius26 1.59.709.0 R1.17.25.09
Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 22, 2010, 17:23:41 »
Kurcze do dziś chodziło prawie wszystko ok bo czasem zdarzał się komunikat "Brak połączenia z siecią" , wystarczyło zrestartować, czy ponownie uruchomić programik lub połączyć się na nowo z siecią lub wifi i wszystko śmigało. Dziś pomimo najróżniejszych kombinacji nie mogę wysłać eskow do plusa... morze to problem dziś występujący w bramce plusa  :mysli:

*

Offline PyToN

  • **
  • 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Dell X51v 625MHz | Gigabyte U60 | HTC Touch Pro
Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 22, 2010, 22:07:45 »
Witam

A ja mam inny problem.
Brak możliwości wysyłania smsow przez internet w telefonie. próbowałem się łączyć przez H, UMTS i GPRS, na wszystkich wywala mi błąd połacznia z siecią.
Po WIFI wszystko jest OK. Testowałem na orange i simplus.
dodam jeszcze ze gdy korzystam z przeglądarki internetowej w telefonie to ona chodzimi bez problemu (chodzi mi o modem w tel a nie wifi)
HTC HD2
ROM: Leo Storm 1.2.9 Lobuz_1 Edition
Radio: 2.10.50.19_2

Ogólnie rzecz biorąc rodzaj połączenia nie ma znaczenia. Pierwsze rozwiązanie Twojego problemu jakie przyszło mi na myśl to spróbuj się połączyć przed włączeniem programu. Napisz koniecznie rezultat. Jak dalej nie będzie działać spróbujemy czegoś innego.

Ja właśnie mam ten sam problem.. przez Wi-Fi działa wszystko ok. Jeśli włączę internet np: EDGE (w przeglądarce stronki działają) wyskakuje: "błąd wysyłania"; gdy nie włączę EDGE to błąd połączenia z siecią...

Jeśli faktycznie to by zadziałało przez internet w telefonie... to nie potrzeba by już pakietów SMS tylko nielimitowany internet w ERA i piszemy ile chcemy:D

Pozdrawiam

Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 24, 2010, 15:48:28 »
Kurcze do dziś chodziło prawie wszystko ok bo czasem zdarzał się komunikat "Brak połączenia z siecią" , wystarczyło zrestartować, czy ponownie uruchomić programik lub połączyć się na nowo z siecią lub wifi i wszystko śmigało. Dziś pomimo najróżniejszych kombinacji nie mogę wysłać eskow do plusa... morze to problem dziś występujący w bramce plusa  :mysli:
mam to samo,musiałem wejsc na stronke i dopiero wysłać.Myśle że autor poprawi ten bug,bo programik przydatny.

*

Offline wg22

  • 14
Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 24, 2010, 17:20:40 »
do orange działa bez problemu zarówno po gprs jak i wifi. Co do opcji all - do plusa słałem dziś bez problemu, poszło 6 wiadomości i żadnego błędu, wszystko po gprs z orange

*

Offline wizzz

  • 45
  • Sprzęt: HTC Touch HD  Laurentius26 1.59.709.0 R1.17.25.09
Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 28, 2010, 08:57:39 »
 zimnawodka wiesz co mi pomogło i jak ręką odjął... zainstalowałem wersje o numer wcześniejszą a potem najnowsza i do dziś śmiga ok na jakimkolwiek połączeniu a wysyłam sporo eskow dziennie fakt ze tylko do plusa wiec nie wiem jak jest z innymi sieciami.

*

Offline SuperMario

  • 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Ace
Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 29, 2010, 10:52:29 »
Korzystam z gprs w mobile.pl, czyli na sieci plusa, oczywiscie z smsami do orange nie ma problemow, plus tez dziala, nie mozna wyslac do playa i ery. Uwazam, ze pomysl z programem zasluguje na wyroznienie, szkoda tylko, ze dziala w 50%, ale mysle, ze to nie lezy po stronie autora programu a zabezpieczen bramek u tych dwoch operatorow.

*

Offline blady.bb

  • ****
  • 720
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Universal, HTC Leo
Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 01, 2010, 22:41:36 »
Z przyjemnością załączam do testów kolejną wersję aplikacji MiniSMS. Poprawiłem kilka rzeczy. W najnowszej wersji raczej nie ma nic nowego - wszystko przez brak czasu.

Chciałbym tutaj skomentować błędy przy wysyłaniu. Niestety problem w dużej mierze leży po stronie internetowej bramki sms. Podejrzewam, że usługa ulega rozbudowie, ze względu na co serwer ma co chwilę "przerwę". Poczekajmy na rozwój sytuacji. Jeżeli problem nadal będzie występować to posiedzę nad kodem wysyłania - na dzień dzisiejszy wszystko wygląda dobrze (zależy w których godzinach wysyła się sms). Z tego co sam używam mogę podpowiedzieć, że jak już raz wyskoczy "brak połączenia z siecią" to najlepiej restartować program.

Myślę, że wersja V.1.0 będzie dużym krokiem :D Dzięki Wam mam co do niej wsadzić. Wykorzystam oczywiście prawie wszystkie pomysły i dodam jeszcze coś od siebie - łącznie z grafiką.

Pozdrawiam oraz zapraszam do komentowania i testowania!
HTC Universal [G3]
Radio: 1.17.00
ROM: Tomal v8.81 Regular (64MB device) WM6.1 - Hybrid Build: 21042.1.6.0
MiniSMS

*

Offline wg22

  • 14
Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 03, 2010, 00:45:12 »
z moich obserwacji postawiłbym na duży ping do strony orange, przeważnie jak miałem problem z wysyłaniem sms to był strasznie duży ping. W najlepszym wypadku na orange.pl miałem ponad 900ms lecz normom jest time out podczas gdy na większości innych stron mam średnio 400-1200ms.
Może to nie ma z działaniem programu nic wspólnego, może zbieg okoliczności.

Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 10, 2010, 22:58:37 »
Nie no program jest GENIALNY !!!!!!!!!!!!!!!!! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:  Nowa wersja u mnie działa świetnie !!!!!  :grin:  Mam oczywiście nadzieje ,że kolejne zmiany nie utrudnią obsługi programu "bez dotyku" :wink:  Mam klawiaturę w telefonie i tak fajnie nie musieć palcować wyświetlacza  :D Powiem tak ----------- blady.bb----------------- przejdzie do historii ponieważ trafił na dobry okres tworzenia programu który przy obecnym bumie na "tani internet "w komórce rozpleni się zapewne jak virus  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: bo jest po prostu REWELACYJNY!!!  :D i z każdą wersją coraz lepszy i bardziej funkcjonalny :D

Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 10, 2010, 23:19:25 »
To niesamowite widzieć jak program zmienia się dokładnie tak jak to się sobie wyobraziło :)  "blady.bb" jesteś wielki !!!  :grin:    zgadzam się z "dominik9005" że program jest skazany na sukces  :D Potrzeba tylko trochę reklamy  :wink:  A tak jak sugerowałam wcześniej nadal uważam , że jeżeli nawet nie chcesz aby program był płatny to powinieneś dać namiary użytkownikom aby mogli wpłacać na wsparcie Twojego projektu  :ok:

ps. przepraszam jeżeli pisze coś po raz kolejny ale nie śledziłam wątku jakiś czas  :P

*

Offline blady.bb

  • ****
  • 720
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Universal, HTC Leo
Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 11, 2010, 21:00:34 »
Dzięki za miłe słowa :ok: Na pewno nie zapomnę o obsłudze programu bez dotyku. Na co dzień korzystam z HTC Universal tak więc wiem o czym mowa dominik9005. Oczywiście nie chcę też krzywdzić innych użytkowników, więc podczas programowania MiniSMS korzystam też z drugiego urządzenia HTC HD2. Bardzo cieszę się z zainteresowania programem.

W pierwszym poście umieściłem informację dotycząca dodatkowej pomocy dla mnie. Jeżeli chcesz możesz teraz wspomóc Bladego :) Za wszelką pomoc BARDZO, ALE TO BARDZO DZIĘKUJĘ :)

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do testów.
Blady
HTC Universal [G3]
Radio: 1.17.00
ROM: Tomal v8.81 Regular (64MB device) WM6.1 - Hybrid Build: 21042.1.6.0
MiniSMS

*

Offline PyToN

  • **
  • 174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Dell X51v 625MHz | Gigabyte U60 | HTC Touch Pro
Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 12, 2010, 18:52:53 »
Witam.

Z ciekawości dziś pobawiłem się programem. (to że jest świetny już pisałem)

Zauważyłem taką rzecz: wysłałem dziś SMS do numeru z ERY (tylko jedna wiadomość) i po wysłaniu wyskoczyło: pozostało wiadomości 9.
Kilka dni temu jak sprawdzałem to wyskakują losowe liczby...

Korzystam z internetu w TAKTAK: Internet na Maxa

Niestety dalej występuje problem z wysyłaniem wiadomości z internetu czy to gprs... czy też umts....

Często wyskakuje błąd połączenia... dopiero za 2-5 razem złapie i sms się wyślę...

Pozdrawiam

*

Offline dr4gon

  • 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro
Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 15, 2010, 10:29:18 »
bardzo bardzo bardzo dobry program, niesamowicie ulatwia obsluge bramek i pozwala zaoszczedzic troche kajsu na smsy
czekam na v1.0

*

Offline wizzz

  • 45
  • Sprzęt: HTC Touch HD  Laurentius26 1.59.709.0 R1.17.25.09
Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 19, 2010, 09:05:56 »
W plusie bramkę zmienili.... i już można zapomnieć o wysyłaniu wiadomości do plusa z tej wersji.

*

Offline kines17

  • 15
  • Sprzęt: Samsung Omnia Lite (GT-B7300)
Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #85 dnia: Grudzień 01, 2010, 23:49:51 »
W plusie bramkę zmienili.... i już można zapomnieć o wysyłaniu wiadomości do plusa z tej wersji.
Zgadzam się, próbowałem od dwóch dni wysłać smsa na plusa i nie poszło :( na orange idzie bez problemu.
Mam program od dwóch dni i myślałem ze może robię coś nie tak, ale jednak to przez zmianę bramki w plusie.
A 98% znajomych mam z plusa.
Da się coś z tym zrobić??
Fajnie by było jakby dało się zrobić z tą bramka tak jak z bramką Orange:
http://www1.plus.pl/bsm/
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2010, 00:04:37 wysłana przez kines17 »

Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #86 dnia: Grudzień 04, 2010, 02:08:41 »
Potwierdzam problemy z bramka Plusa, wprowadzili captcha i program wywala bład... :(

*

Offline Ssarna1

  • 25
  • Sprzęt: SGS 2
Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #87 dnia: Grudzień 13, 2010, 09:57:57 »
Program jest genialny:) Na orange dziala bezblednie, niestety z innymi sieciami jest problem:( Moim zdaniem najlepiej by bylo calkowicie zintegrowac program z systemowym wysylaniem sms. W moim romie wiadomosci sa w kolorowych chmurkach, wiec smsy przez internet mogly by byc w chmurkach o innym kolorze:) a przy wysylaniu system pytal by czy wyslac przez gsm czy przez neta. Ewentualnie wyswietlal by okienko z kodem captcha.

Brawa dla autora i zycze powodzenia w tym jak i w innych dalszych pojektach;)

*

Offline HTC-HD-2

  • *
  • 78
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy NOTE II
Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #88 dnia: Grudzień 14, 2010, 10:20:48 »
u mnie od początku korzystania z tego programu bezproblemowo wysyłam smsy do orange /akurat żonka ma w orange :) / ale do ery jeszcze nigdy nie udało mi sie wysłac smska. czy Wam udaje się wysyłać smsy do innych sieci niż orange?
N3310 -> Siemens MT50 -> Siemens SX1 -> N E50 -> SE k800i -> N E63 -> HTC HD2 -> NOTE II  :O~

*

Offline virusotron

  • Ekspert Toshiba g900
  • *****
  • 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: g900 -> złomnia 2 ;)
Odp: MiniSMS - proste wysyłanie wiadomości SMS do wszystkich sieci!
« Odpowiedź #89 dnia: Grudzień 14, 2010, 12:08:26 »
do ery wysłało bez problemu i do heyah tez idzie ładnie
NIE pomagam na PW, GG od tego jest forum!