Microsoftowy Facebook

  • 3 Odpowiedzi
  • 6167 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline vladymir

  • ****
  • 610
  • Płeć: Mężczyzna
    • Laboratorium Energii Subtelnych
  • Sprzęt: Prestigio 5517, Lenovo A3000-H
Microsoftowy Facebook
« dnia: Luty 16, 2012, 09:22:45 »
Czy z microsoftową aplikacją dla Facebooka macie równie złe doświadczenia jak ja? Nie dosyć, że na nie najsłabszym PDA (HTC Universal) chodzi jak żółw o kulach, to jeszcze ma kłopoty z aktualizacją treści z FB.
"Komputer służy do ułatwienia pracy, której bez niego wcale by nie było" - Prawo Murphy'ego

*

Offline kafar55

  • **
  • 187
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S 8GB
Odp: Microsoftowy Facebook
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 16, 2012, 21:59:36 »
Polecam Opera-> w zakładkach dodać "facebook.com" i autologowanie... Ja tylko tak robię, ponieważ tak samo mam problem ze wszystkimi aplikacjami dotyczącymi Facebooka, SPB MS też sobie nie radzi...
Pozdrawiam
Hp Ipaq h1940 -> E-ten Glofish X500 -> HTC Kaiser -> HTC Touch Diamond -> HTC Rhodium -> SE Ck13i -> iPhone 3G 16GB -> Nokia 5530 -> HTC HD2 -> SE Neo V -> HTC Mozart -> HTC HD2 -> Nokia n8 -> Samsung Galaxy S -> ZTE Grand X In -> HTC Desire -> S Galaxy S

Odp: Microsoftowy Facebook
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 18, 2012, 07:34:47 »
Normalka, mam TP i tez ją tak tnie, podejrzewam że płynnie jedynie dziala na smartfonach z snapdragonem. A z tymi tresciami to tez mam problem, musisz sie wylogowac i z powrotem zalogowac. Dlatego ja sie przerzuciłem na xdafacebook, swietna sprawa ,polecam.

*

Offline jerzu

  • *****
  • 1323
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mój profil na FB
  • Sprzęt: iPhone 7
Odp: Microsoftowy Facebook
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 15, 2012, 21:41:52 »
Dlatego ja sie przerzuciłem na xdafacebook, swietna sprawa ,polecam.

Też korzystałem do jakiegoś momentu z xdafacebook. Niestety, obecnie mam problem z logowaniem i aplikacja poza generowaniem errorloga nie działa.
Dariusz "jerzu" Niemczyński
Telefon - iPhone 7 & Moto G5
Tablet - Huawei Media Pad T5