Co0kie's Home Tab

  • 256 Odpowiedzi
  • 99687 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Skrobel

  • Ekspert HTC Rhodium
  • *****
  • 1996
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #240 dnia: Grudzień 21, 2010, 20:13:06 »
Przeczytałem cały "Co0kie's Home Tab", choć pewnie za szybko i stąd pytania:
1.Czy przed instalacją należy w "Dzisiaj"/Elementy/HTC Sense zlikwidować "ptaszka"- gdzieś to chyba tu przeczytałem?
2.Czy właściwa jest kolejność instalacji - a) Co0kie.HomeTab_v1.8.5.cab, b) CHT_v1.8.5_LanguagePack.cab, c)CHTEditor.v1.8.5.1.CAB?
3.Czy "SR" robi się na końcu czy po instalacji każdego pliku?

Zdrowych Spokojnych

Odpowiadam po kolei :police: <- o, nowe buźki...

1. tak, dobrze jest to zrobić, chociaż instalka powinna sobie "poradzić" bez tego.
2. tak, to jest jedna z właściwych kombinacji. Może być także a), c), b).
3. Na końcu.

Również życzę spokojnych Świąt i bogatego :santa:

Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #241 dnia: Grudzień 21, 2010, 21:14:24 »
Koledzy mam takie pytanie czy CHT 2.0 powoduje dużo większe zapotrzebowanie na energie? Teraz mój Leo wytrzymuje przy takich samych ustawieniach jak na CHT 1.8.5 dobę wcześniej do dwóch udało mi się dobić :/

*

Offline Skrobel

  • Ekspert HTC Rhodium
  • *****
  • 1996
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #242 dnia: Grudzień 21, 2010, 21:58:56 »
CHT 2.0.0 beta owszem potrzebował. Potem wyszła do niego poprawka rzekomo poprawiająca zarządzanie energią. Ta poprawka powinna być uwzględniona w finalnej wersji, ale nadal wydaje mi się, że z CHT 2.0.0 bateria mimo wszystko szybciej się kończy...

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #243 dnia: Grudzień 22, 2010, 08:01:14 »
bateria kończy się szybko ale tylko jak używasz jakichkolwiek addon'ów/skrótów podających np. ilość pamięci, zużycie procka itp. (czyli tych co w czasie rzeczywistym mierzą pewne wartości), ja takich skrótów nie używam i nie zauważyłem by zapotrzebowanie na energię było większe w stos. do CHT1.7/1.8

aha jeszcze jedno, CHTEditor ściąga baterię jak szalony więc lepiej w nim nie przesiadywać za długo ;) ustawić co trzeba i "wypad" z Edytora :)
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

*

Offline xeami

  • 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Dell Axim x51 (bez V) 416 Mhz , HTC Wildfire 2.2
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #244 dnia: Grudzień 22, 2010, 22:35:38 »
A to jest tylko do HD 2? Czy na Dellu Axim x51 też mi pójdzie?

Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #245 dnia: Grudzień 22, 2010, 22:51:56 »
bateria kończy się szybko ale tylko jak używasz jakichkolwiek addon'ów/skrótów podających np. ilość pamięci, zużycie procka itp. (czyli tych co w czasie rzeczywistym mierzą pewne wartości), ja takich skrótów nie używam i nie zauważyłem by zapotrzebowanie na energię było większe w stos. do CHT1.7/1.8

aha jeszcze jedno, CHTEditor ściąga baterię jak szalony więc lepiej w nim nie przesiadywać za długo ;) ustawić co trzeba i "wypad" z Edytora :)
Mam CHT 2.0 Final. Nie używam żadnych wskaźników, a w opcjach CHT jestem może minute w miesiącu, więc nie wiem co go tak wciąga :/

*

Offline Adramel

  • ****
  • 895
  • Sprzęt: HD2/Sensation/GalaxyNote
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #246 dnia: Grudzień 27, 2010, 20:28:16 »
A to jest tylko do HD 2? Czy na Dellu Axim x51 też mi pójdzie?
Pójdzie na wszystkim co ma port Manili 3d v2.5x . Axim raczej nie ma takiego portu. Ma Omnia II, TG1 i PDA HTC na Qualcolmie.

Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #247 dnia: Styczeń 09, 2011, 10:44:47 »
u mnie na hd2 czesto jest tak, ze gdy obracam ekran (np w operze) to telefon gasnie. Raz mialem tez tak, ze nie moglem przesunac palcem miedzy homescreenami (nie dalo sie wlaczyc sasiedniego).U was tez tak jest?

*

Offline wal24

  • ***
  • 368
  • Płeć: Mężczyzna
    • Hobby
  • Sprzęt: HTC Touch HD, HTC LEO
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #248 dnia: Styczeń 09, 2011, 16:08:12 »
Dla tych, którym nie podoba się oryginalny slider blokady  HTC 2.0 w stylu Windows. Zainstalować wybranego cab'a i cieszyć oko. Przetestowane na CHT 2.0. Nie testowałem na niższych wersjach. (Pliki do pobrania widoczne dla zalogowanych.)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2011, 09:09:32 wysłana przez wal24 »
ROM: MeLoN-HD2_1.7 23152-3.14 PLK,  Radio: 2.15.50.14, HSPL: 2.08

*

Offline mari007

  • 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Topaz
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #249 dnia: Styczeń 12, 2011, 14:48:39 »
Witam.
Mam mały problem, a mianowicie po ustawieniu blokady CHT po zablokowaniu po chwili pojawia się pod belką służącą do odblokowania belka z dwoma ikonami "kalendarz" i "kontakty" jak na to nacisnę to co prawda urządzenie się nie odblokowuję ale programy pod ekranem blokady się uruchamiają.
Jak to zlikwidować?

Mam Topaza
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2011, 17:51:19 wysłana przez mari007 »

*

Offline bartolinio

  • *****
  • 1008
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Nexus (poprzednio HTC Desire HD)
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #250 dnia: Styczeń 12, 2011, 19:21:36 »
to są bugi lookscreen'a cookie 2.0, ja nie słyszałem o recepcie na to...
Device: Google Galaxy Nexus
ROM: Xylon (4.2.1)
Radio: XXLH1
Kernel: franco/trinity/faux

*

Offline wal24

  • ***
  • 368
  • Płeć: Mężczyzna
    • Hobby
  • Sprzęt: HTC Touch HD, HTC LEO
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #251 dnia: Styczeń 12, 2011, 20:10:15 »
Witam.
Mam mały problem, a mianowicie po ustawieniu blokady CHT po zablokowaniu po chwili pojawia się pod belką służącą do odblokowania belka z dwoma ikonami "kalendarz" i "kontakty" jak na to nacisnę to co prawda urządzenie się nie odblokowuję ale programy pod ekranem blokady się uruchamiają.
Jak to zlikwidować?

Mam Topaza

Spróbuj wejść w "Edytuj wygląd ekranu blokowania" i przytrzymaj palec na tych ikonkach. Powinna pojawić się lista. Druga linijka listy powinno być "Usuń".
ROM: MeLoN-HD2_1.7 23152-3.14 PLK,  Radio: 2.15.50.14, HSPL: 2.08

*

Offline mari007

  • 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Topaz
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #252 dnia: Styczeń 13, 2011, 07:55:17 »
Witam.
Mam mały problem, a mianowicie po ustawieniu blokady CHT po zablokowaniu po chwili pojawia się pod belką służącą do odblokowania belka z dwoma ikonami "kalendarz" i "kontakty" jak na to nacisnę to co prawda urządzenie się nie odblokowuję ale programy pod ekranem blokady się uruchamiają.
Jak to zlikwidować?

Mam Topaza

Spróbuj wejść w "Edytuj wygląd ekranu blokowania" i przytrzymaj palec na tych ikonkach. Powinna pojawić się lista. Druga linijka listy powinno być "Usuń".


Tych ikonek w ten sposób się nie pozbędę. Wg mnie są to jakieś ikony systemowe, które CHT zakrywa swoją nakładką. Niestety podczas blokowania uaktywniają się. W standardowym blokerze tej przypadłości na szczęście nie ma. Szkoda mi tylko bajerów z blokera CHT.

Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #253 dnia: Maj 04, 2011, 23:29:43 »
Witam
mam wgrany cht editor 2.0 i
wgrałem do telefonu poniższy cab :
Sowal Slider Windows Lockscreen CHT 2.0 v.2.cab

GDZIE MOŻNA ZMIENIĆ SLIDER ????

*

Offline zieluss

  • 8
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #254 dnia: Lipiec 24, 2011, 00:10:21 »
A ja mam takie pytanie czy u was też krzaczy ??? Tzn. jak przechodzę pomiędzy kartami czy to stronami czy to na boki czy w górę lub dół to od czasu do czasu wyskakuje na ułamek sekundy błąd z tapetą takie kolorowe malusie kwadraciki "krzaczy" po czym wszystko wraca do normy. innych błędów u siebie nie zauważyłem jakieś pomysły od mądrzejszych ode mnie ???? Kurde nie wiem jak to wytłumaczyć coś jak błąd monitora ale tylko tło się sypie reszta ok. tło standardowe czarne. a wersja 2.0 oczywiście
ROM: 3.14

*

Offline Skrobel

  • Ekspert HTC Rhodium
  • *****
  • 1996
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #255 dnia: Lipiec 24, 2011, 14:54:39 »
Ta właściwość ma chyba coś wspólnego z wersją Sense niż z samym CHT. Ale - jak już wcześniej wspomniałem - CHT 2.0.0 nie nazwałbym jeszcze wersją finalną. Niestety są problemy z umieszczaniem niektórych elementów ekranu głównego, czasem z przesuwaniem, z CHTEdytorem i w ogóle. Zwłaszcza jeśli instaluje się je na nowe wersje Sense zaczerpnięte z ROMów nie przeznaczonych dla Leo (np. 2.5.2021). Mam nadzieję, że zanim WinMo zupełnie umrze Co0kie Monster wypuści jeszcze poprawioną "finalną" wersję CHT 2....

*

Offline bomber

  • *
  • 71
  • Sprzęt: Artemis=> => Rhodium ;)
Odp: Co0kie's Home Tab
« Odpowiedź #256 dnia: Styczeń 23, 2012, 13:11:32 »
jak usunąć ten przezroczysty pasek bodajże level..przeszukałem wszystkie ustawienia i nic :(