Jak zamknąc aplkację?

  • 33 Odpowiedzi
  • 36113 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline WZ

  • **
  • 114
  • Sprzęt: HTC Topaz, IPhone 4.
Jak zamknąc aplkację?
« dnia: Styczeń 22, 2011, 21:27:57 »
Mam  pytanie jak szybko sprawdzić jaka aplikacja pracuje w tle i ( i zżera prąd) ewentualnie jak szybko i łatwo pozamykać wszystkie pracujące w tle aplikacje. Kilka razy stwierdziłem że  nieużywany od dłuższej chwili iphon (4) jest dość ciepły, a bateria jest na granicy używalności. Zrobiłem restart i pomogło, ale to nie jest zbyt wygodne.

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 22, 2011, 21:55:07 »
Aplikacje działające w tle nie zuzywaja zasobów bo sa zamrazane i nie trzeba ich zamykac, wlasnie po to wprowadzono Multitasking. Wcisnij dwa razy home... Jedynym odstepstwem od tego jest skype ktory zre baterie i YT ktory w tle dociaga sobie film ktory zaczelismy ogladac.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 22, 2011, 22:48:51 »
Przez jakąś chwilę przynajmniej jakaś ich część jest trzymana w tle, bo po włączeniu MT na iPhone'ie 3G system znacząco zwalnia, RAMu ubywa, a na liście procesów w SBsettings przez jakieś kilka minut są widoczne ostatnio uruchomione aplikacje. Ich ubicie z tego miejsca uwalnia RAM, więc z powietrza sobie tego nie bierze :)
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 22, 2011, 22:57:08 »
Wisz, tyle, ze RAM po to jest, zeby go uzywac wolny RAM to zmarnowany RAM. 512MB RAMu w 4 nie bylo by potrzebne jezeli wszyscy zamykali by aplikacje, 128 w zupelnosci by wystarczylo, no moze 256.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline WZ

  • **
  • 114
  • Sprzęt: HTC Topaz, IPhone 4.
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 22, 2011, 23:32:40 »
Uzupełnię moje pytanie. Głównie chodzi o to, ze po dwóch godzinach jakaś pracująca w tle aplikacja zżarła  2/3 baterii. Na szczęście mogłem szybko doładować, bo byłaby katastrofa. Miałem tak dwa razy. I teraz jak kończę pracę z jakimiś aplikacjami dla pewności restartuję cały system.

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 22, 2011, 23:44:38 »
Glownie Skype sie tak zachowuje, o ile nie jedynie.

Odpowiadajac na pytanie, zacytuje kolege:
...Wcisnij dwa razy home...
Nastepnie nalezy przytrzymac palec na pierwszej z brzegu aplikacji/ikonce i pacnac w minus wybranej.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2011, 23:47:47 wysłana przez Pieka »
Jestem jaki jestem :)

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 23, 2011, 00:00:12 »
Glownie Skype ma taka dziwna przypadlosc, reszta aplikacji usypia sie poprawnie, ja mam ciagle stado aplikacji w tle i nie zwieksza mi sie zuzycie baterii.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 23, 2011, 01:00:12 »
multicleaner z cydi usuwa wszystko jednym kliknięciem albo potrząśnięciem mam ustawione na klikniecie na zegar i robi quit all
niby aplikacje się wyłączają ale też nie od razu po czasie są zawieszane , pamiętam ze nawigacja po wyłączeniu home dalej gadała nawet po kilku minutach dopiero potem wyskoczył komunikat że proponuje wyłączyć
nie które aplikacje mogą non stop działać mam jakieś muzyczne i po wyłączeniu dalej grają zresztą o to chodziło że włączam miusic np simple player i jedzie online a ja sobie siedze na www

Połączone: [time]Styczeń 23, 2011, 01:01:44[/time]
zresztą zajebista aplikacja simple player z zajebistym miusikiem top listami i możliwością tworzenia własnych list online
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2011, 01:02:16 wysłana przez slawrumia »
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline MaXyM

  • ***
  • 469
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 17, 2011, 15:00:37 »
Glownie Skype sie tak zachowuje, o ile nie jedynie.

Odpowiadajac na pytanie, zacytuje kolege:
...Wcisnij dwa razy home...
Nastepnie nalezy przytrzymac palec na pierwszej z brzegu aplikacji/ikonce i pacnac w minus wybranej.

Nie moglem sie powstrzymac przed uzupelnieniem informacji.
Wyzej wymieniony sposob usuwa ikone aplikacji z listy ostatnio uruchamianych. Nie usuwa natomiast aplikacji z pamieci.

Aby usunac app z pamieci nalezy:
1. przytrzymac kilka sekund przycisk wylaczania, az pojawi sie slider wylaczenie iP
2. nastepnie przystrzymac kilka sekund przycisk home az pojawi sie pulpit z ikonami.

Mozna przetestowac na safari, otworzyc jakas strone i zabic app w powyzszy sposob. Przy kolejnym uruchamianiu Safari sie otworzy z pusta strona.
HTC HD | radio: 1.17.25.09 | OS: Energy 23569 Titanium 14.Jul1010 | spb MobileShell

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 17, 2011, 15:20:10 »
Nie moglem sie powstrzymac przed uzupelnieniem informacji.
Wyzej wymieniony sposob usuwa ikone aplikacji z listy ostatnio uruchamianych. Nie usuwa natomiast aplikacji z pamieci.

Aby usunac app z pamieci nalezy:
1. przytrzymac kilka sekund przycisk wylaczania, az pojawi sie slider wylaczenie iP
2. nastepnie przystrzymac kilka sekund przycisk home az pojawi sie pulpit z ikonami.

Mozna przetestowac na safari, otworzyc jakas strone i zabic app w powyzszy sposob. Przy kolejnym uruchamianiu Safari sie otworzy z pusta strona.

Bzdury, nie wiem gdzieś sie naczytal tego... Jak nie wierzysz wystarczy ze sobie podejzysz uruchomione procesy, po czym pozamykasz aplikacje i spojzysz znow w procesy, ktore jakos cudem znikaja... no i pamiec sie zwalnia tez...

Nie wiem kto wymysla takie kambinacje, a no i stosujac Twoja metode, Safari dalej z uporem maniaka otwiera strone jaka mial otwarta ostatnio... co wiecej, po wylaczeniu i wlaczeniu telefonu nadal safari otwiera te strone...

 :P

Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 17, 2011, 15:43:31 »
ta kombinacja jest znana, ale raczej jako wymuszenie zamknięcia zawieszonej aplikacji

*

Offline MaXyM

  • ***
  • 469
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 31, 2011, 02:30:59 »
Ale Oleykowi nie dziala ;)
Co wiecej powoduje ze Safari mu sie nie wylacza nawet jak wylaczy tel
HTC HD | radio: 1.17.25.09 | OS: Energy 23569 Titanium 14.Jul1010 | spb MobileShell

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 31, 2011, 07:02:29 »
OleYkowi raczej nie działa to że
Cytuj
Przy kolejnym uruchamianiu Safari sie otworzy z pusta strona.

i szczerze mówiąc u mnie jest tak samo, to znaczy oczywiście kombinacja ta powoduje zamknięcie Safari, natomiast po ponownym uruchomieniu przeglądarki pamięta ona ostatnio otwieraną stronę i pozostałe karty

Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 10, 2011, 20:19:20 »
dwa razy Home na dole pojawia sie otwarte aplikacje , przytrzymujemy jedna ikonkę pojawią sie minusy klikamy na minusy
to nie usuwa aplikacji a jedynie je zamyka
wg:http://www.simplehelp.net/2010/11/29/how-to-close-open-apps-on-your-ipad-iphone-or-ipod-touch/

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 04, 2012, 11:30:11 »
tutaj w IP wiać wadę jednego przycisku, w  androizie strzałka w tył zamyka aplikację (pozostawia 6 ostatnio używanych w ramie dzięki temu nie używa się task killerów) domek ukrywa aplikację w ramie pozostawiając ją działającą. Nie zaczynam  wojny systemów tylko pokazuję dobrze funkcjonujące rozwiązanie
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 04, 2012, 11:34:50 »
Jeden przycisk nie jest wada, wbrew pozorom, to, ze aplikacja sie usypia tez nie jest problemem, bo system w razie potrzeby sam sobie ja zamknie. Aplikacji nie trzeba ubijac recznie...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 04, 2012, 13:33:37 »
nie dosc ze jeden przycisk to jeszcze dosc awaryjny, u mnie nie zawsze działa, trzeba mocno dusić, juz go nie uzywam.
a z tym usypianiem aplikacji to nie wszystkie sie uspiają  nawigacje nawet potrafia dzialac w tle jeszcze dlugo, i inne badziewia
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 04, 2012, 23:00:53 »
Poniewaz nawigacje i niektore aplikacje jak n.p. skype sie nie usypiaja tylko dzialaja w tle, bo to ma sens...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 05, 2012, 09:14:16 »
akurat w skype przydalby sie push, w nawigacji czy potrzebne nie wiem mialem juz numery ze rozmawiam przez telefon a nawigacja gada skrec w lewo
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 05, 2012, 10:33:12 »
akurat w skype przydalby sie push, w nawigacji czy potrzebne nie wiem mialem juz numery ze rozmawiam przez telefon a nawigacja gada skrec w lewo

W nawigacji jest to uzasadnione jak najbardziej, dlatego, ze na trasie czesto mi sie przytrafia rozmawiac przez telefon i gdyby nie gadala w tle to bym nie raz zjazd czy skret przegapil...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline MaXyM

  • ***
  • 469
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 05, 2012, 20:40:04 »
Nawigacja w tle - tak. Zreszta podobnie jak inne/niektore programy.
Problem w tym ze jak chcesz wyjsc z nawigacji to trzeba sie uciekac do wieloklikowych kombinacji. Np. nie wiem czemu TomTom na WinMo mogl miec opcje ukonczenia aplikacji a wersja na iOS nie ma?

Druga rzecz jaka zauwazylem, to fakt, ze wczesniej wiele gier sie "zabijala" po wyjsciu z niej przyciskiem. Po tym jak na swoj iP3GS wgralem iOS5 - nagle te aplikacje zostaja w pamieci, a wiszac tam wyraznie zamulaja caly system. Dopiero ich zabicie przywraca systemowi plynnosc.

A trzecia sprawa, ktora bym chcial nawiazac do wcesniejszej dyskusji o sposobach zamykania aplikacji. Faktycznie na 3GS + iOS5 wiekszosc aplikacji sie zamyka poprzez usuniecie ikony z listy ostatnio uruchomionych (2x Home). Ale ostatnio mialem mozliwosc to sprawdzic ponownie na 3GS + iOS4. I tam to nie dziala (dla tych samych aplikacji).

Nadal bym chcial jednak miec mozliwosc latwiejszego zamykania aplikacji. Chociazby zeby te programy mialy taka mozliwosc. A tu tak jakby sie zmowili przeciwko mnie.
HTC HD | radio: 1.17.25.09 | OS: Energy 23569 Titanium 14.Jul1010 | spb MobileShell

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 05, 2012, 21:28:41 »
Takie jest zalozenie multitaskingu, na MacOS tez jest od zawsze, ze zamkniecie aplikacji (a raczej jej okna) przez X nie powoduje wylaczenia, jak chcesz ja wylaczyc musisz zrobic quit z wewnatrz aplikacji. Do tego multitasking w iOS pojawil sie dopiero w iOS4 wiec wczesniej nikt sie nie zastanawial nad zamykaniem aplikacji, zreszta to ze aplikacje i gry sie nie zamykaja po wcisnieciu home to dobrze, poniewaz nie chcial bym zaczynac od nowa gry itp bo akurat ktos do mnie zadzwonil, albo musalem wyslac SMSa...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 06, 2012, 10:14:54 »
Poza tym, w Androidzie też po przyciśnięciu Home aplikacje się nie zamykają. W WM też było tak, że tapnięcie X nie zamykało programu. Trzeba się do tego przyzwyczaić i tyle.
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 06, 2012, 20:43:20 »
http://itunes.apple.com/pl/app/process-killer/id446197823?mt=8
dzis za free aplikacja do zamykania bez cydi
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline romulus

  • ******
  • 2929
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mam to gdzieś
  • Sprzęt: LG OPTIMUS 4X HD P880
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 06, 2012, 21:39:18 »
Jeden przycisk nie jest wada, wbrew pozorom, to, ze aplikacja sie usypia tez nie jest problemem, bo system w razie potrzeby sam sobie ja zamknie. Aplikacji nie trzeba ubijac recznie...
Z tego co tu czytam to jest problem, a dlaczego go nie widzisz skoro to nie funkcjonuje dobrze, jeżeli nawigacja gada po zamknięciu to jest problem ( ma gadać kiedy ja chcę czyli jak odbieram połączenie lub naciskam domek), dlatego przydaje się kilka przycisków jeden pozostawia program aktywny drugi go zamyka.
Ja chcę wybrać która aplikacja ma być zamknięta a nie system, to Ap. mogło by skopiować z A. zawsze w ramie pozostaje 6 ostatnich app. A aplikacja źle działająca zostaje zamknięta automatycznie nie trzeba kombinować w zabawy sekwencyjnego naciskania przycisków.
@slawrumia dlatego uwielbiam 4 dotykowe przyciski (podświetlane) w WM i Androidzie, ale to już wiesz
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2012, 21:45:04 wysłana przez romulus »
Po co pytać człowieka, gdzie idzie. Jak ktoś idzie, to gdzieś idzie, sam wie najlepiej, gdzie idzie, nie muszą zaraz wszyscy wiedzieć, gdzie idzie.

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 06, 2012, 23:45:25 »
To jak chcesz zamknąć, to ją zamykasz z listy multitaskingu. Kombinacja jest na wypadek zawieszenia aplikacji/systemu. Android może nie zawiesza się nigdy?  :evil:

*

Offline MaXyM

  • ***
  • 469
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 07, 2012, 00:26:57 »
Ja nie twierdze ze app ma sie zamykac po nacisnieciu home.
Ale nie widze powodu aby aplikacje nie mialy wlasnej opcji zamykania. Np taki TT - moglby miec button Exit zamiast probowac nawigosc kiedy juz go nie porzebuje.
Ale zamykanie z listy multitaskingu nie jest wygodne (po co naciskac 5 razy jak mozna by bylo raz).

BTW: to ze iOS ma multitasking to nie argument przeciwko temu aby app mogly sie normalnie zamykac

BTW2: zainstalowalem te aplikacje PKiller. Kolejny przedtsawiciel iP-debilizmu. Napisac program, ktory zabija wszystko co jest w tle ale nie umozliwia zabijania pojedynczych aplikacji. Ja serio nie rozumiem tej mentalnosci :(
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2012, 02:33:02 wysłana przez MaXyM »
HTC HD | radio: 1.17.25.09 | OS: Energy 23569 Titanium 14.Jul1010 | spb MobileShell

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 07, 2012, 11:18:05 »
Ale ja nie rozumiem w ogole tej dyskusji. Dokladnie tak samo zachowuja sie aplikacje w Windows Mobile, WP7 Androidzie, ale nagle komuś przeszkadza tylko w iOS ze sie nie zamykaja ? Ciekawe...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 07, 2012, 12:49:50 »
na wm to byla tragedia brakowalo zasobow jak sie nie wyłączyło
na ios nie ma problemu poza ssaniem baterii u mnie 30 aplikacji wisi  i wystarczy zeby kilka dzialalo w tle i do wieczora zbraknie baterii
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Jak zamknąc aplkację?
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 07, 2012, 13:49:40 »
na wm to byla tragedia brakowalo zasobow jak sie nie wyłączyło
na ios nie ma problemu poza ssaniem baterii u mnie 30 aplikacji wisi  i wystarczy zeby kilka dzialalo w tle i do wieczora zbraknie baterii

Fakt problemem sa aplikacje, ktore sie nie usypiaja tylko nadal w pelni dzialaja, one umieja wychlac cala baterie, taki skype jest mistrzem w tym...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.