Android OS > Oprogramowanie Android

Motorola Phone Portal

(1/3) > >>

damianpiwowarski:
Motorola ma bardzo dobry pomysł na zarządzanie PDA z androidem za pomocą komputera. Stworzyła program do "synchronizacji" (nie wiem jak to nazwać) między oboma urządzeniami i oto możemy na komputerze za pomocą wifi przeglądać zawartość tego co mamy na fonie.

Jedynie co musimy zrobić to pobrać APK (link niżej), zainstalować, połączyć z wifi i uruchomić w programie funkcję synchronizacji (przycisk na dole, i potem przycisk "play (Zobacz)").

Testuję to i oto screeny:



///EDIT PO 5 MINUTACH

Z tego co widzę, to to ma duży potencjał! Możemy oglądać te zdjęcia, przeglądać katalogi, zmienić tapetę, zobaczyć stan telefonu (pamięć wolna, bateria, zasięg itd), edytować zakładki w przeglądarce, zobaczyć historię (stron, połączeń), edytować kontakty, zmienić dzwonki, dodawać, usuwać różne rzeczy, wysyłać SMSy jak i je przeglądać itd... Genialne! :mrgreen:

Do pobrania STĄD (APK, jeżeli nie chce pobrać to PPM-> zapisz link jako..)

beju:
Naprawdę godny polecenia program - praktycznie nieograniczony :)
dobra robota Damianoo, przyklejam :ok:

Generalnie skrobnę instrukcję w wolnym czasie bo naprawdę program świetny :)

damianpiwowarski:
o tego się nie spodziewałem  :mrgreen:

Co do programu, ciekaw jestem czy motorola coś jeszcze wprowadzi do tego programu, bo naprawdę genialny.
Spróbuję jeszcze zobaczyć te pliki .html, co z nich można wyskubać  :mrgreen:

Eh, nic ciekawego :(
Może w updatach będą jakieś nowe możliwości ;)

yoyo:
MyHero z rootem - nie można zainstalowac aplikacji w tym telefonie ?

beju:

--- Cytat: yahuto w Październik 12, 2009, 16:27:52 ---MyHero z rootem - nie można zainstalowac aplikacji w tym telefonie ?

--- Koniec cytatu ---

Jaki masz komunikat na urzadzeniu?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej