Problem z programami pocztowymi

  • 0 Odpowiedzi
  • 1149 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline goofy3

  • *****
  • 1530
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG 4X P880, Samsung i600
Problem z programami pocztowymi
« dnia: Wrzesień 30, 2010, 13:56:04 »
Witam,
mam dość spory problem z mailami. Miałem zainstalowaną bete ProfiMail z 17.09, wszystko działało idealnie. Wczoraj coś mnie pokusiło aby zainstalować najnowszą wersję z 28.09 i program się posypał. Mam ściągnięte np. 480 maili, przy próbie aktualizacji od nowa ściąga większość od nowa, np. 476. Próbowałem dosłownie wszystkiego, zmiany zapisu danych na kartę, ręcznie ustawiałem dane, nawet zrobiłem wipe i nic to nie pomogło. Nie jest to raczej błąd serwera poczty, gdyż maile mam na 3 serwerach: o2, gmail, hotmail i wszędzie to samo. Co więcej, zainstalowałem K9, i mimo zaznaczenia synchronizacji z ostatniego tygodnia i pobierania 25 wiadomości i tak pobiera co mu się podoba, nawet sprzed paru miesięcy. Co gorsza, mimo zaznaczenia ściągania wiadomości do 1kb, i tak ciągnie nawet te po 10MB. Gdyby to dotyczyło jednego konta to sprawa jasna, ale dzieje się tak na wszystkich kontach różnych providerów. Ma ktoś może jakiś pomysł? W weekend potrzebuję mobilny dostęp do maila przez APN, a przez te bugi chyba zbankrutuje  :-|
Może jeszcze jakiś inny app do maila polecicie z obsługą POP3?

EDIT: znalazłem MailDroid, prosty, ale działa tak jak należy, nic więcej nie potrzebuję ;) Już przez chwilę myślałem że może coś nie tak z pamięcią w SGS i nie zapisuje danych poprawnie, stąd te cyrki. Z PM to pewnie wina tego że to jeszcze beta, ale K9 trochę mnie rozczarował, polecany przez praktycznie każdego kto korzysta z maila w andku, a nie potrafi dobrze ustawić reguł odbierania wiadomości...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2010, 14:59:04 wysłana przez goofy3 »