Przenoszenie numeru telefonu z Plusa do RBM

  • 1 Odpowiedzi
  • 15640 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Przenoszenie numeru telefonu z Plusa do RBM
« dnia: Luty 23, 2013, 21:52:56 »
Witam, jak w temacie. Przenosił ktoś numer z Plusa do Red Bull Mobile? Były jakieś problemy? Ile to trwało od momentu wypełnienia wniosku? Trzeba o czymś szczególnie pamiętać?
Właśnie skonczyłam limit doładowań w MixPlusie, nie muszę już składać nawet roziązania Umowy, jestem wolnym strzelcem. Chcę jednak zachować dotyczcasowy numer przechodząc do RBM (5zł) na kartę. W zasadzie nie chcę telefonu (słuchawki), czyli znowu nie będę musiała podpisywać Umowy.
Ma ktoś jakieś doświadczenia z przenoszeniem numeru tel z tych i do tej sieci?
Jest na forum ktoś z Red Bull Mobile? Może jakieś opinie poczytam :wink:

Odp: Przenoszenie numeru telefonu z Plusa do RBM
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2013, 10:30:48 »
Jestem już w RBM :ok: Wniosek o zmianę operatora i przeniesienie numeru złożyłam o 13:00, a o północy już mnie przenieśli do nowej sieci. Oczywiście z wrażenia pomyliłam usługi - miałam włączyć 5 zł, włączyłam 7zł, ale da się to spokojnie odkręcić. Co do doświadczeń to oczywiście nie mogę się wypowiedzieć :wink: Oby wszystko było dobrze, najważniejsze, że nie ma żadnej umowy, więc zawsze mogę zrezygnować :evil:
Ciekawostką jest fakt, że gdybym chciała kiedyś póżniej przejść bezpośrednio pod samego PLAY'a, to powiedziano mi, że nie będzie takiej opcji (na tą chwilę tak jest). Generalnie temat do zamknięcia.