Play - problem z rejestracją i rozwiązaniem umowy

  • 5 Odpowiedzi
  • 5239 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Play - problem z rejestracją i rozwiązaniem umowy
« dnia: Maj 24, 2011, 14:20:03 »
Mam 2 numery w Play.
Jeden na abonament i drugi dodatkowy za 1 zł przez 6 miesięcy.
1.Ten 6 miesiąc gdzieś teraz będzie się kończył i jak nie rozwiąże tej umowy za 1 zł to co teraz? Dadzą mi jakiś abonament czy coś ?
2. Po drugie to nie mogę się zarejestrować na play24 z tego numeru za 1 zł. jak chce rejestrować to mi piszę że e mail już zajęty, jak dałem inny to też miałem jakiś komunikat (chyba że błędne dane ale już nie pamiętam do końca). Ten pierwszy numer bez problemu udało mi się zarejestrować w play 24 a ten drugi za chiny , już miałem kilka podejść :(
3.Mam ten druk http://www.blogplay.eu/wp-content/uploads/2010/10/rozwiazanie_umowy_o_swiadczeniu_uslug_telekomunikacyjnych.pdf , wypełniłem go ale mam pytania do pozycji na samym dole tego dokumentu. Mianowicie data,pieczątka i czytelny podpis Klienta oraz Sprzedawcy. ... Ja wypełniam pola dla Klienta, a co ze sprzedawcą ? Mam podejść do punktu Play aby to podpisali ? Tam gdzie kupowałem czy do dowolnego punktu ?

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Play - problem z rejestracją i rozwiązaniem umowy
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2011, 14:23:14 »
2 zaloguj się na pierwszy i tam przełącz - to jest jeden login na kilka Twoich numerów

Odp: Play - problem z rejestracją i rozwiązaniem umowy
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 24, 2011, 14:34:41 »
Próbowałem , ale tam widnieje tylko jeden numer (ten pierwszy na którym jest zalogowany). Na liście nie ma drugiego numeru.

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Play - problem z rejestracją i rozwiązaniem umowy
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 24, 2011, 14:36:22 »
hmm może tak jest z tymi bonusowymi?
napisz w kontakcie na play24 po zalogowaniu na dany numer

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Play - problem z rejestracją i rozwiązaniem umowy
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 13, 2011, 20:18:10 »
Po 6miesiącach nadal masz abo 1zł ale już bez dodatków (60minut lub darmowych w play). Umowę w każdej chwili możesz przenieść do innego operatora (do usługi pre-paid) i zaraz potem wrócić do play aby znów aktywować LnogPlay za 1zł z bonusami. koszt całej operacji: trochę czasu własnego i 1zł dla Play za jeden cykl rozliczeniowy.

Logując się na play.24 możesz dodać wiele numerów play jako dodatkowe. Mam tak zrobione z kilkoma w tym LongPlay za 1zł.
Pewnie nie szukałeś dokładnie.

*

bartlomiejc

Odp: Play - problem z rejestracją i rozwiązaniem umowy
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 13, 2011, 22:16:06 »
Jeśli chcesz rozwiązać umowę z play, to idź do salonu po magiczny druczek. Wypełniasz go i wysyłasz na adres, który jest podany na druku.