Orange - Nowy Bezpieczny Telefon

  • 5 Odpowiedzi
  • 5401 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline gieniek

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: G1, Hermes, Charmer
Orange - Nowy Bezpieczny Telefon
« dnia: Listopad 03, 2011, 11:53:11 »
Witam,

Jak podpisywałem ostatnio umowę biorąc SGS pani z Orange wcisnęła mi ubezpieczenie Nowy Bezpieczny Telefon - pierwsze 6 miesięcy gratis.
Okres gratisowy zakończył się 19 października... miałem wypowiedzieć tę umowę ale zapomniałem :P

W moim SGS pękł ekran - przypomniało mi się, że mam ubezpieczenie.
Czy ktoś z Was miał już do czynienia z tym ubezpieczeniem i likwidacją takiej szkody. Niby ubezpieczenie obejmuje uszkodzenia mechaniczne ale zastanawiam się czy nie zostanie to potraktowane jako "rażące niedbalstwo Ubezpieczonego" (cytat z umowy).
Jeżeli komuś udało się już naprawić w ten sposób telefon prośba aby podzielił się informacją "co mówić" :)

*

Offline yo

  • ****
  • 971
  • Sprzęt: fajny Leo, galaxy tab p1000
Odp: Orange - Nowy Bezpieczny Telefon
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 03, 2011, 12:38:14 »
Rażące niedbalstwo to pojęcie graniczące z winą. W zasadzie rażące to niedbalstwo musi być tak duże, że niewiele brakuje do celowego zawinionego działania.
Np. podrzucałeś telefonem, ale spadł Ci kilka razy na beton i za 5 razem ekran pękł. Albo próbowałeś telefonem rozgniatać orzechy włoskie o stół i przy okazji tej czynności pękł ekran.
Tak więc zgłaszaj roszczenie, mów prawdę i nie martw się na zapas.
end of fear
yo is here

*

Offline gieniek

  • 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: G1, Hermes, Charmer
Odp: Orange - Nowy Bezpieczny Telefon
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 03, 2011, 12:56:57 »
dzięki za odpowiedź... swoją drogą konkretnie się w robocie uśmialiśmy z przykładów :D
telefon mi po prostu upadł przy wyjmowaniu z pokrowca...
znalazłem w sieci reklamę tego ubezpieczenia: Bezpieczny Telefon - upadek - więc chyba się nie wykręcą

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Orange - Nowy Bezpieczny Telefon
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 07, 2011, 14:41:29 »
Z ciekawości spytam, jaki jest koszt tego ubezpieczenia po upływe tych 6 darmowych miesięcy?

*

Offline waclaw

  • ***
  • 270
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One Max
Odp: Orange - Nowy Bezpieczny Telefon
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 08, 2011, 02:24:11 »
Z ciekawości spytam, jaki jest koszt tego ubezpieczenia po upływe tych 6 darmowych miesięcy?

http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4000744365,title,Nowy-Bezpieczny-Telefon,article.html
M600i>P535>Diamond>TouchPro>N900>Desire Z>HTC One S>Galaxy Note 2>HTC One Max

*

Offline hhalunek

  • ****
  • 674
  • Płeć: Mężczyzna
  • Warszawa
  • Sprzęt: Note
Odp: Orange - Nowy Bezpieczny Telefon
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 09, 2012, 22:56:39 »
jak sie zakonczyla sprawa z peknietym ekranem i ubezpieczeniem w orange bo mam podobna sprawe...

ps. wiem ze odkopuje watek.
...-->siemens SX1-->SE p910i-->HTC Wizard-->SE p990i-->HTC Tytn-->HTC Tytn II--> HTC HD2 --> Samsung Galaxy Note