Magic w Orange - okazja?

  • 2 Odpowiedzi
  • 2057 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline arturaro

  • **
  • 104
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB 9780; SE NeoV
Magic w Orange - okazja?
« dnia: Listopad 10, 2009, 16:37:48 »
Dziś z nudów przeglądałem stronę Orange i trafiłem na ciekawą rzecz - mianowicie Magic w abo 75zł przy umowie na 30m-cy, kosztuje 1zł - o ponad tysiąc taniej niż w salonie. Co ciekawe w tym samym abo przy umowie na 24m-ce kosztuje już 1199zł - pewnie jakaś pomyłka.
Aż mnie korci, żeby złożyć zamówienie - w sumie to przydałby mi się dodatkowy numer - ciekawe czy by przeszło  :swirus:

Edit: już znalazłem - to jest jakaś promocja, oprócz Magica i pozostałych HTC obniżono ceny Samsunga Omni i S8300 o około 1000zł w tym abo.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2009, 18:04:29 wysłana przez arturaro »

*

notosiup

Odp: Magic w Orange - okazja?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 10, 2009, 20:44:54 »
oferta mało atrakcyjna biorąc pod uwagę to, że do androida nie dostajesz w abonamencie żadnego pakietu na internet:/ w erze do g1 przy odpowiedniej wysokości abonamentu dają 500mb transferu a w orange kupa:(

*

Offline arturaro

  • **
  • 104
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: BB 9780; SE NeoV
Odp: Magic w Orange - okazja?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 10, 2009, 21:12:09 »
oferta mało atrakcyjna biorąc pod uwagę to, że do androida nie dostajesz w abonamencie żadnego pakietu na internet:/ w erze do g1 przy odpowiedniej wysokości abonamentu dają 500mb transferu a w orange kupa:(

Na pierwszy rzut oka racja, ale ja kombinuje inaczej  :grin: - abo za 75zł wrzucam do innego telefonu i wykorzystuję do rozmów, a do Magica wkładam moją główną kartę z abo firmowym i do tego pakiet 2GB za 34 netto, bo podejrzewam, że 50MB za 8 netto będzie za mało dla androida. Niestety w Orange nie ma nic pomiędzy tymi pakietami a aż by się prosiło :-|.