Autor Wątek: Internet bezprzewodowy LTE  (Przeczytany 8781 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Martinka

• Newbie
    • artykuły dekoracyjne
Internet bezprzewodowy LTE
« : Grudzień 14, 2014, 15:21:27 »
Potrzebuję kupić internet LTE;w której sieci kupię najtaniej modem+starter i która sieć oferuje najlepsze warunki (transfer,prędkość).Dodam tylko że oferta musi być na kartę.

PDAclub.pl

Internet bezprzewodowy LTE
« : Grudzień 14, 2014, 15:21:27 »
R E K L A M A:

Offline lola

• Clubowicz
  • Sprzęt: S5, Axim x51v, E60
Odp: Internet bezprzewodowy LTE
« Odpowiedź #1 : Grudzień 23, 2014, 08:26:53 »
Potrzebuję kupić internet LTE;w której sieci kupię najtaniej modem+starter i która sieć oferuje najlepsze warunki (transfer,prędkość).Dodam tylko że oferta musi być na kartę.

Jak znam życie, w ofercie na kartę cena modemu u operatora nie będzie jakoś szczególnie okazyjna.

Pozdrawiam,
Ł.O.

Offline pretor1610

• Clubowicz
  • **
    • VW Club Polska
  • Sprzęt: HTC Desire 610, TT Go 940 Live, HP hx4700
« Odpowiedź #2 : Grudzień 24, 2014, 20:18:44 »
Moim zdaniem to nie szukaj najniższej ceny tylko sieci Lte, która będzie działała w twoim miejscu zamieszkania. Wiem z autopsji że w mniejszych miejscowościach działa to bardzo rożnie albo nie działa wcale  :wink:

I co ci po taniej ofercie która nie będzie działała  :mrgreen:

Go 940 Live + TMC w uchwycie i znowu jest live ;)
HTC Desire 610 + TT Go mobile z Europe 9.85 + Yanosik
[permit: OleYek] VW Club Polska

Offline daras28-82

• Clubowicz
  • VIP Level: 130
« Odpowiedź #3 : Styczeń 06, 2015, 13:15:05 »
Czemu koniecznie LTE?

Huawei e587, Galaxy S5, ThinkPad X201, Romet Ogar 202, Author Kinetic + Mystic...

Offline balhuu

• Newbie
« Odpowiedź #4 : Lipiec 09, 2015, 15:07:02 »
Ja mam internet LTE z Play i jestem zadowolony. Odbiera prawie wszędzie, a prędkość tez jest wystarczająca.

balhuu

Offline daras28-82

• Clubowicz
« Odpowiedź #5 : Lipiec 14, 2015, 10:07:09 »
Do zwykłego użytkowania wystarczy HSDPA, przy przeglądaniu nie zauważysz różnicy, dopiero przy ściąganiu dużych plików.
Mobilny internet ze swoimi ograniczeniami i limitami jednak do tego się nijak nadaje.
LTE w plusie akurat ponoć bardzo przeciążone jest w wielu rejonach.
Ja osobiście w większości przypadków mam prędkość podobną na LTE i H+.
Nieliczne przypadki kiedy LTE wykracza poza możliwości H+.
Znam jednak speca który twierdzi że Orange nie ma LTE a te 60Mb/s to na H+ wyciskam... :P

Huawei e587, Galaxy S5, ThinkPad X201, Romet Ogar 202, Author Kinetic + Mystic...

Offline MarekAnna

• Newbie
  • Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomościWyciszony
« Odpowiedź #6 : Wrzesień 30, 2015, 11:42:47 »
Żona ma mobilnego playa i w całej zachodniej Polsce zasięg LTE łapie bez problemu.

Offline daras28-82

• Clubowicz
« Odpowiedź #7 : Październik 17, 2015, 09:08:52 »
Patrz, to fenomen jakiś bo play słynie z braku zasięgu....

Offline Zbigniew Muzyk

• Newbie
« Odpowiedź #8 : Czerwiec 30, 2017, 08:29:02 »
Nie zgadzam się. Sam mam Internet z play i jestem bardzo zadowolony. Zasięg jest bardzo dobry. Fakt że mam trzy numery i płacę w abonamencie 200złotych ale wszystko działa jak należy

Nieus­tannie uczę się, zdro­wego wzro­ku czys­te­go serca...

Offline pretor1610

• Clubowicz
  • **
    • VW Club Polska
« Odpowiedź #9 : Lipiec 02, 2017, 09:56:57 »
Nie piszcie bzdur o dobrym zasięgu Play, jestem w tej sieci od ponad 7 lat i jedno co mogę im zarzucić to właśnie kiepski zasięg internetu. W domu przez 2-lata miałem internet LTE z Play i około roku temu zrezygnowałem na rzecz Plusa. Z tej perspektywy mogę stwierdzić że była to dobra zmiana. Co do telefonu, to mocno się zastanawiam na przejściem do plusa. Nie dość że za to przejście są dodatkowe bonusy w postaci obniżki abonamentu to zasięg w trasie jest też dużo lepszy.

Offline angler22

• Redaktor
  • Clubowicz
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
« Odpowiedź #10 : Lipiec 02, 2017, 16:37:51 »
A u mnie dokładnie odwrotnie - słaby zasięg PLUS'a, marna prędkość i zrywanie połączenia (miałem z CP i zrezygnowałem), a idealny z PLAY (południe Krakowa). Mam nieszczęście mieszkać w okolicy, gdzie nie ma światłowodów, ani sensownych łącz telefonicznych, więc muszę korzystać z internetu LTE.
Najlepiej zawsze dokładnie sprawdzić, czy w miejscach, w których najczęściej korzystamy z internetu będzie dobry zasięg, zanim wpakujemy się w jakiś długotrwały kontrakt "abonamentowy". Ewentualnie korzystać z prepaid'ów.

Offline Pomidorek65

• Newbie
« Odpowiedź #11 : Lipiec 10, 2017, 02:56:27 »
U mnie internet Z play też działa dobrze, mieszkam na mazurach. Wszystko działa jak należy, oczywiście mam pakiet bez limitu, płacę drogo ale zadowolony jestem

Jeszcze wczoraj mogłem być daleko stąd....dzisiaj znowu pada deszcz

Offline pretor1610

• Clubowicz
  • **
    • VW Club Polska
« Odpowiedź #12 : Lipiec 11, 2017, 15:16:29 »
Rozumiem, że pozytywne wypowiedzi 1-postowców w tym temacie, sponsoruje firma Play ?

Offline angler22

• Redaktor
  • Clubowicz
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
« Odpowiedź #13 : Lipiec 11, 2017, 15:56:35 »
He he, to faktycznie możliwe, jednak mnie możesz wierzyć. W mojej okolicy na pierwszym miejscu jest zdecydowanie PLAY (do nadajnika LTE mam mniej niż 100m, do tego bez widocznych przeszkód). Następnie Orange i T-mobile (mają nadajniki dwa razy dalej, oba w tym samym miejscu). PLUS wypada najgorzej - ma nadajnik LTE daleko (ponad 500 m) i do tego po drodze wyrosło osiedle bloków... Efekt, to max 2 kreski z 4 LTE w najlepszych miejscach w domu, aż do zaniku sygnału do zera np. w łazience ;)

Offline pretor1610

• Clubowicz
  • **
    • VW Club Polska
« Odpowiedź #14 : Lipiec 11, 2017, 17:24:45 »
U mnie 800 m do przekaźnika i na tym samym routerze w Play były 2 w porywach nawet 3-kreski a w Plusie jest dokładnie tak samo. Z tym że internet bez limitu w Plusie a w Play to dwie rożne sprawy. W Play po wykorzystaniu limitu szybkość spadała tak drastycznie, że nie można było forum otworzyć wcale. W Plusie jeszcze nigdy internet tak bardzo mi nie zwolnił, a w domu non stop syn na kompie: gra, gada i ogląda filmiki z YT (w jednym czasie), żona albo ogląda filmy albo mecze siatkówki a ja też działam na rożnych płaszczyznach w necie. Nie zdarzyło mi się odkąd mam Plusa aby net zwolnił i zrobił się lejek. W Playu było to nagminne co miesiąc przez cale 2-lata, parę razy nawet w połowie miesiąca syny potrafił wykorzystać cały limit ale najczęściej działo się to parę dni przed końcem okresu rozliczeniowego. Mam firmową kartę z Orange i teraz na dniach sprawdzę jak działa w moim przypadku. Zdam relację w temacie, jak by było z oranginą u mnie :mrgreen:

U mnie w domu Plus wygrywa z Playem bezapelacyjnie :wink:

« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2017, 17:28:09 wysłana przez pretor1610 »