BIS w Erze

  • 4 Odpowiedzi
  • 3202 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
BIS w Erze
« dnia: Luty 08, 2010, 15:35:24 »
Witam,

chcialbym skorzystac z BIS-a w Erze (w promocji jeszcze dwa miesiace za 23 zl) i teraz zastanawiam sie na jak dlugo przy standardowym uzytkowaniu z poczty, a wiec od kilku do kilkudziesieciu e-maili dziennie, przewaznie bez zalacznikow wystarcza predefiniowany dla Era mail BlackBerry pakiet 50 MB?
Swoja droga myslalem, ze BIS w Erze jest tradycyjny, czyli taki jak w Orange i Plusie, z ta drobna roznica, ze tylko dla poczty, a tu okazalo sie podczas lektury regulaminu oraz w rozmowie z konsultantka, ze nawet transfer dla poczty jest limitowany (50 MB) i po jego wykorzystaniu zostaje, czy tez moze zostac (?) zablokowana usluga BIS. Jak dla mnie numer pierwsza klasa. Czegos takiego sie nie spodziewalem.
Kolejny raz (pierwszym sa miniaturowe telefoniczne pakiety internetowe) trafiam na swego rodzaju blokade ze strony mojego operatora i zaczyna juz to byc irytujace. Na te chwile, tylko z racji jakosci zasiegu i czasu wspolpracy trzymam sie tego wyboru.

Napiszcie mi prosze, jak dziala ta usluga w Erze, czy przynajmniej jej dzialanie na terminalach BB jest poprawne? Sa jeszcze jakies ograniczenia, o ktorych nie wiem? Cos nie dziala, co dzialac powinno?

Dziekuje za wszelkie uwagi i spostrzezenia.
Jestem jaki jestem :)

*

Offline analfabeta

  • **
  • 130
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: spv m5000
Odp: BIS w Erze
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2010, 21:44:49 »
Dziekuje za wszelkie uwagi i spostrzezenia.
A więc moje dwie uwagi:
(Mam na pieńku z erą, więc) bez sentymentów i zmień operatora  :ok:
Zresztą co to za BIS, gdzie poczta jest limitowana? :O

A do tematu- 50 MB jeżeli będziesz ściągał nagłówki i małe załączniki powinno starczyć, wg mnie wszystko rozbija się o wielkość nagłówków (ustawienie " maksymalnej wielkości ściąganych wiadomości" lub "ściąganie samych nagłówków i xx kB wiadomośći" rozwiąże sprawę). Ale najlepiej samemu wykupić jakiś pakiet i zobaczyć ile MB ciągnie w tygodniu/ miesiącu.
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2010, 21:47:56 wysłana przez analfabeta »

*

Offline przemeg

  • **
  • 108
  • Płeć: Mężczyzna
  • HTC jest jak Media Markt - nie dla idiotów
    • Mój chomik
Odp: BIS w Erze
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 04, 2010, 13:21:34 »
bo to nie jest Bis. piszesz o EraMail Blackberry.
a to pewna róznica.
http://www.era.pl/pl/indywidualni/uslugi-porady/rozwiazanie_blackberry

jeśli chcesz prawdziwą usługę BB to kosztuje to 50 zł netto i tam nie masz limitu.

ale mogę się mylić.
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2010, 13:25:10 wysłana przez przemeg »

*

Offline andy_bez_wandy

  • ******
  • 4056
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: BIS w Erze
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 17, 2010, 02:10:19 »
kilka dni temu zerknalem do sklepu ww ery i co widze, ze do kazdego abonamentu w cenie pln 20 wiecej co miesiac jest 2GB internetu .... mialbys i maile i zalaczniki  :P
wiec moze z tego skorzystac ?

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: BIS w Erze
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 17, 2010, 13:49:53 »
Daj prosze namiar na to "zerkniecie", bo nijak znalezc tego nie moge ;)
Jestem jaki jestem :)