abonament ale jaki?

  • 37 Odpowiedzi
  • 9886 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline waclaw

  • ***
  • 270
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One Max
Odp: abonament ale jaki?
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 17, 2011, 21:34:20 »
(...)Co do tego jakim operatorem jest PLAY...hmmm...proponuje więcej niż konkurencja, która się go wyraźnie boi, dlatego pozostali operatorzy nałożyli takie koszty za dzwonienie i sms'owanie do Play. (...)

Nie pisz głupot alibabko bo nie z tego powodu są ceny wyższe u starych opów za połączenia do play a z powodu stawek sieci MTR dla play. Przykładowy link z jakiegoś serwisu:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/uke-zlikwiduje-asymetrie-stawek-mtr-dla-play.

Poprostu play ma fory no ale z jednej strony to zrozumiałe bo inaczej by nie dał rady zaistnieć. Wracając do internetu to się z alibabką zgadzam, żeby sprawdzić tam gdzie się urzęduje jak necik śmiga ale zamiast sprawdzenia na mapie to kpić starter za 5 zł i osobiście przetestować.
M600i>P535>Diamond>TouchPro>N900>Desire Z>HTC One S>Galaxy Note 2>HTC One Max

*

Offline damkol

  • ****
  • 837
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tajne przez poufne.
Odp: abonament ale jaki?
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 17, 2011, 22:10:44 »
zrobilem test predkosci zreszta sprawdzalem w wielu miastach i internet w orange smiga i to na karte i za free

Na wioskach typu Lublin i Rumia może i ma szansę to działać.
Mam korespondencję z Orange z okolic 25.03.2010 kiedy to zgłaszałem im problemy
z bardzo niską jakością ich usług w Warszawie. Minął rok i nic z tym nie zrobili.
Bynajmniej nie wymagam dużych prędkości od mobilnego internetu, ale te 33,6Kbps
to wręcz minimum - w Orange było momentami ZERO (połączenie utrzymywane,
ale brak transmisji - ewidentnie sieć przeciążona). Po kilku próbach uzyskania łączności
zwyczajnie wywaliłem sima Orange z laptoka i wsadziłem Erę - zero problemów.
W tej chwili w Plusie również nie zaobserwowałem zjawiska takiego jak w Orange -
demon prędkości toto nie jest, ale spokojnie do pracy w terminalu wystarcza -
stabilne i nie wprowadza dużych opóźnień.
Na Twoich zrzutach widać ping ponad 150ms, a to już jest dyskwalifikujące.
Lost in universe.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: abonament ale jaki?
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 17, 2011, 22:41:57 »
150ms to jest problem w graniu online ale w czym jeszcze to nie mam pojecia żeby 0,2 sek robilo problem, sprawdzałem równiez ere i play pingi były podobne do tego play miało ograniczenie 1Mbit/sek
w warszawie bylem 3-07-2011 internet smigał podobnie bez problemów
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Odp: abonament ale jaki?
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 17, 2011, 22:51:04 »


Orange Free cośtam

Odp: abonament ale jaki?
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 18, 2011, 09:05:06 »
Cytuj
Nie pisz głupot alibabko bo nie z tego powodu są ceny wyższe u starych opów za połączenia do play a z powodu stawek sieci MTR dla play. Przykładowy link z jakiegoś serwisu:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/uke-zlikwiduje-asymetrie-stawek-mtr-dla-play.
Dokładnie jest tak jak napisałeś -może się żle wyraziłam, ale właśnie o to mi chodziło.

*

Offline damkol

  • ****
  • 837
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tajne przez poufne.
Odp: abonament ale jaki?
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 18, 2011, 16:14:40 »
Cytując fragment załącznika:
Cytuj
Najgorszy wynik w badaniu zarówno stacjonarnym i mobilnym osiągnął operator sieci "ORANGE".

Pełna treść artykułu, wraz z danymi z każdego z miast wojewódzkich dostępna tu:
http://www.uke.gov.pl/uke/index.jsp?place=Lead02&news_cat_id=19&news_id=6810&layout=1&page=text
Lost in universe.

Odp: abonament ale jaki?
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 21, 2011, 16:06:41 »
Widzę, że trochę odeszliście od tematu...
Chciałam wam jeszcze raz podziękować za wasze porady:) Ostatecznie wybrałam Panterę w Orange. Umowę podpisałam wczoraj mam nadziję, że wszystko będzie w porządku:) Trochę żałuję, że tak się pospieszyłam z tą umową bo słyszałam od koleżanki, że jutro ma wejść jakaś nowa porównywarka ofert GSM, która będzie o wiele lepsza od tych które są na rynku i których po części używałam przy podejmowaniu decyzji (oczywiście oprócz waszych wskazówek:)). W każdym razie pisze, bo może ktoś z was będzie chciał ją wypróbować :)

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: abonament ale jaki?
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 24, 2011, 11:35:03 »
Te porównywarki wszystkie to bzdura,nie przejmuj się kompletnie.

Gratuluję dobrego wyboru i mam nadzieję że będziesz zadowolona :ok:
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...